ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

УХВАЛА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

УХВАЛА

про зупинення провадження у справі

06 лютого 2013 р.Справа № 801/277/13-а

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі:

головуючого судді - Пакет Т.В.,

при секретарі судового засідання - Мельниковій А.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фірма Компас» до Державної податкової інспекції у м. Ялті Автономної Республіки Крим Державної податкової служби про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,-

ВСТАНОВИВ:

ТОВ «Фірма Компас» звернулося до суду з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у м. Ялті АР Крим ДПС про визнання протиправними скасування податкового повідомлення рішення №0006372301 від 24 грудня 2012 року про збільшення грошового зобов'язання з податку на додану вартість на 6849 грн., з яких 5479 грн. - за основним платежем і 1370 грн. - штрафні (фінансові) санкції та податкового повідомлення рішення №0006382301 від 24 грудня 2012 року про збільшення грошового зобов'язання з податку на прибуток на 6300 грн.

Ухвалами Окружного адміністративного суду АР Крим від 08 січня 2013 року відкрито провадження у справі, після закінчення підготовчого провадження справу призначено до судового розгляду.

У судовому засіданні представник відповідача Кірюшкіна К.О. надала до суду клопотання про зупинення провадження по справі, у зв'язку з необхідністю підготовки додаткових матеріалів.

У судовому засіданні представник позивача Лапій Т.І. не заперечувала проти зупинення провадження по справі до надання представником відповідача додаткових документів.

Розглянувши клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі, суд дійшов до висновку, що воно підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до п. 4 ч.2 ст. 156 КАС України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

Враховуючи, що для надання представником відповідача додаткових документів необхідно певний час, суд вважає за можливе зупинити провадження у справі до 20 лютого 2013 року.

Керуючись п.4 ч.2 ст. 156, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

Клопотання представника Державної податкової інспекції у м. Ялті Автономної Республіки Крим Державної податкової служби Кірюшкіної Кристини Олександрівни про зупинення провадження у справі задовольнити.

Зупинити провадження у справі № 801/277/13-а за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фірма Компас» до Державної податкової інспекції у м. Ялті Автономної Республіки Крим Державної податкової служби про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень до надання суду представником відповідача додаткових документів, що можуть бути використані як докази по справі, а саме до 20 лютого 2013 року.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної республіки Крим протягом 5 днів з дня її проголошення.

У разі розгляду справи у порядку письмового провадження або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.

Суддя Т.В.Пакет

Дата ухвалення рішення 06.02.2013
Зареєстровано 26.07.2013
Оприлюднено 29.07.2013

Судовий реєстр по справі 801/277/13-а

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 13.09.2013 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 12.08.2013 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Постанова від 20.02.2013 Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим Адміністративне
Ухвала від 06.02.2013 Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим Адміністративне
Ухвала від 08.01.2013 Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 801/277/13-а

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону