ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
УХВАЛА
"25" березня 2009 р.Справа № 12/44/09
25 березня 2009 р. Справа №12/44/09
м.Миколаїв
за адміністративним позовом: Управління ПФУ в Заводському р-ні м.Миколаєва,
54015, м.Миколаїв, вул. Робоча, 2-А.
відповідач: АТВТ “Родючість”, м.Миколаїв, вул. 1-а Слобідська, 105.
про стягнення 16752 грн. 40 коп.
Суддя Семенов А.К.
Секретар судового засідання Чорнозуб Л.В.
Представники сторін:
Від позивача: Смирнова С.Г., довіреність № 903/07 від 14.01.09 р.
Від відповідача: не з‘явився
СУТЬ СПОРУ: стягнення 5068 грн. 66 коп.
Дослідивши матеріали справи, суд встановив.
Управління ПФУ в Заводському р-ні м.Миколаєва звернулося до господарського суду з позовними вимогами про стягнення з АТВТ “Родючість”заборгованості у сумі 16752 грн. 40 коп.
Відповідач відзив на позовну заяву та заперечення проти позову надав.
25.03.2009 року до господарського суду від позивача надійшли письмові пояснення
№ 6880/07 від 24.03.2009 року на заперечення відповідача проти позову.
Відповідно до пункту 6 Прикінцевих та перехідних положень КАС України до початку діяльності окружних та апеляційних адміністративних судів адміністративні справи, підвідомчі господарським судам відповідно до Господарського процесуального кодексу України 1991 року, вирішують у першій та апеляційній інстанціях відповідні місцеві та апеляційні господарські суди за правилами Кодексу адміністративного судочинства України.
Підвідомчість справ господарським судам визначається статтею 12 ГПК України.
Відповідно до ст. 12 ГПК України (в редакції Закону № 483-V 483-16 від 15.12.2006 року) господарським судам підвідомчі справи у спорах, що передбачені цією статтею, крім спорів, що виникають із публічно-правових відносин та віднесені до компетенції Конституційного Суду України та адміністративних судів.
Враховуючи викладене, дану справу не належить розглядати в порядку адміністра-тивного судочинства в господарських судах України.
Згідно п.1 ч.1 ст. 157 КАС України господарський суд закриває провадження у справі, якщо справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Пунктом 5 розділу 7 (Прикінцеві та перехідні положення) КАС України передбаче-но, що до початку діяльності окружних та апеляційних адміністративних судів, підсудні їм справи вирішують у першій та апеляційній інстанціях відповідні місцеві та апеляційні загальні суди за
правилами Кодексу адміністративного судочинства України (в редакції від 06.10.2005 року та 20.09.2006 року).
Відповідно до ч.1 статті 21 Закону України “Про судоустрій України” місцевими загаль-ними судами є районні, районні у містах, міські та міськрайонні суди, а також військові суди гар-нізонів.
Господарські суди відповідно до ч. 2 статті 21 Закону України “Про судоустрій України” є місцевими господарськими судами.
Керуючись п.1 ч.1 ст. 157, ст. 158, п. 15 ч. 4 ст. 160, 165 КАС України, господарський суд
УХВАЛИВ:
Закрити провадження у справі
Ухвала суду про закриття провадження у справі може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву.
Повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.
Ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява.
Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п`яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених статтею 186 КАС України, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляеться ухвала.
Суддя
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 25.03.2009 |
Оприлюднено | 11.04.2009 |
Номер документу | 3331024 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Семенов А.К.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні