Ухвала
від 10.03.2009 по справі 40/123-08
ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

40/123-08

  

Україна

Харківський апеляційний господарський суд

УХВАЛА

про повернення апеляційної скарги

"10" березня 2009 р.          Справа № 40/123-08

Колегія суддів у складі:

головуючого судді Бондаренко В.П., судді Камишевої Л.М., судді Лакіза В.В.

розглянувши апеляційне подання прокурора (вх.№524Х/1-10) на рішення господарського суду Харківської області від 11 липня 2008 року у справі № 40/123-08

за позовом Обслуговуючого кооперативу «Москалівський Гаражник», м. Харків,  

до Харківська міська рада м. Харків,

про визнання права власності

встановила:

Рішенням господарського суду Харківської області від 11 липня 2008 року (суддя Хотенець П.В.) позов задоволено. Визнано право власності на Гараж літ. „А-1" загальною площею 17,9 кв.м., Гараж лит. „Б-1" загальною площею 17,8 кв.м., Гараж літ. „В-1" загальною площею 17,9 кв.м., Гараж лит „Г-1" загальною площею 17,9 кв.м. та нежитлову будівлю (вбиральню) літ „Д-1" загальною площею 3,8 кв.м. які розташовано по вулиці Жовтневої Революції в Червонозаводському районі м. Харкова за Обслуговуючим Кооперативом „Москалівський Гаражник".

Прокурор не погодився з вказаним рішенням та звернувся до Харківського апеляційного господарського суду з апеляційним поданням, в якому просить  скасувати рішення господарського суду Харківської області від 11 липня 2008 року та прийняти нове рішення, яким у задоволенні позову відмовити.

Розглянувши матеріали апеляційного подання, колегією суддів встановлено, що апеляційне подання прокурора надійшло після закінчення 3-х місячного строку на його подання без клопотання про відновлення пропущеного строку.

Встановлений законодавством термін оскарження з мотивованим клопотанням про відновлення пропущеного строку рішення суду закінчився 11 жовтня 2008 року, а апеляційне подання надійшло до господарського суду Харківського області 23 лютого 2009 року,  тобто через 4 місяці після закінчення трьохмісячного строку апеляційного оскарження.

Згідно з ч. 2 ст. 93 Господарського процесуального кодексу України відновлення пропущеного строку подання апеляційної скарги (подання) можливе протягом трьох місяців з дня прийняття рішення місцевим господарським судом.

Таким чином, частина друга зазначеної статті містить обмеження строку, протягом якого може бути відновлено пропущений процесуальний строк на апеляційне оскарження рішень суду першої інстанції. Зокрема, відновлення пропущеного строку подання апеляційної скарги (подання) можливе лише протягом трьох місяців з дня прийняття рішенням місцевим господарським судом. За змістом даної норми подання апеляційної скарги (подання) після закінчення установленого нею трьохмісячного строку виключає перегляд судових рішень в апеляційному порядку та відновленню не підлягає.

На підставі наведеного колегія суддів дійшла висновку щодо повернення апеляційного подання прокурора Червонозаводського району м.Харкова.

Керуючись ст.ст. 86, 93, п.4 ст. 97, 99 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів      

ухвалила:

Повернути апеляційне подання разом із доданими до нього матеріалами прокурору Червонозаводського району м.Харкова.

Додаток: прокурору  – апеляційне подання з додатками на 9 арк.

         Головуючий суддя                                                            Бондаренко В.П.

                                Суддя                                                           КамишеваЛ.М.  

                               Суддя                                                           Лакіза В.В.  

 

СудХарківський апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення10.03.2009
Оприлюднено20.03.2009
Номер документу3167135
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —40/123-08

Ухвала від 10.03.2009

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Камишева Л.М.

Рішення від 11.07.2008

Господарське

Господарський суд Харківської області

Хотенець П.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні