cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
"01" липня 2013 р.Справа № 916/984/13
Господарський суд Одеської області у складі судді Мостепаненко Ю.І.,
при секретарі судового засідання Чебан К.В.
за участю представників сторін:
від позивача - Хомич Р.В. (довіреність № 251 від 29.04.2013р.),
від відповідача -не з'явився,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за позовом відкритого акціонерного товариства „Енергопостачальна компанія „Одесаобленерго"
до відповідача обслуговуючого кооперативу „Юнга"
про стягнення 18 746,51 грн.
встановив:
Відкрите акціонерне товариство „Енергопостачальна компанія „Одесаобленерго" (далі - ВАТ „ЕК „Одесаобленерго") звернулось до господарського суду Одеської області з позовною заявою до обслуговуючого кооперативу „Юнга" (ОК „Юнга") про стягнення заборгованості за перевищення договірних величин споживання електричної енергії в розмірі 18 746,51 грн., посилаючись на порушення відповідачем вимог укладеного між ВАТ „ЕК „Одесаобленерго" та ОК „Юнга" договору про постачання електричної енергії № 409 від 15.04.2011р. Також позивач просить витрати по сплаті судового збору покласти на відповідача.
Ухвалою господарського суду Одеської області від 12.04.2013 року суддею Мостепаненко Ю.І. порушено провадження у справі № 916/984/13 за даним позовом, розгляд справи призначено на 20.05.2013 року.
Згідно розпорядження голови господарського суду Одеської області від 20.05.2013 року справу № 916/984/13, у зв'язку із перебуванням судді господарського суду Одеської області Мостепаненко Ю.І. на лікарняному, керуючись рішенням зборів суддів господарського суду Одеської області від 29.11.2011р. (протокол №17-24/11 від 29.11.2011р.), передано на розгляд судді Погребній К.Ф.
Ухвалою господарського суду Одеської області від 20.05.2013р. суддею Погребною К.Ф. справу № 916/984/13 прийнято до свого провадження, розгляд справи призначено на 10.06.2013 року.
Згідно розпорядження голови господарського суду Одеської області від 10.06.2013 року справу № 916/984/13, у зв'язку з поверненням судді господарського суду Одеської області Мостепаненко Ю.І. з лікарняного, передано на розгляд судді Мостепаненко Ю.І.
Ухвалою господарського суду Одеської області від 10.06.2013р. справу № 916/984/13 прийнято до свого провадження суддею Мостепаненко Ю.І., розгляд справи призначено на 10.06.2013 р.
Ухвалою господарського суду Одеської області від 10.06.2013 року розгляд справи відкладено на 01.07.2013 року, у зв'язку з неявкою в судове засідання представника відповідача та неподанням витребуваних доказів.
В судовому засіданні 01.07.2013р. представник позивача підтримав позовні вимоги та наполягав на задоволенні позову.
Відповідач у судові засідання не з'явився, про поважність причин відсутності не повідомив, письмового відзиву на позовну заяву до суду не надав, право на захист не використав, хоч і повідомлявся про час та місце проведення судових засідань належним чином шляхом надсилання ухвал суду на адресу реєстрації, яка не змінювалася, про що свідчить витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців України № 16669679 від 18.06.2013р та поштові повідомлення про вручення ухвал суду, наявні в матеріалах справи.
Таким чином, справа розглядається за наявними в ній матеріалами відповідно до ст. 75 ГПК України.
Як встановлено матеріалами справи, 25.04.2013р. відбулись чергові Загальні збори акціонерів відкритого акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія Одесаобленерго", якими, серед іншого, прийняте рішення про внесення змін до Статуту відкритого акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія Одесаобленерго", у тому числі, щодо зміни найменування товариства на публічне акціонерне товариство "Енергопостачальна компанія Одесаобленерго". Вказані зміни обумовлені необхідністю приведення діяльності товариства у відповідність до вимог Закону України "Про акціонерні товариства". В письмових поясненнях (вх. № 15622/2013 від 20.05.13) позивач пояснив, що така зміна найменування позивача не є за своєю суттю реорганізацією останнього, а отже, не потребує здійснення заміни сторони у справі.
В п.1.4 постанови Пленуму ВГСУ №18 від 26.12.2011 року відображена позиція Вищого Господарського суду України стосовно цього питання та зазначено, що господарським судам необхідно враховувати, що сама лише зміна найменування юридичної особи не означає її реорганізації, якщо при цьому не змінюється організаційно - правова форма даної особи. Зміна типу акціонерного товариства з приватного на публічне не є його реорганізацією (ст. 5 ЗУ "Про акціонерні товариства"). Водночас, зміна найменування юридичної особи тягне за собою необхідність у державній реєстрації змін до установчих документів, порядок проведення якої викладено у ст. 29 ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців". У разі, коли така зміна сталася у процесі вирішення спору господарським судом, про неї обов'язково зазначається в описовій частині рішення (при цьому у мотивувальній частині, за необхідності, також зазначається нове найменування учасника судового процесу - наприклад, у разі задоволення позову до нього) або в ухвалі, якою закінчується розгляд справи.
Відповідно до статуту публічного акціонерного товариства „Енергопостачальна компанія „Одесаобленерго", публічне акціонерне товариство „Енергопостачальна компанія „Одесаобленерго" є правонаступником усіх прав та обов'язків відкритого акціонерного товариства „Енергопостачальна компанія „Одесаобленерго", що підтверджує належні повноваження публічного акціонерного товариства „ЕК „Одесаобленерго" виступати в якості позивача у даній справі.
Згідно із приписами ст. 85 ГПК України в судовому засіданні 01.07.2013р. оголошено вступну і резолютивну частини рішення.
Розглянувши матеріали справи та заслухавши пояснення присутнього в судових засіданнях представника позивача, суд встановив наступне.
15 квітня 2011 року між ВАТ „ЕК „Одесаобленерго" (постачальником) та ОК „Юнга" (споживачем) укладено договір про постачання електричної енергії № 409 (надалі -договір), згідно якого постачальник електричної енергії продає електричну енергію споживачу з приєднаною потужністю, величини якої по площадках вимірювання та точках продажу визначені додатком „Графік зняття показів засобів електричної енергії", а споживач оплачує постачальнику електричної енергії вартість використаної (купленої) електричної енергії та здійснює інші платежі згідно з умовами цього договору.
П. 2.1 Договору встановлено, що під час виконання умов цього договору з питань, що не обумовлені цим договором, сторони зобов'язуються керуватися чинним законодавством України та Правилами користування електричною енергією (далі -ПКЕЕ).
Відповідно до п. 2.2 Договору передбачено, серед іншого, обов'язок постачальника: постачати електроенергію споживачу, як різновид товару:
- в обсягах, визначених відповідно до розділу 5, та з урахуванням умов розділу 6 Договору - згідно додатка "Обсяги постачання електричної енергії та потужності";
- згідно з категорією струмоприймачів споживача відповідно до ПУЕ та гарантованого рівня надійності електропостачання схем електропостачання, визначених додатком „Акт розмежування балансової належності електромереж та експлуатаційної відповідальності сторін";
- із дотриманням граничних показників якості електричної енергії, визначених державними стандартами;
- забезпечувати отримання споживачем електричної енергії на рівні дозволеної потужності для кожної з площадок вимірювання, погодженої сторонами в додатку „Графік зняття показів засобів обліку електричної енергії".
При цьому, п 2.3 Договору встановлено обов'язки споживача:
- дотримуватися режиму споживання електричної енергії згідно з умовами розділу 5 цього договору та режиму роботи електроустановки (п.п. 2.3.2 Договору);
- оплачувати постачальнику електричної енергії вартість спожитої електричної енергії згідно з умовами додатків „Порядок розрахунків" та „Графік зняття показів засобів обліку електричної енергії" (п.п. 2.3.3 Договору);
- здійснювати оплату за перетікання реактивної електричної енергії між електромережею постачальника та електроустановками споживача згідно додатку „Порядок розрахунків за перетікання реактивної електроенергії" (п.п. 2.3.4 Договору).
Згідно п. 4.2.2 Договору сторони узгодили, що за перевищення договірних величин споживання електричної енергії та потужності, визначених згідно із вимогами розділу 5 Договору, споживач сплачує постачальнику електричної енергії двократну вартість різниці між фактично спожитою та договірною величинами. При цьому, плата за перевищення договірної величини потужності стягується із споживачів з приєднаною потужністю 150 кВт і більше та середньомісячним (за підсумками минулого року) обсягом фактичного споживання електроенергії 50000 кВт.год і більше.
Відповідно до ч.1 п. 5.1 Договору, для визначення договірних величин споживання електричної енергії на наступний рік споживач не пізніше 1 листопада поточного року надає постачальнику електричної енергії відомості про розмір очікуваного споживання електричної енергії з помісячним розподілом (по формі додатку „Обсяги постачання електроенергії споживачу"). Постачальник електроенергії має право вимагати від споживача надання обґрунтування очікуваних обсягів електроспоживання.
У разі ненадання споживачем зазначених відомостей про розмір очікуваного обсягу споживання електричної енергії на наступний рік до 01 листопада поточного року, а також неузгодження між сторонами обсягів електричної енергії на наступний рік по формі додатку „Обсяги постачання електричної енергії споживачу" діючий додаток 1 на поточний рік до Договору вважається продовженим на наступний рік, тобто помісічні обсяги споживання електричної енергії зазначені у діючому додатку 1 до Договору є договірними величинами на наступний рік, до укладання сторонами нового додатку до Договору (ч.4 п.5.1 Договору).
П. 5.2. Договору встановлено, що узгоджені обсяги споживання електроенергії, які оформлюються додатком до Договору „Обсяги постачання електроенергії споживачу", є договірними величинами споживання електричної енергії.
Відповідно до п. 5.5 Договору споживач має право протягом поточного розрахункового періоду, зазначеного у додатку "Порядок розрахунків" до цього Договору, не пізніше ніж за п'ять робочих днів до його закінчення, звернутись письмово до постачальника електричної енергії за коригуванням договірної величини споживання електричної енергії та договірної (граничної) величини електричної потужності. Датою надходження звернення є дата реєстрації письмового звернення у постачальника електричної енергії.
П. 5.6 Договору передбачено, що коригування договірної величини споживання електричної енергії та договірної (граничної) величини електричної потужності проводиться постачальником електричної енергії при виконанні споживачем наступних умов:
- надання споживачем письмового звернення Постачальнику електричної енергії про коригування договірної величини електричної енергії на протязі поточного розрахункового періоду не пізніше ніж за п'ять робочих днів до його закінчення;
- виконання споживачем оплати заявлених обсягів споживання електричної енергії з урахуванням обсягів коригування, у відповідності до умов, визначених додатком "Порядок розрахунків" до Договору.
У разі неповної оплати споживачем заявлених обсягів електричної енергії, з урахуванням обсягів коригування, у відповідності до умов, визначених додатком „Порядок розрахунків" до Договору, коригування договірної величини споживання електричної енергії та потужності в сторону збільшення проводиться до рівня фактично оплачених заявлених обсягів, що існує на момент розглядання заяви.
Датою коригування договірних величин споживання електричної енергії та потужності вважається дата попередньої оплати додатково заявлених обсягів активної електричної енергії.
У разі, якщо договором про постачання електричної енергії попередня оплата не передбачена, датою коригування вважається дата прийняття постачальником електричної енергії рішення про коригування договірних величин на підставі письмового звернення споживача (для бюджетних и т.п. споживачів).
П. 5.7. Договору встановлено, що перевищення договірної величини споживання електричної енергії визначається під час підбиття підсумків розрахункового періоду на основі підтвердження сторонами даних розрахункового обліку електричної енергії, або акта прийняття - передавання електричної енергії, про що споживачу доводиться письмовим повідомленням, яке є невід'ємною частиною договору.
Перевищення договірної величини електричної потужності фіксується протягом розрахункового періоду в години контролю максимуму навантаження та оформляється актом з контролю електричної потужності (п.5.8 Договору).
Відповідно до п.7.5 Договору на підставі показів засобів обліку електричної енергії та умов додатка "Графік зняття показів засобів електричної енергії" оформлюється акт про спожиту електричну енергію.
П. 9.4 договору визначено, що цей договір набирає чинності з дня його підписання і укладається на строк до 31.12.2011 року. Договір вважається щорічно продовженим, якщо за місяць до закінчення терміну дії Договору жодною із сторін не буде заявлено про припинення його дії або перегляд його умов.
Оскільки жодною стороною не заявлено про припинення дії вказаного договору або його перегляд, договір про постачання електричної енергії №409 від 15.04.2011р. є діючим на момент подання позову.
П. 1 додатку № 1 до Договору - "Обсяги постачання електричної енергії споживачу" встановлено, що обсяги постачання електричної енергії, визначені цим додатком, являються договірними величинами на розрахунковий період відповідного місяця.
Згідно зазначеного додатку сторони узгодили обсяги постачання електроенергії відповідачу на 2012 рік. Так, договірна величина споживання електричної енергії на травень 2012р. склала - 20,4 тис.кВт.год.; на червень 2012р. - 7,8 тис.кВт.год.; на серпень 2012р. - 38,3 тис.кВт.год.
Умовами п. 2 додатка №1 до Договору передбачено, що споживач має право протягом розрахункового періоду, але не пізніше ніж за день до зазначеного у додатку „Порядок розрахунків" до договору розрахункового дня, звернутися до постачальника електричної енергії із заявою на коригування договірної величини споживання електричної енергії. Датою надходження звернення є дата реєстрації письмового звернення у постачальника електричної енергії.
Згідно п. 3 додатку № 1 до Договору договірна величина споживання електроенергії на кожен місяць, визначена цим додатком, може бути скоригована Постачальником електроенергії при виконанні Споживачем наступних умов:
- надання Споживачем письмового звернення Постачальнику електричної енергії згідно п. 2;
- виконання оплати обсягу електричної енергії на розрахунковий період з урахуванням обсягу коригування, у відповідності до умов, визначених у додатку „Порядок розрахунків" до Договору до дати звернення.
Відповідно до п. 4 додатка №1, у випадку перевищення договірних величин споживання електричної енергії та потужності споживач несе відповідальність, згідно з ч.5 ст. 26 Закону України „Про електроенергетику".
Ч.3 п. 2 додатку № 5 до Договору - „Порядок розрахунків" сторони узгодили, що остаточний розрахунок за активну електроенергію, за перевищення договірних величин споживання електричною енергії та потужності, оплата нарахувань по протоколах порушень при користуванні електричною енергією, рахунків за надання послуг з компенсації перетікання реактивної енергії, пеня, індекс інфляції, 3% річних та інші платежі, згідно з умовами цього Договору, здійснюється споживачем самостійно на протязі 5 операційних днів з дня отримання рахунку.
На виконання вимог договору №409 від 15.04.2011р., ОК „Юнга" звернувся до позивача з заявою від 20.05.2012р. про коригування договірної величини споживання електричної енергії у травні 2012 року до рівня 40 тис. кВт.год.
Розглянувши заяву відповідача, позивач провів коригування, згідно якого договірна величина споживання електричної енергії за травень 2012 року склала 39,97тис. кВт.год., що підтверджується повідомленням №1049 про коригування договірної величини споживання електричної енергії від 22.05.2012р., отриманим представником відповідача 22.05.2012р.
23.05.2013р. ОК "Юнга" вдруге звернувся до позивача з заявою, в якій просив провести корегування договірної величини споживача електричної енергії у травні 2012р. до фактично спожитої кооперативом - 78 тис. кВт.год.
З огляду на те, що позивач 21.05.2012р. та 29.05.2012р. не в повному обсязі здійснив оплату заявленого розміру коригування, а лише за 58,516 тис. кВт.год., позивачем на підставі п. 5.6 Договору було здійснено коригування на травень 2012р. до рівня фактичної оплати, здійсненої на момент розгляду заяви про коригування - 58,516 тис. кВт.год. Про новий встановлений розмір договірної величини споживання електричної енергії на травень 2012р. споживач дізнався 01.06.2012р. відповідно до повідомлення № 1107 від 01.06.2012р.
Як встановлено матеріалами справи, згідно складеного акту про обсяги спожитої електроенергії за травень 2012 року, в зазначеному періоді ОК „Юнга" фактично спожито 77,845 тис. кВт.год., на підставі чого позивач направив на адресу відповідача повідомлення № 1118 від 05.06.2012р. про перевищення договірної величини споживання електричної енергії за травень 2012р. на 19,329 тис. кВт.год. (77,845 - 58,516). Зазначене повідомлення отримано відповідачем 12.06.2012р.
В червні 2012 року споживач не скористувався своїм правом на звернення до постачальника з метою коригування розміру договірної величини споживання електричної енергії. Як вбачається з акту про обсяги спожитої електроенергії в червні 2012р., фактичний обсяг спожитої відповідачем електричної енергії в цьому періоді склав 8,01 тис. кВт.год. Відповідно до того, що узгоджена величина споживача електричної електро енергії на червень 2012р. складала 7,8 тис. кВт.год., позивачем 03.07.2012р. було виписано повідомлення № 1247 про перевищення договірної величини споживання електричної енергії за червень 2012р. на 0,21 тис. кВт.год. (8,01- 7,8), яке отримано цієї ж дати представником відповідача.
Заявою від 21.08.2012р. позивач знов звернувся до відповідача, в якій, в зв'язку з виробничими потребами, просив скорегувати договірну величину споживання електричної енергії серпня 2012р. до 58,53 тис. кВт.год.
Зазначена заява позивача була задоволена шляхом корегування в сторону збільшення розміру договірної величини споживання електричної енергії в серпні 2012р. до рівня 58,53 тис. кВт.год., про що споживача повідомлено шляхом вручення 23.08.2012р. відповідного повідомлення № 1576 його представникові. Втім, фактичний обсяг спожитої відповідачем електричної енергії в серпні 2012 року склав 59,04 тис. кВт.год. (акт про обсяги споживання спожитої електроенергії в серпні 2012р.), що свідчить про перевищення скоригованого розміру договірної величини споживання електричної енергії на 0,51 тис. кВт.год. (59,04-58,53), про що відповідачу направлено повідомлення № 1689 від 03.09.2012р., отримане останнім 07.09.2012р.
Згідно вищеперелічених перевищень договірних величин споживання електричної енергії в травні, червні та серпні 2012р. позивачем було виставлено відповідачу відповідні рахунки - фактури:
- від 26.06.2012р. (на 18 062,97 грн. - перевищення договірного рівня споживання за травень 2012р. на 19,329 тис. кВт.год.), отриманий представником відповідача цієї ж дати;
- від 24.07.2012р. (на 198,91 грн. - перевищення договірного рівня споживання за червень 2012р. на 0,21 тис. кВт.год.), отриманий представником відповідача цієї ж дати;
- від 25.09.2012р. (на 482,82 грн. - перевищення договірного рівня споживання за серпень 2012р. на 0,51 тис. кВт.год.), отриманий представником відповідача 25.09.2012р.
Вищезазначені рахунки відповідачем сплачені не були, що і стало підставою для звернення позивача до господарського суду Одеської області з даним позовом, в якому він просить стягнути з ОК "Юнга" 18746,51 грн. (18064,88 грн. + 198,81 грн. + 482,82 грн.).
Господарський суд, розглянувши матеріали справи, проаналізувавши норми чинного законодавства, дійшов висновків про обґрунтованість доводів позивача та, відповідно, наявність підстав для задоволення позову, з огляду на таке.
Відповідно до ст. 175 Господарського кодексу України, майново-господарськими визнаються цивільно-правові зобов'язання, що виникають між учасниками господарських відносин при здійсненні господарської діяльності, в силу яких зобов'язана сторона повинна вчинити певну господарську дію на користь другої сторони або утриматися від певної дії, а управнена сторона має право вимагати від зобов'язаної сторони виконання її обов'язку.
Згідно з п.1 ч.2 ст.11 Цивільного кодексу України, однією із підстав виникнення цивільних прав та обов'язків є договір, а в силу вимог ч.1 ст.629 Цивільного кодексу України, договір є обов'язковим для виконання сторонами.
У відповідності до ст. 626 Цивільного кодексу України, договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.
Положеннями ст. 275 Господарського кодексу України встановлено, що за договором енергопостачання енергопостачальне підприємство (енергопостачальник) відпускає електричну енергію, пару, гарячу і перегріту воду (далі - енергію) споживачеві (абоненту), який зобов'язаний оплатити прийняту енергію та дотримуватися передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного обладнання, що ним використовується. При цьому, ч.2 ст. 275 цього кодексу встановлено, що відпуск енергії без оформлення договору енергопостачання не допускається.
У відповідності до ст. 610 Цивільного кодексу України, порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання (неналежне виконання).
Згідно з ч. 6 ст. 276 Господарського кодексу України, розрахунки за договорами енергопостачання здійснюються на підставі цін (тарифів), встановлених відповідно до вимог закону.
У відповідності до ч. 1 ст. 277 Господарського кодексу України, абоненти користуються енергією з додержанням правил користування енергією відповідного виду, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.
Пунктом 1.2 ст. 1 Правил користування електричною енергією, затверджених постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України N 28 від 31 липня 1996р. (надалі - ПКЕЕ), визначено, що договірна величина споживання електричної енергії - узгоджена в договорі між постачальником електричної енергії і споживачем величина обсягу електричної енергії на відповідний розрахунковий період.
Відповідно до п. 4.1 ПКЕЕ встановлено, що постачання електричної енергії всім споживачам здійснюється відповідно до режимів, передбачених договорами. При цьому, узгоджені сторонами обсяги очікуваного споживання електричної енергії та заявлені величини споживання електричної потужності оформлюються додатком до договору, як договірні величини (п. 4.2 ПКЕЕ).
Як визначено ч. 4 ст. 26 Закону України „Про електроенергетику" споживач енергії несе відповідальність, зокрема, за порушення умов договору з енергопостачальником та правил користування електричною і тепловою енергією.
Згідно ч. 5 ст. 26 Закону України „Про електроенергетику", споживачі (крім населення, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації державної і комунальної форм власності) у випадку споживання електричної енергії понад договірну величину за розрахунковий період сплачують енергопостачальникам двократну вартість різниці фактично спожитої і договірної величини.
При цьому, п. 4.2.2 договору про постачання електричної енергії №409 від 15.04.2011р. також передбачено, що за перевищення договірних величин споживання електричної енергії та потужності, визначених згідно із вимогами розділу 5 цього Договору, споживач сплачує постачальнику електричної енергії двократну вартість різниці фактично спожитої і договірної величини.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 526 Цивільного кодексу України, зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства. В силу вимог ч. 1 ст. 525 Цивільного кодексу України, одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Аналогічні вимоги щодо виконання зобов'язань містяться і у ч. ч. 1, 7 ст. 193 Господарського кодексу України.
За результатами розгляду справи судом встановлено, що ОК „Юнга" перевищив встановлені договірні величини споживання електричної енергії за договором № 409 від 15.04.2011р. в травні, червні та серпні 2012р.
Суд, перевіривши розрахунок позивача щодо визначення суми заборгованості за перевищення договірних величини споживання електричної енергії у розмірі 18 746,51 грн., розрахованого відповідно до ч. 5 ст. 26 Закону України „Про електроенергетику" та з урахуванням тарифів, затверджених Національною комісією регулювання електроенергетики України на відповідний період, вважає його вірним та таким, що відповідає вимогам законодавства України.
Підсумовуючи наведене, суд дійшов висновку про: обґрунтованість вимог позивача щодо стягнення з ОК „Юнга" 18 746,51 грн. заборгованості за перевищення договірних величин споживання електричної енергії та, відповідно, наявність підстав для задоволення позову у повному обсязі.
На підставі ст.ст. 44, 49 ГПК України витрати по сплаті судового збору покладаються на відповідача.
Керуючись ст.ст. 44, 49,75, 82-85 ГПК України, суд
вирішив:
1 . Позов задовольнити.
2 .Стягнути з обслуговуючого кооперативу „Юнга" (67801, Одеська область, Овідіопольський район, смт. Овідіополь, вул. Одеська, 2, код ЄДРПОУ 36120285) на користь публічного акціонерного товариства „Енергопостачальна компанія „Одесаобленерго" (65031, м. Одеса, вул. М. Боровського, 28-Б, код ЄДРПОУ 00131713) 18 746 (вісімнадцять тисяч сімсот сорок шість) грн. 51 коп. - заборгованості за перевищення договірних величин споживання електричної енергії та 1 720 (одну тисячу сімсот двадцять) грн. 50 коп. - витрат по сплаті судового збору.
Рішення суду набирає законної сили в порядку ст. 85 ГПК України.
Наказ видати після набрання рішенням законної сили.
Повний текст рішення складено та підписано 05.07.2013 року.
Суддя Мостепаненко Ю.І.
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 01.07.2013 |
Оприлюднено | 08.07.2013 |
Номер документу | 32220515 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Мостепаненко Ю.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні