3/45-19/132
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул.Шевченка 16, м.Івано-Франківськ, 76000, тел. 2-57-62
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна і резолютивна частини)
01 червня 2006 р. Справа № 3/45-19/132
за позовом Державне міське підприємство "Івано-Франківськтеплокомуненерго" Б.Хмельницького,59а
до відповідача Житлово-будівельний кооператив № 22 76000, Івано - Франківська область, м.Івано-Франкі,івськ, вул.Симоненка 28/28
про немайнові спори (зобов'язання укласти договір)
Головуючий суддя Максимів Тетяна Володимирівна, Cуддя Максимів Тетяна Володимирівна
При секретарі Вінтоняк Оксана Іванівна
Представники:
Від позивача: З.Р.Білий - юрисконсульт, (довіреність №03 - 2/06 від 03.01.06)
СУТЬ СПОРУ: Заявлено вимогу про спонукання укласти договір про постачання теплової енергії.
Керуючись ст. 124 Конституції України, Законом України " Про житлово - комунальні послуги ", ст. 179, 187 Господарського кодексу України , ст. 49, 82-84 Господарського процесуального кодексу України, суд
ВИРІШИВ:
позов задоволити.
Відповідачу Житлово-будівельному кооперативу №22 , вул.Симоненка,28/28 , м. Івано - Франківськ до 20.06.2006р. укласти договір про постачання теплоенергії №314 від 29.11.2005р. з ДМП " Івано - Франківськтеплокомуненерго", м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького,59/а, а саме:
ДОГОВІР № 314
про постачання теплової енергії
м. Івано-Франківськ 29 листопада 2005 р.
Державне міське підприємство «Івано-Франківськтеплокомуненерго», (далі - Виробник), в особі заступника директора з економічних питань Костів Л.В., що діє на підставі наказу № 72 від 24 квітня 2002р. та доручення №346-2/05 від 17.07.2005 р., з однієї сторони,
та
Житлово-будівельний кооператив №22 , (далі - Споживач), в особі голови Бутіної Ольги Юріївни , що діє на підставі Статуту, з іншої сторони, далі спільно іменовані “Сторони”, уклали цей Договір про нижче викладене.
При виконанні умов цього Договору та при вирішенні всіх питань, що не обумовлені цим Договором, Сторони зобов'язуються керуватися Законами України “Про житлово-комунальні послуги” та “Про теплопостачання”, ”Пра-вилами користування тепловою енергією” (далі –Правила), “Правилами технічної експлуатації теплоспоживальних установок і теплових мереж”, (далі –Правила експлуатації), “Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення” (далі –Правила послуг), іншими законо-давчими актами України, що регулюють правовідносини передбачені цим Договором.
1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
1.1. За цим Договором Виробник зобов'язується постачати Споживачеві теплову енергію (далі –Енергія) у відповідності з умовами Договору, а Споживач зобов'язується своєчасно проводити оплату за викорис-тану Енергію за встановленими тарифами в терміни, передбачені цим Договором.
2 . УМОВИ І ПОРЯДОК ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ
2.1. Енергія постачається Споживачу в обсягах згідно з додатком № 1 до даного Договору на опалення та підігрів води (постачання гарячої води).
2.2. Усі нові або реконструйовані системи теплоспоживання (далі –Системи) Споживача до введення їх в роботу, повинні бути прийняті в експлуатацію Виробником згідно з вимогами Правил та Правил експлуатації з оформленням відповідного акта-допуску.
3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СПОЖИВАЧА
3.1. Споживач має право на:
3.1.1. Вибір Постачальника Енергії - (Виробника).
3.1.2. Отримання інформації щодо якості Енергії, тарифів, умов та режимів споживання.
3.1.3. Отримання вчасно та відповідної якості послуг згідно із законодавством та умовами договору;
3.1.4. Зменшення розміру плати в разі надання послуг не в повному обсязі, відхилення їх кількісних та/або якісних показників від затверджених нормативів (норм) споживання;
3.1.5. Перевірку кількісних і якісних показників надання послуг (тиск води, температура гарячої води, температура повітря у приміщеннях тощо) у порядку, встановленому КМ України. Витрати, пов'язані з перевіркою кількісних і якісних показників надання послуг, відшкодовуються Виробником у разі об-ґрунтованості звернення Споживача і Споживачем - у разі необґрунтованості його звернення;
3.1.6. Внесення за погодженням з Виробником у договір змін, що впливають на розмір плати за послуги;
3.1.7. Поновлення теплопостачання (далі –Постачання) своїх об'єктів після усунення порушень, якщо подачу Енергії було припинено (обмежено) без розірвання Договору.
3.1.8. Підключення Субспоживачів до своїх мереж після письмового отримання дозволу від Виробника.
3.2. Споживач зобов'язується:
3.2.1. Дотримуватись кількості споживання Енергії за кожним параметром в обсягах, які визначені в додатку, не допускаючи їх перевищення.
3.2.2. Виконувати умови та порядок оплат спожитої Енергії в обсягах і в терміни, які передбачені Договором.
3.2.3. Повідомити Виробника про всі об'єкти теплоспоживання (далі –Споживання), підключені до теплових мереж (далі –Мережі) Споживача (найменування, максимальні теплові навантаження, обсяги Споживання, займана площа орендарів тощо).
3.2.4. Дотримуватись умов та порядку припинення і обмеження подачі Енергії, які передбачені цим До-говором, Правилами, Правилами експлуатації та іншими нормативними актами.
3.2.5. Письмово повідомляти Виробника про зміну свого найменування , організаційно-правової форми, місцезнаходження, банківських та поштових реквізитів, адреси для листування тощо, а також про зміну користувачів приміщень та Мереж Споживача (Субспоживачів) не пізніше 5 днів з моменту настання зазначених подій.
3.2.6. Виготовляти і здійснювати заміну сопел в елеваторних вузлах та дросельні шайби тільки за узгодженням з Виробником.
3.2.7. Дотримуватись норм витоку мережної води у власних Мережах, бойлерних установках, внутрішньо-будинкових системах не більше розрахункових значень. У випадку перевищення норм витоків мережної води проводити відшкодування вартості втраченого теплоносія згідно виставлених Виробником рахунків на підставі складених актів.
3.2.8. Дотримуватись норм якості (загальна лужність, залишкова загальна твердість, розчинний ки-сень) зворотної мережної води систем теплопостачання.
3.2.9. Не допускати відхилення температури мережної води в зворотному трубопроводі більш як на ±З° С від величини, встановленої температурним графіком.
3.2.10. Не включати в роботу тепловикористовуюче обладнання, експлуатація якого була заборонена або не прийнята Виробником.
3.2.11. Призначити особу, відповідальну за справний стан та безпечну експлуатацію його Споживальних установок, приладів обліку Енергії, в т. ч. гарячої води, (далі –Прилади) та Мереж та надати Виробнику копію наказу (договору).
Обслуговувати своє теплове обладнання підготовленим та атестованим персоналом або спеціалізова-ними організаціями на підставі погодженого з Виробником Договору.
3.2.12. Забезпечити резервне джерело Постачання для об'єктів, що потребують безперервного Постачання.
3.2.13. Безперебійно забезпечувати Енергією власні Системи, а також згідно з Договором Системи Субспоживачів, приєднаних до теплового обладнання Споживача.
3.2.14. Щорічно в міжопалювальний період проводити підготовку власного теплового господарства та отримувати від Виробника акт про готовність до опалювального періоду.
3.2.15. Забезпечувати безперешкодний цілодобовий доступ працівників Виробника, при виконанні ни-ми службових обов'язків, до теплокамер, теплопунктів, Споживальних установок та Приладів для вико-нання службових обов'язків.
3.2.16. Забезпечити збереження власних Приладів в справному стані, ремонтувати, налагоджувати їх та отримувати акт про готовність своїх приладів обліку до опалювального періоду від Виробника.
3.2.17. У випадку невідповідності зворотньої мережної води та конденсату показникам якості з вини Спо-живача та допущення їх подачі в мережі Виробника:
а) негайно зупинити водопідігрівач до усунення причин забруднення та повідомити про це Виробника;
б) на підставі актів про забруднення мережної води та на основі виставлених Виробником рахунків сплатити Виробнику вартість хімочищеної води (та теплоти в ній), яка йде на заміщення забрудненої ;
в) відшкодувати всі збитки, спричинені невиконанням чи неналежним виконанням взятих на себе цим Договором обов'язків.
3.2.18. В термін до 15.10 2006 р. встановити Прилади на межі балансової приналежності Мережі або в іншому, погодженому з Виробником, місці.
3.2.19. Підтримувати герметизацію вводу Мережі в будівлю в технічно справному стані, за винятком випадків, коли герметизація порушена внаслідок робіт, що виконувалися Виробником.
3.2.20. Утримувати в належному санітарному та технічному стані приміщення підвалів, вузлів управління й технічних підпіль, не допускати складування в них матеріалів, розміщення організацій, магазинів, офісів, контор і т. ін., псування систем опалення, вентиляції і гарячого водопостачання всередині будівель у випадку проходження по них трубопроводів Виробника.
3.2.21. При проведенні розрахунків в порядку встановленому п/п. “б” п. 7.1., відшкодувати Виробнику різницю між тарифом для населення і фактичними витратами Виробника на виробництво, транспортування та постачання Енергії, з урахуванням рентабельності виробництва, інвестиційних та інших складових, які визначені методикою, що затверджена у встановленому порядку, у разі, якщо тариф для населення не відш-кодовує фактичних вище вказаних витрат Виробника.
Різницю між тарифом та фактичними витратами Споживач сплачує після закінчення календарного фі-нансового року, протягом 10 днів від дати вказаної у відповідному рахунку Виробника.
3.2.22. Надати Виробнику під розписку дані про розмір площі приміщень, які не використовує населення та теплові навантаження цих приміщень.
У випадку не надання зазначених даних плата за всю поставлену Енергію справляється за тарифами для юридичних осіб.
4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ВИРОБНИКА
4.1. Права Виробника:
4.1.1. Пропонувати Споживачеві послуги, пов'язані з постачанням Енергії, обслуговуванням теп-лового господарства.
4.1.2. У будь-який час перевіряти стан роботи приладів обліку, теплоспоживального обладнання Спо-живача та знімати показники.
4.1.3. Вимагати від Споживача відшкодування збитків, завданих порушеннями, допущеними останнім під час користування Енергією.
4.1.4. Обмежувати або повністю припиняти Споживачеві постачання Енергії у випадках та порядку, виз-начених Правилами, іншими нормативними актами України, а також в разі:
а) Несплати за використану Енергію в означені договором терміни, невиконання регламентних робіт по підготовці та випробуванні Мереж, які перебувають на балансі Споживача (з оформленням відпо-відного акта й попередженням за 10 днів до припинення подачі).
б) Самовільного підключення до Мережі об'єктів Споживачів, субспоживачів та інших організацій (з попередженням за 24 години до припинення подачі Енергії). Відшкодування, завданих при цьому збитків Виробнику, проводиться відповідно до законодавства України.
в) Введення в експлуатацію Систем без участі уповноваженого представників Держенергонагляду та Виробника (з попередженням за 3 доби до припинення подачі).
г) Приєднання Систем без Приладів та пошкодження пломб, встановлених Виробником на обладнанні Споживача (з попередженням за 24 години до припинення подачі).
е) Незадовільного стану Систем, що створює загрозу для життя обслуговуючого персоналу та може призвести до аварій (з негайним відключенням від Мережі Виробника).
є) Перевищення обумовлених договором планів Споживання, максимальних годинних навантажень та витрат мережної води без згоди Виробника, або перевищення значення середньодобової температури зворотної води більше ніж на 3?C порівняно зі значенням, визначеним температурним графіком (з по-передженням за 3 доби до припинення подачі).
ж) Відсутності підготовленого персоналу для обслуговування Систем (з попередженням за 3 доби до припинення подачі)
.з) Чинення перепон до вільного доступу представників Виробника до Систем або до Приладів (з не-гайним відключенням від мережі Виробника або обмеженням теплоспоживання).
и) Невиконання умов п.3.2.19. Договору.
Теплопостачання відновлюється після встановлення приладів обліку, а якщо за домовленістю Сторін Прилади були встановлені Виробником, то після 100%-го відшкодування Споживачем всіх витрат, понесених Виробником у зв'язку з установкою приладів обліку.
ї) невиконання умов п.3.2.21. (з попередженням за 3 доби до припинення подачі).
к) Відсутності технологічних схем тепловикористовуючих установок у експлуатаційного персоналу (з попередженням за 3 доби до припинення подачі).
л) письмового звернення Споживача про припинення теплопостачання;
м) проведення Виробником планових випробувань, поточних та капітальних ремонтів, профілактики та ремонту обладнання джерел тепла в міжопалювальний період;
н) відсутності протягом 10 днів оплати теплової енергії у встановлені Договором терміни;
о) незадовільного стану Мережі і Споживального обладнання, допущення витоку теплоносія;
п) неготовності Споживача до опалювального періоду (відсутність акта готовності Систем до опалю-вального періоду;
р) підключення нового споживача, якщо Споживач не має резервного джерела Постачання на термін визначений графіком будівельної організації, який узгоджено з органами місцевої влади;
с) підключення Споживачем Споживального обладнання, експлуатація якого була заборонена;
т) підключення Споживачем теплового обладнання без дозволу Виробника;
у) інших дій Споживача, передбачених Правилами, що є підставою для припинення подачі Енергії.
4.1.5. Виробник письмово повідомляє Споживача про причину та дату припинення подачі Енергії.
4.1.6. Споживач при отриманні повідомлення про відключення Енергії зобов'язаний вжити заходи для за-побігання травматизму, пошкодження обладнання, спорожненню Систем, негативним екологічним та іншим наслідкам. Виконавець не несе відповідальності за можливі наслідки, пов'язані з відключенням Споживача.
4.1.7. Енергія не постачається Споживачу до моменту усунення причини, яка стала підставою для при-пинення її постачання і сплати витрат на відключення та підключення Систем та їх повторне заповнення. Час відновлення Постачання Споживача визначається Виробником з урахуванням пріоритетності своїх поточних робіт, але не більше п'яти днів з моменту усунення порушення.
У випадку відновлення постачання Енергії шляхом зняття пломб –протягом одного робочого дня
4.1.8. При наявності технічної можливості та за згодою Споживача приєднувати до його Мереж нових споживачів (Субспоживачів).
4.1.9. За погодженням із Споживачем вносити зміни у договір, що впливають на розмір плати за послу-ги;
4.2. Обов'язки Виробника:
4.2.1. Забезпечувати постачання Енергії Споживачу в обсягах згідно з Договором.
4.2.2. Зменшити розмір плати за послуги в разі відхилення фактичної температури в житлових приміщеннях нижче нормативної на строк понад 12 годин на добу (один раз на місяць) в наступних розмірах:
-на 5 % за кожний градус відхилень від 180С до 120С у житлових приміщеннях (у наріжних кімнатах –від 200С до 140С) за період відхилення;
-при температурі в житлових приміщеннях нижче 120С (у наріжних кімнатах нижче 140С) плата за централізоване опалення не справляється.
4.2.3. Гарантувати безпечне користування Енергією за умови дотримання Споживачем умов Договору, Правил та Правил експлуатації.
4.2.4. Ознайомити Споживача з нормами якості теплоносія.
5. ОБЛІК ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ
5.1. Облік споживання Енергії проводиться виключно за Приладами. Розрахунковий метод застосовується тільки при тимчасовому підключенні терміном до 6 місяців.
5.2. Встановлення Приладів виконується організаціями, що мають відповідні ліцензії на межі балансової приналежності Мереж Виробника та Споживача, згідно із узгодженим Виробником проектом. У разі встановлення Приладів в іншому місці, до обсягів Енергії, визначеної за фактичними показниками Приладів, додають-ся втрати Енергії на дільницях Мереж, що перебувають на балансі Споживача від межі балансової приналежності до місця встановлення Приладів.
5.3. Споживач, що має Прилади, щомісячно з 26 по 31 число направляє свого представника у відділ договірної роботи та реалізації теплової енергії Виробника за адресою: вул. Б. Хмельницького, 59а для по-дання письмового звіту про фактичне споживання Енергії за розрахунковий місяць.
У разі неподання звіту про фактичне споживання Енергії за розрахунковий період по Приладах у вказаний термін, Виробник проводить розрахунок за використану Енергію розрахунковим методом згідно годинних теплових навантажень.
5.4. Межа балансової та експлуатаційної відповідальності сторін оформляється актом розподілу меж обслуговування.
5.5. При відсутності Приладів або виході їх з ладу - кількість спожитої Енергії визначається Виробни-ком, як виняток, розрахунковим способом (згідно теплових навантажень).
У випадку, коли прилад обліку до виходу з ладу показував більше теплове навантаження, ніж передбачене Договором, розрахунок проводиться з врахуванням показників Приладів за попередній період.
6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
6.1. Виробник несе відповідальність за забезпечення Енергією об'єктів Споживача в обсягах згідно з п. 2.1. Договору, при виконанні Споживачем своїх зобов'язань за цим Договором.
6.2. Виробник не несе відповідальності перед Споживачем за заниження значень параметрів теплоносія та відпуск кількості Енергії в обсягах менших, ніж обумовлено Договором, якщо вони спричинені діями пер-соналу Споживача або умовами обмеження або припинення подачі Енергії, передбаченими Договором.
6.3. Споживач несе відповідальність за:
6.3.1. Споживання Енергії без дозволу Виробника або понад встановлені договором максимальні погодинні навантаження за кожним з видів споживання - штраф у розмірі 5-кратної вартості Енергії, спожитої із зазначеними порушеннями.
6.3.2. Зрив, пошкодження пломб, установлених Виробником - штраф у розмірі 25% вартості Енергії, спожитої в попередньому розрахунковому періоді.
6.3.3. Недбале зберігання своїх Приладів, порушення їх нормальної роботи та невиконання ремонту.
6.3.4. Недостовірність показників Приладів, іншої інформації, необхідної для виконання умов Договору - штраф у розмірі 5% вартості теплоенергії, спожитої в попередньому розрахунковому періоді.
6.3.5. За перешкоджання або недопущення до Системи та на територію підприємства, установи, тощо для доступу до Системи, працівників Виробника при виконанні ними службових обов'язків - штрафу у розмірі 5 % вартості Енергії спожитої в попередньому періоді.
6.3.6. За споживання Енергії без дозволу Виробника понад встановлені договором максимальні теплові навантаження за кожним параметром теплоносія та джерелом Постачання - штраф у розмірі 5-кратної вартості Енергії, спожитої понад встановлені договором максимальні годинні навантаження.
6.3.7. За самовільне підключення Систем чи підключення їх перед приладами обліку –штраф у розмірі 5-кратної вартості Енергії спожитої такими системами.
7. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
7.1. Плата за Енергію справляється:
а) за наявності Приладів за їх показами згідно з п. 10-13 Правил послуг ;
б) за тарифами для населення –для розрахунків за опалення житлових приміщень та місць загального користування та підігрів води (постачання гарячої води) мешканцям;
в) за тарифами для юридичних осіб –за опалення приміщень, що займають юридичні особи та за піді-грів води (постачання гарячої води) юридичним особам.
7.2. Розрахунки за спожиту Енергію проводяться у грошовій формі згідно тарифів встановлених п. 7.1. Договору. Розрахунковим періодом є календарний місяць.
7.3. Сума передоплати за Енергію визначається у відповідності з очікуваним її споживанням в наступному розрахунковому періоді і становить не менше 80% місячної вартості.
7.4. Оплата послуг здійснюється Споживачем на підставі виставлених Виробником рахунків-фактур та в ромірі суми, вказаної в цих рахунках :
а) з платежів поточного розрахункового періоду - в 5-денний термін після дати одержання рахунку-фактури.
б) з платежів передоплати з 1-го до 5-го числа поточного розрахункового періоду.
7.5. У разі несплати в терміни, обумовлені цим Договором, Сторони керуються умовами Договору, вимогами Правил, в частині припинення подачі Енергії, а на суми невиконаного зобов'язання нараховується пеня в розмірі 0,1% за кожний день прострочення до дня фактичної оплати. Сума нарахованої пені включається в наступний платіжний документ.
Перераховані Споживачем суми направляються для зарахування належного платежу наступним чи-ном: послідовно погашається сума заборгованості попереднього періоду, пеня за цей період, далі платіж за наступний період, пеня на цю заборгованість і т.д. Тільки після повного погашення суми попереднього боргу перераховані кошти зараховуються за поточний розрахунковий період.
8. ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
8.1. Розбіжності та спори між сторонами, пов'язані з виконанням, зміною та розірванням цього Договору, вирішуються у порядку встановленому чинним законодавством України.
9. ДІЯ ОБСТАВИН НЕПЕРЕБОРНОЇ СИЛИ
9.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання своїх зобов'язань, якщо воно є результатом дії обставин непереборної сили. Термін виконання зобов'язань за цим Догові-ром у такому разі відкладається на період існування таких обставин.
9.2. Сторона, для якої виконання зобов'язань стало неможливим внаслідок дії обставин непереборної сили, повинна негайно, не пізніше п'яти календарних днів, письмово повідомити іншу сторону про початок, можливий термін дії та про припинення дії таких обставин.
10. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ
10.1. Цей Договір укладається на термін до 31 грудня 2006 р. набуває чинності з дня його підпи-сання та вважається щорічно продовженим, якщо за місяць до закінчення терміну не буде заявлено однією із Сторін про відмову від цього Договору або його перегляд.
10.2. Сторони зобов'язуються письмово своєчасно повідомляти про всі зміни реквізитів.
У разі зміни організаційної структури або реорганізації Споживача, які супроводжуються розділен-ням або приєднанням майна, розділенням або злиттям юридичних осіб, Споживач зобов'язується пись-мово повідомити про це Виробника для внесення змін до умов цього Договору в 5-тиденний термін з дня реєстрації змін.
10.3. Припинення дії Договору не звільняє Споживача від обов'язку повної оплати за використану Енергію.
11. ІНШІ УМОВИ
11.1. Ні одна із Сторін не може безпідставно відмовитися від підписання актів, що складаються в не обхідних випадках.
У разі відмови від підписання акту, він є належним, якщо інша Сторона для його оформлення і підпи-сання залучила третю особу, яка незацікавлена і компетентна у питанні, що є причиною складання акту.
11.2. Сторони дають взаємну згоду в подальшому при підписанні договорів, угод та інших актів між цими ж Сторонами на використання факсимільного відтворення підпису за допомогою засобів механічного або іншого копіювання.
ЗРАЗКИ ФАКСИМІЛЬНОГО ВІДТВОРЕННЯ ПІДПИСУ
ВИРОБНИК
11.3 . Для постійного зв'язку з Виробником та узгодження всіх питань, пов'язаних з виконанням умов цього Договору, Споживач призначає свого відповідального за теплове господарство в особі
Н.Д.Козак., контактний телефон – ; (посада, прізвище та ініціали)
Контактні телефони Виробника: факс 6-35-11; щодо укладення і зміни Договору та звітності за спожиту Енергію - 6-05-09; щодо постачання Енергії –77-91-27; по розрахунках за спожиту Енергію 6-04-44..
11.4. Споживач несе відповідальність за технічний стан, обслуговування і експлуатацію, у відповід-ності із вимогами Правил експлуатації, Систем, які перебувають у межах його балансової належності (експлуатаційної відповідальності), а також за збереження споруд, комунікацій, Мереж, Систем і систем підігріву води (гарячого водопостачання), які розташовані на його території, в його будівлях, спорудах, приміщеннях, тощо, але належать Виробнику, субспоживачу, іншим юридичним чи фізичним особам.
11.5. При проведенні розрахунків за Енергію, спожиту за період до 01.01.2006 р., Виробник вираховує із загальної вартості Енергії, спожитої об'єктами Споживача, вартість Енергії, яку ма-ють оплатити Виробнику споживачі Енергії –фізичні особи, що проживають у житлових бу-динках Споживача і мають укладені із Виробником “Договори про надання населенню послуг центрального опалення та гарячого водопостачання”, що чинні на дату укладення даного Договору.
12. РЕКВІЗИТИ ТА ПІДПИСИ СТОРІН
ВИРОБНИК СПОЖИВАЧ
ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»ЖБК № 22
м. Івано-Франківськ , вул. Б. Хмельницького, 59а,код ЗКПО 03346058, п/р № 26006022901 в Івано-Франківській філії АТ «Кредит-Банк (Україна)»,МФО 336161, Інд. подат. № 034460509156,№ свід. плат. ПДВ 12847708 м.Ів-Франківськ,вул.Симоненка,28 кв 28код ЗКПО 22188292Інд. подат. № № свід. плат. ПДВ п/р № 2600030012091 МФО 336019 УСБ
Цей договір складений у 2-х примірниках, один з них зберігається в Виробника, а другий у Споживача.
Виробник Споживач
Заступник директора ДМП “Івано- Голова ЖБК №22
Франківськтеплокомуненерго”
Додаток № 1 до договору №314
від "29" листопада 2005 р.
№п/п
Назва та адреса опалювального об'екта
Навантаження на опалення Гкал/годНавантаження нагаряче водопостачання
Навантаження навентиляцію Гкал/год
Примітка
Гкал/год
м?/год
1.ЖБ вул.Симоненка,280,,2720,265,2
Разом0,,2720,265,2
Розрахункова кількість теплоенергії на опалення:Q Розрахункова кількість теплоенергії на підігрів води:Q:2.4 Гкал/рік Об'єм споживання гарячої води: Gmax = м?/год
Енергопостачальна організація Споживач
(підпис,прізвище) (підпис,прізвище)
М. П. М .П.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його прийняття, у разі, якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення, воно набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня підписання повного рішення, оформленого відповідно до статті 84 Господарського процесуального кодексу України.
Головуючий суддя Максимів Тетяна Володимирівна
Суд | Господарський суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 01.06.2006 |
Оприлюднено | 23.08.2007 |
Номер документу | 31511 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Івано-Франківської області
Максимів Т.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні