Постанова
від 12.07.2013 по справі 1028/131/12
ЯГОТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Яготинський районний суд Київської області

Справа № 1028/131/12

Провадження 1/382/11/13

П О С Т А Н О В А

12 липня 2013 року Яготинський районний суд Київської області в складі:

головуючого - судді Бурзель Ю.В.,

при секретарі - Ковальчуку В.І.,

за участю прокурора - Сонька М.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляцію прокурора Яготинського району Київської області на вирок Яготинського районного суду Київської області від 04 червня 2013 року,

в с т а н о в и в:

Вироком Яготинського районного суду Київської області від 04 червня 2013 року ОСОБА_1 визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених чч. 1, 2, 3 ст. 307, ч. 2 ст. 309, чч. 1, 2 ст. 199 КК України, та призначено йому відповідно до ст. 70 КК України остаточну міру покарання 9 років позбавлення волі, за ч. 1 ст. 306 КК України виправдано на підставі ч. 4 ст. 327 КК України.

Непогоджуючись із вироком суду, прокурор Яготинського району Київської області направив апеляційну скаргу, пропустивши строк подачі апеляції, та клопотання про поновлення пропущеного процесуального строку.

У клопотанні про поновлення строку на апеляційне оскарження, прокурор Яготинського району Київської області посилається як на поважність причин пропуску строку на апеляційне оскарження на те, що він не був повідомлений про виготовлення і підписання протоколу судового засідання і що через велику завантаженість не мав можливості вчасно реалізувати свої процесуальні права та внести апеляцію в передбачений процесуальним законом строк, і просить відновити пропущений строк.

Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що строк на подання апеляції прокурором Яготинського району Київської області пропущено з поважних причин, а такому такий строк слід відновити.

Керуючись ст. 353 КПК України 1960 року,

п о с т а н о в и в:

Поновити прокурору Яготинського району Київської області строк на апеляційне оскарження вироку Яготинського районного суду Київської області від 04 червня 2013 року.

Постанова окремому оскарженню не підлягає.

Суддя Ю.В. Бурзель

СудЯготинський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення12.07.2013
Оприлюднено12.07.2013
Номер документу32342022
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —1028/131/12

Ухвала від 21.06.2017

Цивільне

Яготинський районний суд Київської області

Карпович В. Д.

Ухвала від 07.07.2017

Цивільне

Яготинський районний суд Київської області

Карпович В. Д.

Ухвала від 04.10.2016

Цивільне

Яготинський районний суд Київської області

Бурзель Ю. В.

Ухвала від 01.09.2016

Кримінальне

Яготинський районний суд Київської області

Бурзель Ю. В.

Ухвала від 04.08.2016

Цивільне

Яготинський районний суд Київської області

Бурзель Ю. В.

Ухвала від 27.06.2014

Кримінальне

Яготинський районний суд Київської області

Литвин Л. І.

Ухвала від 05.12.2013

Кримінальне

Яготинський районний суд Київської області

Литвин Л. І.

Ухвала від 08.11.2013

Кримінальне

Апеляційний суд Київської області

Капічон О. М.

Постанова від 28.08.2013

Кримінальне

Апеляційний суд Київської області

Орел А. І.

Постанова від 12.07.2013

Кримінальне

Яготинський районний суд Київської області

Бурзель Ю. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні