7/44-09
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
30.03.09 Справа №7/44-09.
Господарський суд Сумської області у складі: головуючого – судді Рижкова М.Б., розглянувши матеріали справи № 7/44-09 за заявою кредитора – Товариства з обмеженою відповідальністю “Агрогарант – С” до боржника – Товариства з обмеженою відповідальністю “Конотопський “Агрохімсоюз”(41646, м. Конотоп, вул. Фрунзе, 21а; ід. код 31097482)
про визнання банкрутом,
За участю представників сторін:
Від кредитора: Одінцова А.В.
Від боржника: Удод В.М., Удовенко Р.П.
Розпорядник майна: Поляков С.М.
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Господарського суду Сумської області від 24.02.2009р. порушено провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Конотопський “Агрохімсоюз”. Підготовче засідання призначено на 19.03.2009р.
Боржник подав відзив на заяву про порушення провадження у справі про банкрутство в якій просить суд відмовити кредитору у прийнятті заяви про порушення провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Конотопський “Агрохімсоюз”.
Ухвалою суду від 19.03.2009 року було відкладено підготовче засідання по справі № 7/44-09 на 30.03.2009 року, зобов'язано кредитора надати суду для огляду оригінал договору поставки продукції, а для долучення до матеріалів справи належним чином його завірену копію та зобов'язано боржника надати кредитору копію відзиву на заяву про порушення провадження у справі про банкрутство.
Розглянувши матеріали справи, суд встановив:
Витребуваних документів кредитор не надав, натомість ініціюючий кредитор подав заперечення на відзив боржника, в якому вважає доводи боржника хибними та такими, що не відповідають дійсності.
Представник боржника звернувся з письмовим клопотанням до суду, в якому просить відкласти підготовче засідання суду з метою укладання мирової угоди з кредитором.
Суд, розглянувши подане клопотання, враховуючи те, що воно не порушує законних прав та інтересів кредитора та спрямоване на відновлення платоспроможності боржника, вважає за доцільне задовольнити його та відкласти підготовче засідання по справі № 7/44-09 на 23.04.2009 року, надавши сторонам час для укладання мирової угоди.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд-
УХВАЛИВ:
1. Підготовче засідання по справі №7/44-09 відкласти на 23.04.2009 року о 10 год. 50 хв.
2. Копію ухвали надіслати кредитору, боржнику, розпоряднику майна.
СУДДЯ М.Б. РИЖКОВ
Суд | Господарський суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 30.03.2009 |
Оприлюднено | 11.04.2009 |
Номер документу | 3332744 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні