cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
УХВАЛА
"22" квітня 2013 р. Справа № 5016/2972/2012(2/23)
м. Миколаїв
Господарський суд Миколаївської області у складі судді Адаховської В.С. ,
при секретарі Панченко В.В.,
за участю представників учасників процесу:
від кредиторів:
1) ТОВ "ПАРИТЕТ М": Шибко О.Л. - довіреність б/н від 14.01.2013 р.,
2) ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва: Коваль О.В. - довіреність № 3007/9/10-007 від 24.08.2012 р.,
ліквідатор банкрута: арбітражний керуючий Гучок В.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
кредитори:
1. Товариство з обмеженою відповідальністю "ПАРИТЕТ М"(54003, м. Миколаїв, вул. Чигрина, 167, ідентифікаційний код 37386073),
2. Державна податкова інспекція у Ленінському районі м. Миколаєва (54028, м. Миколаїв, вул. Гмирьова, 1/1),
до банкрута: Товариства з обмеженою відповідальністю "СТРОЙКОМПЛЕКТ-НІК" (54028, м. Миколаїв, вул. Гмирьова, 11, кв. 25, ідентифікаційний код 36384178).
ліквідатор: Гучок Вячеслава Юрївна (ліцензія Серія АД № 077559 від 16.10.2012 р.,
м. Миколаїв, вул. Московська, буд. 42, кв. 43, поштова адреса: 54017, м. Миколаїв, а/с 154)
про банкрутство
18.04.2013 р. у судовому засіданні оголошувалась перерва до 22.04.2013 р. у порядку статті 77 Господарського процесуального кодексу України.
В С Т А Н О В И В:
Ухвалою господарського суду Миколаївської області від 25.12.2012 р. за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) "ПАРИТЕТ М" порушено провадження у справі № 5016/2972/2012(2/23) про банкрутство відсутнього боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) "СТРОЙКОМПЛЕКТ-НІК" за ознаками ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон про банкрутство), введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Постановою суду від 14.01.2013 р. боржника визнано банкрутом, відносно нього відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Гучок В.Ю. та зобов'язано здійснити ліквідаційну процедуру відповідно до вимог названого Закону про банкрутство.
Ліквідатором виконано вимоги, передбачені розділом III "Ліквідаційна процедура" цього Закону, та подано до суду на затвердження звіт від 13.03.2013 р. та ліквідаційний баланс банкрута станом на 01.03.2013 р.
Відповідно до ч. 1 ст. 32 Закону про банкрутство господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.
22.04.2013 р. у судовому засіданні ліквідатор звітував про проведену роботу, повідомив, що ним здійснені всі необхідні заходи по ліквідації банкрута, просив суд затвердити звіт та ліквідаційний баланс банкрута, ліквідувати юридичну особу - ТОВ "СТРОЙКОМПЛЕКТ-НІК".
Представники кредиторів проти затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, ліквідації юридичної особи не заперечують, про що свідчать подані ними в засіданні заяви від 22.04.2013 р.
Розглянувши звіт ліквідатора з доданими до нього матеріалами та ліквідаційний баланс банкрута, заслухавши пояснення ліквідатора, думки представників кредиторів, суд дійшов висновку про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу, ліквідацію юридичної особи - ТОВ "СТРОЙКОМПЛЕКТ-НІК" та припинення провадження у справі на підставі наступного.
На виконання вимог ч. 5 ст. 52 Закону про банкрутство ліквідатором направлено листи-повідомлення наступним відомим йому кредиторам відсутнього боржника: Ленінському районному центру зайнятості, Управлінню Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Миколаєва, Відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Ленінському районі м. Миколаєва, Миколаївському обласному відділенню Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Державній податковій інспекції у Ленінському районі м. Миколаєва.
Протягом встановленого строку до ліквідатора та до суду з заявою до боржника звернувся лише один кредитор - ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва про визнання грошових вимог у сумі 268 165,19 грн.
Вищевказані кредиторські вимоги були визнані ліквідатором в повному обсязі та включені до реєстру вимог кредиторів ТОВ "СТРОЙКОМПЛЕКТ-НІК".
В той же час, на адресу ліквідатора надійшли листи-відповіді від можливих кредиторів, які свідчать про відсутність у товариства заборгованості.
Вимог кредиторів, які забезпечені заставою майна боржника, не має.
Вимог щодо виплати авторської винагороди, аліментів не має.
Вимоги щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, не заявлялись.
Витрати кредиторів на оплату судового збору за подачу заяв, витрати на публікацію оголошення про порушення справи про банкрутство відсутні.
З врахуванням викладеного, загальна сума непогашеної кредиторської заборгованості банкрута згідно реєстру вимог кредиторів становить 628 525 грн. 19 коп.
Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс свідчать про відсутність у банкрута основних та оборотних засобів для ведення господарської діяльності, погашення грошових зобов'язань, про відсутність можливості відновити платоспроможність, що підтверджується відмітками: Територіального управління Держгірпромнагляду у Миколаївській області від 01.02.2013 р. на запиті ліквідатора за вих. № 24/01-8 від 24.01.2013 р., що свідчить про відсутність зареєстрованого за банкрутом технологічного транспорту та іншого обладнання, а також Державної інспекції сільського господарства у Миколаївській області від 31.01.2013р. на запиті ліквідатора за вих. № 24/01-4 від 24.01.2013 р., що свідчить про відсутність зареєстрованих за банкрутом сільськогосподарської техніки та транспортних засобів, а також довідками: Управління Держземагенства у Миколаївському районі Миколаївської області № 165/751-2/1400 від 31.01.2013 р. та Управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради № 02-06/244 від 01.02.2013 р. про відсутність зареєстрованих за банкрутом земельних ділянок, ВРЕР ДАІ з обслуговування м. Миколаєва УДАІ УМВС України в Миколаївській області № 656 від 09.03.2013 р. про відсутність реєстрації за банкрутом транспортних засобів.
За повідомленням Головного управління статистики у Миколаївській області № 18/04.2-46 від 30.01.2013 р. ТОВ "СТРОЙКОМПЛЕКТ-НІК" фінансову звітність з моменту реєстрації (03.04.2009 р.) по теперішній час не надавало.
31.01.2013 р. державним реєстратором прав на нерухоме майно було видано ліквідатору рішення № 192854 про відмову у наданні інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, т. я. у Державному реєстрі прав відсутні відомості про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження .
Згідно Витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна № 39814597 від 29.01.2013 р. інформація щодо обтяжень рухомого майна в Реєстрі відсутня.
Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців серія АБ № 041444 станом на 20.02.2013 р. не містить записів відносно того, чи є банкрут засновником (учасником) інших юридичних осіб.
04.02.2013 р. Ленінським відділом державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції було направлено ліквідатору постанову про закінчення виконавчого провадження від 29.01.2013 р. з примусового виконання виконавчого напису нотаріуса від 30.11.2012 р. № 1870 про стягнення з ТОВ "СТРОЙКОМПЛЕКТ-НІК" на користь ТОВ "ПАРИТЕТ М " (ініціюючий кредитор) боргу в сумі 360 360,00 грн.
З довідки ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва № 617/10/18-278 від 29.01.2013 р. вбачається, що станом на 29.01.2013 р. даних про відкриті рахунки ТОВ "СТРОЙКОМПЛЕКТ-НІК" не має.
За результатами обстеження ТОВ "СТРОЙКОМПЛЕКТ-НІК" за місцем реєстрації встановлено та складено акт від 18.02.2013 р. про те, що за вказаною адресою розташована квартира, власником якої являється колишній директор товариства, будь-яке майно відсутнє, поштова кореспонденція не відправляється та не приймається.
В газеті "Позвоните" № 9 (1539) від 11.02.2013 р. опубліковано оголошення про визнання недійсними печатки та статутних документів банкрута.
Архів з особового складу Управління архівної роботи та урочистих подій Миколаївської міської ради листом № 41/01-22 від 25.01.2013 р. повідомив, що архівні документи з особового складу ТОВ "СТРОЙКОМПЛЕКТ-НІК" на зберігання до архіву не надходили.
Приймаючи до уваги викладене, визнані грошові вимоги кредиторів не можуть бути задоволені з причин відсутності рухомого та нерухомого майна боржника. Згідно ч. 6 ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ці вимоги слід вважати погашеними.
Скарг на дії ліквідатора - арбітражного керуючого Гучок В.Ю. за час її роботи до господарського суду не надходило.
За таких обставин звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс банкрута підлягають затвердженню.
Згідно п. 6 ч. 1 ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо затверджено звіт ліквідатора, в порядку передбаченому цим законом.
Частиною 7 ст. 12 згаданого Закону встановлено, що дія мораторію припиняється з дня припинення провадження у справі про банкрутство.
Відповідно до ч. 5 ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" рішення суду про ліквідацію юридичної особи - банкрута направляється державному реєстратору за місцезнаходженням юридичної особи - банкрута для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи.
Керуючись ст. 12, ст. 32, п. 6 ч. 1 ст. 40, ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції чинній до 18.01.2013р., ст.ст. 80, 86 ГПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
1. Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "СТРОЙКОМПЛЕКТ-НІК" (ідентифікаційний код 36384178).
2. Вимоги кредиторів, не задоволені за відсутності майна банкрута, вважати погашеними.
3. Ліквідувати Товариство з обмеженою відповідальністю "СТРОЙКОМПЛЕКТ-НІК" (ідентифікаційний код 36384178).
4. Скасувати мораторій на задоволення вимог кредиторів, введений ухвалою Господарського суду Миколаївської області від 25.12.2012 р. у справі №5016/2972/2012(2/23).
5.Зобов'язати ліквідатора примірники ліквідбалансу банкрута надіслати на адреси державного реєстратора та Головного управління статистики в Миколаївській області.
6. Повноваження ліквідатора припинити.
7. Припинити провадження у справі № 5016/2972/2012(2/23).
8. Копію ухвали надіслати: кредиторам, ліквідатору банкрута, Головному управлінню статистики в Миколаївській області, державному реєстратору - Виконавчому комітету Миколаївської міської ради, Головному управлінню юстиції у Миколаївській області.
СуддяВ.С. Адаховська Ухвала оформлена у відповідності до ст. 86 ГПК України
та підписана суддею 29.04.2013 року.
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 22.04.2013 |
Оприлюднено | 11.06.2013 |
Номер документу | 31718084 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Адаховська В.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні