cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
УХВАЛА
"29" травня 2013 р. Справа № 5016/2968/2012(5/115)
м. Миколаїв
Банкрут: Товариство з обмеженою відповідальністю "БАССТОП-МИКОЛАЇВ", 54042, м.Миколаїв, вул.Південна, 29, оф. 11, ідентифікаційний код 35356864
Кредитор: Приватне підприємство "ВЕСТОР", 54030, м.Миколаїв, вул.Артилерійська, 19
Ліквідатор: Сорокін О.О., м.Миколаїв, вул.Дружби, 23
Суддя - Міщенко В.І.
При секретарі : Колесниковій В.В.
За участю представників:
від Реєстраційної служби ММУЮ Миколаївської області: Вирич Т.В., дов. від 16.05.13
Суть справи: про банкрутство ТОВ "БАССТОП-МИКОЛАЇВ"
Розглянувши матеріали справи, суд установив:
21.12.2012 р. порушено провадження у справі про банкрутство боржника.
Відповідно до постанови суду від 25.12.2012 р. боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Сорокіна О.О.
На адресу господарського суду Миколаївської області 19.04.2013 р. від ліквідатора банкрута надійшло клопотання б/н та без дати в якому він просить зобов'язати Реєстраційну службу Миколаївського міського управління юстиції Миколаївської області надати інформаційну довідку про наявність або відсутність зареєстрованих прав на нерухоме майно та будь яких обтяжень за банкрутом.
Враховуючи, що:
Відповідно до ст. 4 1 ГПК України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі - Закон).
Пункт 1 ст. 5 Закону встановлює, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.
Згідно п. 4 ст. 24 Закону у ліквідаційній процедурі господарський суд розглядає скарги на дії учасників ліквідаційної процедури, Реєстраційна служба Миколаївського міського управління юстиції Миколаївської області не є учасником ліквідаційної процедури.
Згідно ч. 1 ст. 25 Закону ліквідатор з дня свого призначення здійснює такі повноваження: приймає до свого відання майно боржника, вживає заходів по забезпеченню його збереження; виконує функції з управління та розпорядження майном банкрута; здійснює інвентаризацію та оцінку майна банкрута згідно з законодавством; аналізує фінансове становище банкрута; виконує повноваження керівника (органів управління) банкрута; очолює ліквідаційну комісію та формує ліквідаційну масу; пред'являє до третіх осіб вимоги щодо повернення дебіторської заборгованості банкруту; має право отримувати кредит для виплати вихідної допомоги працівникам, що звільняються внаслідок ліквідації банкрута, який відшкодовується в першу чергу згідно зі статтею 31 цього Закону за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута; з дня визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури повідомляє працівників банкрута про звільнення та здійснює його відповідно до законодавства України про працю. Виплата вихідної допомоги звільненим працівникам банкрута провадиться ліквідатором у першу чергу за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута або отриманого для цієї мети кредиту; заявляє в установленому порядку заперечення по заявлених до боржника вимогах поточних кредиторів за зобов'язаннями, які виникли під час провадження у справі про банкрутство, і є неоплаченими; з підстав, передбачених частиною десятою статті 17 цього Закону, подає до господарського суду заяви про визнання недійсними угод боржника; вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб; передає у встановленому порядку на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов'язковому зберіганню; реалізує майно банкрута для задоволення вимог, включених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Законом; повідомляє про своє призначення державний орган з питань банкрутства в десятиденний строк з дня прийняття рішення господарським судом та надає державному органу з питань банкрутства інформацію для ведення єдиної бази даних щодо підприємств-банкрутів; здійснює інші повноваження, передбачені цим Законом.
Тобто, ліквідатор зобов'язаний вживати заходи, спрямовані на пошук майна боржника.
Ліквідатором не надано доказів відмови Реєстраційної служби Миколаївського міського управління юстиції Миколаївської області у наданні інформації щодо майна боржника, тому клопотання ліквідатора слід залишити без задоволення.
Керуючись розділом ІІІ Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, господарський суд -
УХВАЛИВ:
Клопотання ліквідатора Сорокіна О.О., подане до суду 19.04.2013 р., - залишити без задоволення.
Суддя
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 29.05.2013 |
Оприлюднено | 03.06.2013 |
Номер документу | 31567933 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Міщенко В.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні