Справа №249/3510/13-а
У Х В А Л А
про виправлення помилки
26 червня 2013 року місто Шахтарськ
Шахтарський міськрайонний суд Донецької області у складі :
головуючого судді Федорової О.Ф.
при секретарі Абдуллаєва О.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань в приміщенні Шахтарського міськрайонного суду Донецької області заяву ОСОБА_1 про виправлення помилки у виконавчому листі № 2а/121/2008,-
ВСТАНОВИВ:
25 листопада 2008 року ОСОБА_1 звернувся із адміністративною позовною заявою до Управління праці і соціального захисту населення м. Шахтарську, Головного Управління Державного казначейства в Донецькій області про визнання неправомірним відмови Шахтарського УПСЗН про виплату одноразової грошової допомоги в розмірі встановленому законом та про стягнення недоотриманих грошових сум за 2008 рік, позовні вимоги задоволені частково.
08 травня 2009 року ОСОБА_1 було видано виконавчий лист. 12 червня 2013 року ОСОБА_1 звернувся із заявою про виправлення помилки у виконавчому листі, а саме допущена помилка в реквізитах розрахункового рахунку, КПКВ (ОКПО), та не зазначено ЄДРПОУ боржника, а також не зазначений ідентифікаційний номер стягувача.
Відповідно до статті 259 Кодексу адміністративного судочинства України Суд, який видав виконавчий лист, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, або визнати виконавчий лист таким, що не підлягає виконанню, та стягнути на користь боржника безпідставно одержане стягувачем за виконавчим листом.
Сторони у судове засідання не з’явилися, про дату, місце та час слухання справи належним чином повідомлені. Суд розглядає заяву в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неприбуття у судове засідання стягувача і боржника, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду, не
перешкоджає судовому розгляду. До розгляду заяви суд має право своєю ухвалою зупинити стягнення за виконавчим листом, а також витребувати виконавчий лист.
Статтею 18 Закону України «Про виконавче провадження» від 21 квітня 1999 року № 606-ХІV (зі змінами та доповненнями) передбачено, що у виконавчому документі зазначаються: назва і дата видачі документа, найменування органу, прізвище та ініціали посадової особи, що його видали; дата прийняття і номер рішення, згідно з яким видано документ; повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, власне ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) стягувача і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код суб'єкта господарської діяльності стягувача та боржника (для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника (для фізичних осіб - платників податків) або номер і серія паспорта стягувача та боржника для фізичних осіб - громадян України, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади та мають відмітку в паспорті громадянина України, а також інші дані, якщо вони відомі суду чи іншому органу, що видав виконавчий документ, які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню, зокрема, дата народження боржника та його місце роботи (для фізичних осіб), місцезнаходження майна боржника, рахунки стягувача та боржника тощо; резолютивна частина рішення; дата набрання законної (юридичної) сили рішенням; строк пред'явлення виконавчого документа до виконання. Виконавчий документ повинен бути підписаний уповноваженою посадовою особою із зазначенням її прізвища та ініціалів і скріплений печаткою. Скріплення виконавчого документа гербовою печаткою є обов'язковим у разі, якщо орган (посадова особа), який видав виконавчий документ, за законом зобов'язаний мати печатку із зображенням Державного Герба України. Законом можуть бути встановлені також інші додаткові вимоги до виконавчих документів.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що у виконавчому листі № 2а-121/2008, виданому Шахтарським міськрайонним судом Донецької області по адміністративній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Управління праці і соціального захисту населення м. Шахтарську, Головного Управління Державного казначейства в Донецькій області про визнання неправомірним відмови Шахтарського УПСЗН про виплату одноразової грошової допомоги в розмірі встановленому законом та про стягнення недоотриманих грошових сум за 2008 рік - допущені помилки.
Вивчив заяву про виправлення помилки у виконавчому листі, дослідив матеріали справи, суд вважає заяву обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст. 165, 259 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про виправлення помилки у виконавчому листі №2а/121/2008 - задовольнити.
Виправити помилки у виконавчому листі № 2а/121/2008.
Вважати правильним у виконавчому листі № 2а/121/2008 за адміністративною позовною заявою ОСОБА_1 до Управління праці і соціального захисту населення м. Шахтарську, Головного Управління Державного казначейства в Донецькій області про визнання неправомірним відмови Шахтарського УПСЗН про виплату одноразової грошової допомоги в розмірі встановленому законом та про стягнення недоотриманих грошових сум за 2008 рік:
Відомості про боржника
- Управління праці та соціального захисту населення м. Шахтарська, 86200 Донецька область м. Шахтарськ , мікрорайон 7, ПТУ №31, корпус 3, р/р 35212011001532, КПКВ 2501150,МФО 834016, ЄДРПОУ 26001014, Банк ГУДКСУ у Донецькій області
Відомості про стягувача
- ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, Донецька область м. Шахтарськ, мкрн. Журавлівка, буд.54. кв.52, Ідентифікаційний номер НОМЕР_1.
Ухвалу суду за результатами розгляду заяви про виправлення помилки у виконавчому листі, може бути оскаржено в загальному порядку.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання через Шахтарський міськрайонний суд Донецької області апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали.
У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано.
Суддя Шахтарського міськрайонного суду
Донецької області ОСОБА_2
Суд | Шахтарський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 26.06.2013 |
Оприлюднено | 21.01.2014 |
Номер документу | 32088484 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Шахтарський міськрайонний суд Донецької області
Федорова О. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні