cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
УХВАЛА
"10" липня 2013 р. Справа № 5016/3038/2011(9/37)
м.Миколаїв
Банкрут: Товариство з обмеженою відповідальністю "Миколаївторгбудматеріали", 54034, м. Миколаїв, вул. Будівельників, 5
Кредитори :
1. Публічне акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль" в особі Миколаївської обласної дирекції, 54030, м. Миколаїв, вул. Артилерійська, 19-а
2. Державна податкова інспекція у Ленінському районі м.Миколаєва Миколаївської області Державної податкової служби, 54028, м.Миколаїв, вул.Гмирьова, 1/1
Ліквідатор: Фоменко В.М., 54020, м. Миколаїв, вул. Поперечна, 30, кв. 16
Суддя - Міщенко В.І.
При секретарі : Колесниковій В.В.
За участю представників:
від банкрута: ліквідатор Фоменко В.М.
Суть справи: про банкрутство ТОВ "Миколаївторгбудматеріали"
Розглянувши матеріали справи, заслухавши ліквідатора банкрута, суд установив:
Постановою суду від 11.04.2012 р. боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Фоменко В.М.
На адресу господарського суду Миколаївської області від ліквідатора банкрута надійшло клопотання № 618 від 12.06.2013 р. в якому вона просить суд звернутися до реєстраційної служби державної реєстрації прав на нерухоме майно з запитом у відповідності до наказу Міністерства юстиції України № 595/5 від 17.04.2012 р. "Про впорядкування відносин, пов'язаних з державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та зобов'язати реєстраційну службу надати відповідь на адресу суду та ліквідатора.
Враховуючи, що:
Відповідно до ст. 4 1 ГПК України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі - Закон).
Пункт 1 ст. 5 Закону встановлює, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.
Згідно п. 4 ст. 24 Закону у ліквідаційній процедурі господарський суд розглядає скарги на дії учасників ліквідаційної процедури, Реєстраційна служба Миколаївського міського управління юстиції Миколаївської області не є учасником ліквідаційної процедури.
Згідно ч. 1 ст. 25 Закону ліквідатор з дня свого призначення здійснює такі повноваження: приймає до свого відання майно боржника, вживає заходів по забезпеченню його збереження; виконує функції з управління та розпорядження майном банкрута; здійснює інвентаризацію та оцінку майна банкрута згідно з законодавством; аналізує фінансове становище банкрута; виконує повноваження керівника (органів управління) банкрута; очолює ліквідаційну комісію та формує ліквідаційну масу; пред'являє до третіх осіб вимоги щодо повернення дебіторської заборгованості банкруту; має право отримувати кредит для виплати вихідної допомоги працівникам, що звільняються внаслідок ліквідації банкрута, який відшкодовується в першу чергу згідно зі статтею 31 цього Закону за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута; з дня визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури повідомляє працівників банкрута про звільнення та здійснює його відповідно до законодавства України про працю. Виплата вихідної допомоги звільненим працівникам банкрута провадиться ліквідатором у першу чергу за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута або отриманого для цієї мети кредиту; заявляє в установленому порядку заперечення по заявлених до боржника вимогах поточних кредиторів за зобов'язаннями, які виникли під час провадження у справі про банкрутство, і є неоплаченими; з підстав, передбачених частиною десятою статті 17 цього Закону, подає до господарського суду заяви про визнання недійсними угод боржника; вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб; передає у встановленому порядку на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов'язковому зберіганню; реалізує майно банкрута для задоволення вимог, включених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Законом; повідомляє про своє призначення державний орган з питань банкрутства в десятиденний строк з дня прийняття рішення господарським судом та надає державному органу з питань банкрутства інформацію для ведення єдиної бази даних щодо підприємств-банкрутів; здійснює інші повноваження, передбачені цим Законом.
Тобто, ліквідатор зобов'язаний вживати заходи, спрямовані на пошук майна боржника, тому клопотання ліквідатора № 618 від 12.06.2013 р. слід залишити без задоволення.
Керуючись розділом ІІІ Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, господарський суд -
УХВАЛИВ:
Клопотання ліквідатора Фоменко В.М. № 618 від 12.06.2013 р. - залишити без задоволення.
Суддя
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 10.07.2013 |
Оприлюднено | 15.07.2013 |
Номер документу | 32376880 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Міщенко В.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні