Ухвала
від 31.07.2013 по справі 824/1742/13-а
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

31 липня 2013 р. м. Чернівці Справа № 824/1742/13-а

Суддя Чернівецького окружного адміністративного суду Огородник А.П., розглянувши матеріали адміністративного позову Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці до Товариства з обмеженою відповідальністю "Продліс-сервіс" про стягнення заборгованості,-

встановив:

До суду 31.07.2013р. надійшов адміністративний позов Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці з проханням про стягнення заборгованості зі сплати страхових внесків в розмірі 958,98 грн.з Товариства з обмеженою відповідальністю "Продліс-сервіс"

Перевіривши адміністративний позов, суд вважає, що він підлягає залишенню без руху, виходячи з наступного.

Відповідно до вимог ст. 107 КАС України суддя після одержання позовної заяви у тому числі з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначаються ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі. У позовній заяві вказано адресу відповідача, однак достовірність такої адреси можливо встановити лише дослідивши витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, станом на дату звернення до суду.

У відповідності до ч.2 ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України, на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.

До позовної заяви позивачем надано довідку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців згідно якої місцезнаходженням відповідача є м. Чернівці, вул. Стасюка, 24, кв.64, згідно поданого свідоцтва по державну реєстрацію (перереєстрацію) суб"єкта підприємницької діяльності- юридичної особи місцезнаходження Товариства з обмеженою відповідальністю "Продліс-сервіс" є м. Чернівці, вул. Комарова, 23-25/59, а згідно поданого відповідачем звіту щодо сплати заборгованості зі сплати страхових внесків місцезнаходженя відповідача є м. Чернівці, вул. Винниченка, 18-А., водночас позивач не надав суду витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо відповідача станом на день звернення до адміністративного суду, з якого можна втановити точну адресу місцезнаходження відповідача.

Згідно з ч. 4 ст. 106 КАС України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання. Позивачем в адміністративній справі, відповідно до ч. 2 ст. 50 КАС України можуть бути громадяни України, іноземці чи особи без громадянства, підприємства, установи, організації (юридичні особи), суб'єкти владних повноважень. Відповідно до ч. 7 ст. 56 КАС України законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.

Дану позовну заяву підписав в.о. начальника Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці М.К Піц. Проте, серед матеріалів позову немає документального підтвердження повноважень зазначеної посадової особи на виконання обов'язків начальника Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці

Частина 1 ст. 108 КАС України передбачає, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху та встановлює строк для усунення недоліків.

За таких обставин суд дійшов висновку, що позовна заява підлягає залишенню без руху.

На підставі викладеного, керуючись ч.1 ст. 108 КАС України, суд -

ухвалив:

1. Позовну заяву Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці залишити без руху.

2. Для усунення зазначених недоліків Відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці належить: надати витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо відповідача на день звернення до суду , підтвердження повноваженьМ.К Піц на виконання обов"язків начальника Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Чернівці.

3. Встановити позивачу п"ятиденний строк для усунення недоліків позовної заяви - з моменту отримання копії ухвали про залишення позовної заяви без руху.

4. У разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява буде вважатися неподаною і буде повернута позивачеві.

5. Копію ухвали невідкладно надіслати позивачу.

Постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано.

Апеляційна скарга подається до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Чернівецький окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Відповідно до ст.ст. 185, 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Суддя А.П.Огородник

СудЧернівецький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення31.07.2013
Оприлюднено07.08.2013
Номер документу32839269
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —824/1742/13-а

Постанова від 21.08.2013

Адміністративне

Чернівецький окружний адміністративний суд

Огородник Анатолій Петрович

Ухвала від 08.08.2013

Адміністративне

Чернівецький окружний адміністративний суд

Огородник Анатолій Петрович

Ухвала від 31.07.2013

Адміністративне

Чернівецький окружний адміністративний суд

Огородник Анатолій Петрович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні