ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
15 липня 2013 р.Справа №801/7094/13-а
Суддя Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим Петренко В.В., перевіривши виконання вимог статей 104, 105, 106 КАС України за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду України в Совєтському районі АР Крим
до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1
про стягнення ,
ВСТАНОВИВ:
Управління Пенсійного фонду України в Совєтському районі АР Крим звернулось до Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим з адміністративним позовом до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості у сумі 1194,03грн.
Згідно ч.1 ст. 107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи подана позовна заява особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність; має представник належні повноваження (якщо позовну заяву подано представником); відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу; належить позовну заяву розглядати в порядку адміністративного судочинства; подано адміністративний позов у строк, установлений законом (якщо подано заяву про поновлення цього строку, то чи є підстави для її задоволення); немає інших підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
Дослідивши матеріали адміністративного позову, суд встановив недотримання вимог ст. 106 КАС України.
Відповідно до ч. 2 ст. 106 КАС України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом.
Позивачем не надано належних доказів, які підтверджує обґрунтованість позовних вимог, зокрема суд пропонує позивачу надати звіт про суми нарахованого єдиного внеску та картку особового рахунку відповідача.
Відповідно до ч. 4 ст.106 КАС України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Позивачем на позові не зазначено дату підписання позову, оскільки дата реєстрації позову в журналі реєстрації вихідної кореспонденції не є датою підписання позову.
В порушення ч. 5 ст. 106 КАС України до позовної заяви не додано документів, які підтверджують повноваження особи, яка її підписала.
Враховуючи, що для перевірки правильності зазначення у позові поштової адреси відповідача суд з метою виконання ч.4 ст.33 КАС України повинен перевірити наявність інформації про поштову адресу відповідача згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, ведення якого передбачено Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" від 15.05.03р. № 755- IV зі змінами та доповненнями. Але приймаючи до уваги, що судам на виконання Закону України від 07.07.10р. № 2453- VI "Про судоустрій і статус суддів", який набрав чинності з 30.07.10р. з моменту опублікування, не забезпечено безперешкодного доступу до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, виконання чого у тримісячний строк з дня набрання чинності Законом України № 2453- VI від 07.07.10р. покладено на Кабінет Міністрів України, суд вважає, що до позову позивачу слід надавати витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців на підтвердження поштової адреси відповідача станом на момент розгляду справи, зазначеної у позові (окрім довідки органів статистики про включення до ЄДРПОУ, який є самостійним реєстром).
Суд пропонує надати витяг з Єдиного державного реєстру на відповідача станом на момент подання позовної заяви із зазначенням адреси відповідача.
Згідно до положень ст. 108 КАС України адміністративний позов підлягає залишенню без руху з наданням заявнику строку для усунення недоліків 08.08.2013 року.
Керуючись ст.ст.106, 108 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
1. Залишити позовну заяву без руху.
2. У строк до 08.08.13 усунути вказані недоліки .
3. Після усунення недоліків позовної заяви документи до суду направляти із обов'язковою вказівкою на номер справи 801/7094/13-а та зазначенням прізвища судді, який прийняв ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
У разі невиконання цієї ухвали позовна заява буде вважатися неподаною та повернута.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної республіки Крим протягом 5 днів з дня її проголошення.
У разі розгляду справи у порядку письмового провадження або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.
Суддя В.В.Петренко
Суд | Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим |
Дата ухвалення рішення | 15.07.2013 |
Оприлюднено | 17.07.2013 |
Номер документу | 32421708 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим
Петренко В.В.
Адміністративне
Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим
Петренко В.В.
Адміністративне
Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим
Петренко В.В.
Адміністративне
Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим
Петренко В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні