cpg1251 ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2;; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10 У Х В А Л А
З ПИТАНЬ ЗАМІНИ СТОРОНИ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ
28 травня 2013 року № 5/58А
Львівський окружний адміністративний суд, суддя Гавдик З.В., секретар судового засідання Саковець Б.П., розглянувши в судовому засіданні заяву позивача про заміну сторони виконавчого провадження у справі
за позовом Дрогобицького міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі Львівської області, прокурор - не прибув, представник - не прибув до ДП «Будівельне управління № 44» ВАТ «Прикарпатбуд», представник - не прибув про стягнення заборгованості в сумі 14447,57 грн.
ВСТАНОВИВ:
Управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі та Дрогобицькому районі Львівської області звернулося до Львівського окружного адміністративного суду із заявою у якій просить замінити сторону виконавчого провадження - стягувача - Управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі Львівської області (ЄДРПОУ 22408026, пл. Ринок, 3, м. Дрогобич, Львівська область) його правонаступником - Управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі та Дрогобицькому районі Львівської області (ЄДРПОУ 37893404, пл. Ринок, 3, м. Дрогобич, Львівська область) з підстав, що згідно постанови Кабінету Міністрів України № 803 від 27.07.2011 року «Про утворення територіальних органів Пенсійного фонду України» та постанови правління Пенсійного фонду України № 21-2 «Про заходи щодо припинення діяльності деяких управлінь Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах» утворено управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі та Дрогобицькому районі шляхом злиття управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі Львівської області та управління Пенсійного фонду України в Дрогобицькому районі Львівської області, про що 27.10.2011 року внесено запис в ЄДРПОУ за номером 1 414 134 0000 001835. Відповідно, новоутворене Управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі та Дрогобицькому районі Львівської області є правонаступником ліквідованого Управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі Львівської області.
Прокурор, представники сторін в судове засідання не прибули.
При прийнятті ухвали, суд виходить з наступного:
Згідно ч. 1 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», відомості про юридичну особу або фізичну особу - підприємця включаються до Єдиного державного реєстру шляхом внесення записів на підставі відомостей з відповідних реєстраційних карток та відомостей, що надаються юридичними особами державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи згідно із законодавством України.
Згідно п. 32 ч. 2 ст. 17 цього ж Закону, в Єдиному державному реєстрі містяться такі відомості щодо юридичної особи, зокрема, дані про юридичних осіб - правонаступників.
Згідно ст. 264 КАС України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд може замінити сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, що звернулися з поданням (заявою), та осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Судом встановлено, що згідно постанови старшого державного виконавця Відділу державної виконавчої служби Дрогобицького МРУЮ про відкриття виконавчого провадження ВП № 29835687, стягувачем за вказаним виконавчим провадженням є Управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі Львівської області.
Постановами Кабінету Міністрів України № 803 від 27.07.2011 року «Про утворення територіальних органів Пенсійного фонду України» та правління Пенсійного фонду України № 21-2 «Про заходи щодо припинення діяльності деяких управлінь Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах» утворено управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі та Дрогобицькому районі шляхом злиття управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі Львівської області та управління Пенсійного фонду України в Дрогобицькому районі Львівської області, про що 27.10.2011 року внесено запис в ЄДРПОУ.
Таким чином, з врахуванням вищенаведеного, суд вбачає підстави для задоволення заяви позивача у справі та заміни сторони виконавчого провадження.
Керуючись ст.ст. 165, 264 КАС України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
1. Заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі та Дрогобицькому районі Львівської області про заміну сторони виконавчого провадження у справі № 5/58А за позовом Дрогобицького міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі Львівської області до ДП «Будівельне управління № 44» ВАТ «Прикарпатбуд» про стягнення заборгованості в сумі 14447,57 грн., задоволити повністю.
2. Замінити стягувача у виконавчому провадженні з примусового виконання виконавчого листа № 5/58 виданого 01.07.2008 року Господарським судом Львівської області з Управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі Львівської області (ЄДРПОУ 22408026, пл. Ринок, 3, м. Дрогобич, Львівська область) на Управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі та Дрогобицькому районі Львівської області (ЄДРПОУ 37893404, пл. Ринок, 3, м. Дрогобич, Львівська область)
Ухвала суду першої інстанції може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду.
Згідно ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього ж Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду першої інстанції, набирає законної сили у порядку та строки згідно ст. 254 КАС України.
Ухвала складена у повному обсязі 04.06.2013 року.
Суддя Гавдик З.В.
Суд | Львівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 28.05.2013 |
Оприлюднено | 06.06.2013 |
Номер документу | 31637582 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Гавдик Зіновій Володимирович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні