Ухвала
від 14.05.2013 по справі 801/1798/13-а
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

вул. Севастопольська, 43, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95013

УХВАЛА

14 травня 2013 р.Справа № 801/1798/13-а

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Радчука А.А., за участю секретаря судового засідання Гребенюк Є.В. та представників сторін:

від позивача - не з'явився

від відповідача - Тупахін Д.С.

розглянув у відкритому судовому засіданні заяву директора ТОВ "ГАММА-93" про розстрочення виконання судового рішення у адміністративній справі за позовом

Кримського республіканського відділення Фонду соціального захисту інвалідів

до Товариства з обмеженою відповідальністю " ГАММА- 93"

про стягнення.

ВСТАНОВИВ:

Кримське республіканське відділення Фонду соціального захисту інвалідів (далі - позивач) звернулось до Окружного адміністративного суду АР Крим із позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю " ГАММА-93" (далі - відповідач) про стягнення 5860,00 грн. адміністративно - господарських санкцій, які були нараховані за робочі місця не зайняті інвалідами у 2010 році.

Постановою Окружного адміністративного суду АР Крим від 05.03.2013 року по справі №801/1798/13-а позов задоволено. Стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю " ГАММА- 93 " (ЄДРПОУ 20671009) на користь Дербюджету м.Євпаторії (банк одержувача: Головне Управління Державної казначейської служби України в АРК, МФО 824026, ЄДРПОУ 37940108, р/р 31213230700015) адміністративно - господарські санкції за 2010 рік в розмірі 5860 (п'ять тисяч вісімсот шістдесят) гривень 00 коп.

16.04.2013 року директор ТОВ "ГАММА-93" звернувся до Окружного адміністративного суду АР Крим із заявою в порядку ст.263 КАС України про розстрочення виконання судового рішення Окружного адміністративного суду АР Крим від 05.03.2013 року строком на 6 місяців.

Представник відповідача в судовому засіданні заяву підтримав у повному обсязі, просив останню задовольнити.

Представник позивача в судове засідання не з'явився, надав заяву в якій просив в задоволенні розстрочки відмовити.

Відповідно до положень ст. 263 КАС України за наявності обставин, що ускладнюють виконання судового рішення (відсутність коштів на рахунку, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо), державний виконавець може звернутися до адміністративного суду першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий лист, що видав виконавчий лист, із поданням, а особа, яка бере участь у справі та сторона виконавчого провадження - із заявою про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення. Питання про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення може бути розглянуто також за ініціативою суду. Суд розглядає питання про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або сторони виконавчого провадження, що звернулися із поданням (заявою), та осіб, які беруть участь у справі, та у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання, змінити чи встановити спосіб і порядок виконання рішення. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду. У разі прийняття рішення про відстрочення чи розстрочення виконання постанови в адміністративній справі суд змінює строк подання суб'єктом владних повноважень звіту про виконання такої постанови.

Заявником в обґрунтування необхідності відстрочення виконання судового рішення зазначено скрутне матеріальне становище та сезонний, літній характер підприємницької діяльності. Між тим доказів вказаного не зазначено і не надано.

Як же зазначалось вище, суд тільки у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання судового рішення, при цьому заявником, на думку суду, не надано обґрунтованих доказів неможливості виконання рішення суду з огляду на наступне.

Суд зазначає, що сума адміністративно - господарських санкцій виникла у відповідача ще в квітні 2011 року, скрутне ж економічне становище відповідача не можна вважати поважними доказами несплати до теперішнього часу суми заборгованості, а також винятковим випадком для виконання покладених обов'язків.

Крім зазначеного, заява не підлягає задоволенню ще і з тих підстав, що виконавчий лист по вказаній вище постанові суду про стягнення санкцій ще не пред'явлено до виконання і виконавче провадження до теперішнього часу не відкрито. В свою чергу питання про розстрочення виконання судового рішення розглядається судом в тому числі на підставі заяви особи, яка бере участь у справі та є стороною виконавчого провадження.

Суд вважає, що на теперішній час у заявника ще відсутні підстави згідно із ст.263 КАС України для звернення до суду із даною заявою про розстрочення виконання судового рішення.

В свою чергу суд роз'яснює, що на теперішній час відповідачу ніщо не перешкоджає частково сплачувати за рішенням суду адміністративно - господарські санкції за 2010 рік в розмірі 5860 гривень.

На підставі вищевикладеного, суд вважає заяву необґрунтованою, у зв'язку із чим у її задоволенні відмовляє.

Під час судового засідання, яке відбулось 14.05.2013 року оголошено вступну та резолютивну частину ухвали. Повний текст ухвали складено в той же день 14.05.2013 року.

Керуючись ст.ст. 263, 160, 165 КАС України, суд,

УХВАЛИВ:

В задоволенні заяви директора Товариства з обмеженою відповідальністю " ГАММА- 93"про розстрочення виконання судового рішення у адміністративній справі №801/1798/13-а - відмовити.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної республіки Крим протягом 5 днів з дня її проголошення.

У разі розгляду справи у порядку письмового провадження або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.

Суддя Радчук А.А.

СудОкружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим
Дата ухвалення рішення14.05.2013
Оприлюднено19.06.2013
Номер документу31886654
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —801/1798/13-а

Ухвала від 14.05.2013

Адміністративне

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Радчук А.А.

Ухвала від 19.02.2013

Адміністративне

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Радчук А.А.

Ухвала від 14.05.2013

Адміністративне

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Радчук А.А.

Постанова від 05.03.2013

Адміністративне

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Радчук А.А.

Постанова від 05.03.2013

Адміністративне

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Радчук А.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні