Ухвала
від 19.06.2013 по справі 807/2194/13-а
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

19 червня 2013 рокум. Ужгород№ 807/2194/13-а

Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Скраль Т.В., розглянувши матеріали позовної заяви Державної податкової інспекції у Виноградівському районі до Малого підприємства «Сігма» про припинення підприємницької діяльності,-

встановила:

17 червня 2013 року Державна податкова інспекція у Виноградівському районі Закарпатської області ДПС звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовом до Малого підприємства «Сігма» про припинення юридичної особи - Малого підприємства «Сігма».

Після одержання даного звернення було встановлено, що позовна заява не відповідає вимогам, що встановлені ст. 106 КАС України.

Пункт 3 частини 1 статті 106 КАС України передбачає, що у позовній заяві зазначається ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Позивачем в позовній заяві не зазначені відомості щодо адреси електронної пошти Малого підприємства «Сігма».

Відповідно до частини 2 статті 106 КАС України, на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів. Так, позивачем дану норму не дотримано, так як ним в якості доказів додано не завірену належним чином копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців від 14.05.2013 року № 11-08/385.

Згідно ч. 4 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати підписання. Частина 5 статті 106 КАС передбачає, що якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника. Так, дану норму позивачем не дотримано, так як позовну заяву підписано Головою комісії з проведення реорганізації, заступником начальника інспекції - ОСОБА_1, однак, до позовної заяви не додано документу, який би підтверджував повноваження особи - голови комісії з проведення реорганізації, як такої, що підписала позовну заяву.

Суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, в якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Таким чином, для усунення вищезазначених недоліків, позивачу слід подати суду позовну заяву в новій редакції із зазначенням адреси електронної пошти Малого підприємства «Сігма», належним чином завірену чітку якісну копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців від 14.05.2013 року № 11-08/385 та доказ, який би підтверджував повноваження Голови комісії з проведення реорганізації, заступника начальника інспекції - ОСОБА_1 на підписання позовної заяви. На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 108, 160, 165 КАС України, суддя -

ухвалила:

Позовну заяву Державної податкової інспекції у Виноградівському районі до Малого підприємства «Сігма» про припинення підприємницької діяльності - залишити без руху.

Надати позивачу строк для усунення недоліків, вказаних в описовій частині даної ухвали до 17 липня 2013 року.

Попередити позивача, що у випадку невиправлення недоліків, вказаних в ухвалі про залишення позовної заяви без руху у встановлені судом строки, позовна заява буде повернута позивачеві.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі, якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Скраль Т.В.

СудЗакарпатський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення19.06.2013
Оприлюднено02.07.2013
Номер документу32069403
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —807/2194/13-а

Ухвала від 11.12.2013

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Скраль Т.В.

Постанова від 20.09.2013

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Скраль Т.В.

Ухвала від 17.07.2013

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Скраль Т.В.

Ухвала від 19.06.2013

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Скраль Т.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні