Ухвала
від 12.08.2013 по справі 907/488/13
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адреса: 88000, м.Ужгород, вул.Коцюбинського, 2-а тел.: 61-72-21


УХВАЛА

"12" серпня 2013 р. Справа № 907/488/13

За заявою ліквідатора приватного підприємства „Спиртвин" (код ЄДРПОУ 36541983)

про визнання банкрутом в порядку процедури, передбаченої ст.95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"

Суддя Ремецькі О.Ф.

Представники:

від ліквідатора - Лошак О.В. - голова ліквідаційної комісії

від кредитора - не з'явився

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Приватне підприємство „Спиртвин" звернулося до суду з заявою про порушення справи про своє банкрутство у зв'язку з виявленням в ході ліквідаційної процедури кредиторської заборгованості, активи для погашення якої відсутні.

Ухвалою Господарського суду Закарпатської області від 20.05.2013 р. №907/488/13 заяву Приватного підприємства „Спиртвин" було прийнято до розгляду, підготовче засідання призначено на 27.05.2013 р., визначеного автоматизованою системою арбітражного керуючого Босак О.Є. зобов'язано подати заяву про участь у справі.

Арбітражний керуючий Босак О.Є., визначений автоматизованою системою з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство, не подав суду заяву про згоду на призначення ліквідатором у справі про банкрутство №907/488/13.

Ухвалою Господарського суду Закарпатської області від 27.05.2013 р. №907/488/13 було порушено провадження у справі про банкрутство приватного підприємства „Спиртвин" (код ЄДРПОУ 36541983), введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, розгляд справи для вирішення питання про визнання боржника банкрутом призначено на 07.06.2013 р., запропоновано боржнику подати додаткові докази у справі.

Постановою господарського суду Закарпатської області від 07.06.2013 визнано банкрутом приватне підприємство „Спиртвин", відкрито ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором банкрута голову ліквідаційної комісії Лошак Олега Васильовича та зобов'язано ліквідатора надати суду ліквідаційний баланс банкрута та звіт ліквідатора до 07.06.2014р.

13.06.2013 у газеті „Голос України" №109 (5609) було здійснено публікацію оголошення про визнання банкрутом приватного підприємства „Спиртвин" (код ЄДРПОУ 36541983).

05.07.2013 до загального відділу суду від Управління Пенсійного фонду України в м. Ужгороді надійшла заява про визнання кредитором боржника на суму 2843,49грн.

Відповідно до ч. 3 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" господарський суд зобов'язаний прийняти заяву кредитора, подану з дотриманням вимог цього Закону та Господарського процесуального кодексу України, про що виноситься ухвала, в якій зазначається дата розгляду заяви.

Здійснивши перевірку матеріалів вказаної заяви на предмет їх відповідності вимогам приписів ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та Господарського процесуального кодексу України, суд прийняв дану заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Ужгороді з грошовими вимогами до боржника до розгляду.

Ухвалою суду від 31.07.2013р. розгляд даної заяви було призначено в судовому засіданні на 12.08.2013р.

Ліквідатором подано господарському суду письмове пояснення по суті поданої до суду заяви, згідно з яким вимоги Управління Пенсійного фонду України в м. Ужгороді про визнання кредитором на загальну суму 2843,49грн. визнаються повністю.

Судовим розглядом вимог кредитора встановлено наступне:

Заява мотивована наявністю заборгованості боржника перед кредитором за відповідними судовими рішеннями, згідно розрахунку Кредитора.

У ст. 31 Закону встановлено, що кошти, одержані від продажу майна банкрута, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів, у наступному порядку:

1) у першу чергу задовольняються:

а) вимоги, забезпечені заставою; б) вимоги щодо виплати заборгованості із заробітної плати за три місяці роботи, що передують порушенню справи про банкрутство чи припиненню трудових відносин у разі звільнення працівника до порушення зазначеної справи, грошової компенсації за всі невикористані дні щорічної відпустки та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, право на які виникло протягом двох років, відпрацьованих до порушення справи про банкрутство чи припинення трудових відносин, інших коштів, належних працівникам у зв'язку з оплачуваною відсутністю на роботі (оплата часу простою не з вини працівника, гарантії на час виконання державних або громадських обов'язків, гарантії і компенсації при службових відрядженнях, гарантії для працівників, що направляються для підвищення кваліфікації, гарантії для донорів, гарантії для працівників, що направляються на обстеження до медичного закладу, соціальні виплати у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів підприємства тощо), право на які виникло протягом трьох останніх місяців до порушення справи про банкрутство чи припинення трудових відносин, а також вихідної допомоги, належної працівникам у зв'язку з припиненням трудових відносин, у тому числі відшкодування кредиту, отриманого на ці цілі; в) витрати Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що пов'язані з набуттям ним прав кредитора щодо банку, - у розмірі всієї суми відшкодування за вкладами фізичних осіб; в-1) вимоги кредиторів за договорами страхування; г) витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді та роботою ліквідаційної комісії, у тому числі: витрати на оплату державного мита; витрати заявника на публікацію оголошення про порушення справи про банкрутство; витрати на публікацію в офіційних друкованих органах інформації про порядок продажу майна банкрута; витрати на публікацію в засобах масової інформації про поновлення провадження у справі про банкрутство у зв'язку з визнанням мирової угоди недійсною; витрати арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), пов'язані з утриманням і збереженням майнових активів банкрута; витрати кредиторів на проведення аудиту, якщо аудит проводився за рішенням господарського суду за рахунок їх коштів; витрати на оплату праці арбітражних керуючих (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) в порядку, передбаченому ст. 27 цього Закону.

2) у другу чергу задовольняються вимоги, що виникли із зобов'язань банкрута перед працівниками підприємства-банкрута (за винятком повернення внесків членів трудового колективу до статутного фонду підприємства), крім вимог, задоволених у першу чергу, зобов'язань, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров'ю громадян, шляхом капіталізації відповідних платежів, у тому числі до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за громадян, які застраховані в цьому Фонді, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, зобов'язань зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інші види загальнообов'язкового державного соціального страхування, а також вимоги громадян - довірителів (вкладників) довірчих товариств або інших суб'єктів підприємницької діяльності, які залучали майно (кошти) довірителів (вкладників);

3) у третю чергу задовольняються вимоги щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів). Вимоги центрального органу виконавчої влади, що здійснює управління державним резервом;

4) у четверту чергу задовольняються вимоги кредиторів, не забезпечені заставою, у тому числі і вимоги кредиторів, що виникли із зобов'язань у процедурі розпорядження майном боржника чи в процедурі санації боржника;

5) у п'яту чергу задовольняються вимоги щодо повернення внесків членів трудового колективу до статутного фонду підприємства;

6) у шосту чергу задовольняються інші вимоги.

Приймаючи до уваги те, що вказані вимоги кредитора у відповідності до вимог Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" знайшли своє підтвердження матеріалами справи, визнані у судовому засіданні боржником та ліквідатором, а отже підлягають включенню до реєстру вимог кредиторів ліквідатором у наступному складі та розмірах з достатніх підстав.

Керуючись ст. ст. 1, 5, 14, 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст.5, 86 Господарського процесуального кодексу України,

УХВАЛИВ:

1. Визнати Управління Пенсійного фонду України в м. Ужгороді кредитором приватного підприємства „Спиртвин" (код ЄДРПОУ 36541983) на суму 2843,49грн. (шоста черга).

Суддя О.Ф. Ремецькі

СудГосподарський суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення12.08.2013
Оприлюднено19.08.2013
Номер документу33009813
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —907/488/13

Ухвала від 13.09.2013

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Ремецькі О.Ф.

Ухвала від 16.09.2013

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Ремецькі О.Ф.

Ухвала від 03.09.2013

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Ремецькі О.Ф.

Ухвала від 12.08.2013

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Ремецькі О.Ф.

Ухвала від 12.08.2013

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Ремецькі О.Ф.

Ухвала від 12.08.2013

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Ремецькі О.Ф.

Ухвала від 31.07.2013

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Ремецькі О.Ф.

Ухвала від 31.07.2013

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Ремецькі О.Ф.

Ухвала від 31.07.2013

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Ремецькі О.Ф.

Постанова від 07.06.2013

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Ремецькі О.Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні