Постанова
від 11.09.2013 по справі 803/1662/13-а
ВОЛИНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 вересня 2013 року Справа № 803/1662/13-a

Волинський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді Александрової М.А.,

розглянувши в місті Луцьку в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у місті Луцьку Волинської області до Колективного сільськогосподарського підприємства "Боратин" про стягнення капіталізованих платежів,

ВСТАНОВИВ:

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у місті Луцьку Волинської області (ВФСС у місті Луцьку) звернулося з адміністративним позовом до Колективного сільськогосподарського підприємства "Боратин" (КСП "Боратин") про стягнення капіталізованих платежів у розмірі 1 105 998 грн. 33 коп.

Відповідно до уточненого розрахунку суми позовних вимог позивач просив стягнути з відповідача 1 081 806 грн. 89 коп. капіталізованих платежів станом на 01 липня 2013 року (а.с.33).

Позовні вимоги обґрунтовані наступним.

Відповідач відповідно до вимог Закону України від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" (Закон № 1105-XIV) 01 квітня 2001 року зареєстрований у ВФСС у місті Луцьку як страхувальник зі сплатою обов'язкових страхових платежів. 05 червня 2013 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців було внесено запис про рішення засновників щодо припинення КСП "Боратин".

Згідно із пунктом другим частини другої статті 46 Закону № 1105-XIV фінансування Фонду соціального страхування від нещасних випадків здійснюється за рахунок, зокрема, капіталізованих платежів, що надійшли у випадках ліквідації страхувальників у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. Відповідно до пункту 1 Порядку капіталізації платежів для задоволення вимог, що виникли із зобов'язань суб'єкта підприємницької діяльності - банкрута перед громадянами внаслідок заподіяння шкоди їх життю і здоров'ю (Порядок капіталізації платежів), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 767 від 06 травня 2000 року "Про реалізацію статей 45 і 92 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" капіталізація платежів здійснюється для задоволення вимог, що виникли із зобов'язань суб'єкта підприємницької діяльності - банкрута відшкодувати шкоду, заподіяну життю і здоров'ю громадян, у тому числі застрахованих у Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Капіталізація платежів здійснюється щодо кожної особи з урахуванням заборгованості за попередні роки та необхідності виплати майбутніх платежів. Під час розрахунку сум цих платежів повинні враховуватися заробітна плата потерпілого, відсоток втрати професійної працездатності, витрати по догляду за потерпілим, на реабілітацію, протезування, придбання транспортних засобів та види соціальної допомоги відповідно до медичного висновку, необхідність сплати одноразової допомоги у зв'язку з травмою або професійним захворюванням, які можуть призвести до смерті потерпілого, а також інших витрат, передбачених законодавством.

Позивачем розрахунок суми капіталізованих платежів здійснено на підставі Порядку капіталізації платежів і 18 липня 2013 року направлено відповідачеві грошову вимогу про проведення капіталізації платежів для виконання зобов'язань, що виникли у нього як у роботодавця, перед потерпілими на виробництві ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 26 липня 2013 року відповідачем відхилена вимога ВФСС у місті Луцьку щодо проведення капіталізації платежів.

Позивач вважав неправомірною відмову відповідача від проведення капіталізації платежів, посилаючись на частину 2 статті 1205 Цивільного Кодексу України (ЦК України), відповідно до якої у разі ліквідації юридичної особи платежі, належні потерпілому або особам, визначеним статтею 1200 цього Кодексу, мають бути капіталізовані для виплати їх потерпілому або цим особам у порядку, встановленому законом або іншим нормативно-правовим актом.

У письмових запереченнях проти адміністративного позову № 26 від 16 серпня 2013 року (а.с. 157) відповідач просив в позові відмовити з таких підстав.

Відповідно до наказу Регіонального відділення Фонду державного майна України у Волинській області від 20 грудня 2012 року № 340 Державне підприємство "Науково-дослідне сільськогосподарське підприємство "Боратин" реформоване у КСП "Боратин". На підприємстві було здійснено повне розпаювання майна між його членами, станом на день розгляду справи останнє знаходиться у стані припинення.

Відповідно до частини 2 статті 1205 ЦК України у разі відсутності в юридичної особи, що ліквідується, коштів для капіталізації платежів, які підлягають сплаті, обов'язок щодо їх капіталізації покладається на ліквідаційну комісію на підставі рішення суду за позовом потерпілого.

Оскільки на балансі підприємства відсутнє майно та грошові кошти, а позивачем у даній справі є ВФСС у місті Луцьку, а не потерпілі, відповідач вважав позов безпідставним.

В судове засідання представник позивача не прибув, проте подав до суду письмову заяву від 11 вересня 2013 року про розгляд справи за його відсутності (а.с. 191).

Відповідач свого представника в судове засідання не направив, хоча належним чином був повідомлений про дату, час і місце судового розгляду, що стверджується повідомленням про вручення поштового відправлення (а.с. 190).

Відповідно до частини четвертої статті 122 Кодексу адміністративного судочинства України (КАС України) особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності. Відповідно до частини шостої статті 128 КАС України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта. Як передбачено частиною першою статті 41 КАС України, у разі неявки у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності осіб, які беруть участь у справі (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Таким чином, оскільки представник позивача подав суду письмову заяву про розгляд справи за його відсутності, відповідач, належним чином повідомлений про дату, час і місце судового розгляду, в судове засідання свого представника не направив, а дану справу можливо розглянути і вирішити на основі наявних матеріалів, тому суд приходить до переконання, що судовий розгляд справи необхідно здійснювати в порядку письмового провадження, без фіксування судового засідання технічними засобами.

Дослідивши письмові докази, суд приходить до висновку, що адміністративний позов слід задовольнити частково з таких мотивів та підстав.

Так, судом встановлено, що 22 грудня 1994 року КСП "Боратин" зареєстроване Луцькою районною Державною адміністрацією Волинської області як суб'єкт господарювання, що стверджується свідоцтвом про державну реєстрацію юридичної особи серії А00 № 398820. Місцезнаходженням вказаного суб'єкта значиться: Волинська область, Луцький район, село Боратин, 45605. Згідно із страховим свідоцтвом № 0311000192 від 01 квітня 2001 року КСП "Боратин" взяте на облік ВФСС у місті Луцьку як платник страхових внесків (а.с. 9).

КСП "Боратин" знаходиться у стані припинення юридичної особи за рішенням засновників з 05 червня 2013 року, що підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (а.с. 18).

14 квітня 1987 року у КСП "Боратин" стався нещасний випадок із ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується актом про нещасний випадок форми Н-1 від 01 червня 1987 року (а.с. 19). Згідно з випискою з акту огляду медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), довідкою до акту огляду МСЕК від 31 серпня 2012 року потерпілому встановлена стійка втрата професійної працездатності 55% довічно та друга група інвалідності довічно у зв'язку з виробничою травмою, що мала місце 14 квітня 1987 року; потерпілий потребує додаткових видів допомоги, згідно з заключеннями лікарсько-консультаційної комісії (ЛКК) таких, як: медикаментозне, стаціонарне лікування, санаторно-курортне лікування; відповідно до індивідуальної програми реабілітації інваліда № 1527 від 31 серпня 2012 року ОСОБА_1 необхідні заходи медичної реабілітації у формі стаціонарного лікування 2 рази на рік, санаторно-курортного лікування 1 раз на рік (а.с. 125-128). Постановою ВФСС у місті Луцьку від 19 листопада 2012 року № 0311/261/261/2 ОСОБА_1 призначено щомісячні страхові виплати безстроково (а.с. 117), а постановою ВФСС у місті Луцьку від 29 березня 2013 року № 0311/261/261/3 перераховано потерпілому щомісячну страхову виплату з 01 березня 2013 року, яка становить 2 264 грн. 98 коп. (а.с. 116). Згідно з довідкою Управління Пенсійного фонду України в Луцькому районі Волинської області від 21 листопада 2012 року ОСОБА_1 перебуває на обліку і одержує пенсію по віку (а.с. 124).

06 листопада 2004 року у КСП "Боратин" стався нещасний випадок з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, що підтверджується актом про нещасний випадок форми Н-1 від 09 листопада 2004 року (а.с. 20-23). Згідно з випискою з акту огляду МСЕК від 29 червня 2006 року, постановою ЛКК № 366/57 від 16 листопада 2006 року потерпілій встановлена стійка втрата професійної працездатності 20% довічно у зв'язку з травмою на виробництві, що мала місце 06 листопада 2004 року, і третя група інвалідності; потребує медикаментозного лікування (а.с. 44-45). Постановою ВФСС у місті Луцьку від 27 вересня 2012 року № 0311/152/152/9 ОСОБА_2 призначено щомісячні страхові виплати безстроково, а постановою ВФСС у місті Луцьку від 29 березня 2013 року № 0311/152/152/10 потерпілій перераховано призначену щомісячну страхову виплату з 01 березня 2013 року і вона становить 188 грн. 60 коп. (а.с. 41). Згідно з довідками Управління Пенсійного фонду України в Луцькому районі Волинської області № 180 від 19 вересня 2008 року, № 492 від 07 травня 2009 року від 21 листопада 2012 року ОСОБА_2 перебуває на обліку і одержує пенсію по віку з 07 квітня 2007 року (а.с. 42, 43).

03 січня 2000 року у КСП "Боратин" стався нещасний випадок із ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, що підтверджується актом про нещасний випадок форми Н-1 від 11 січня 2000 року (а.с. 24-25). Згідно з довідкою до акту огляду МСЕК, випискою з акту огляду МСЕК від 27 серпня 2010 року потерпілій встановлена стійка втрата професійної працездатності 40% довічно, третя група інвалідності довічно у зв'язку з виробничою травмою, що мала місце 03 січня 2000 року; потребує додаткових видів допомоги, таких, як: медикаментозне, стаціонарне лікування, санаторно-курортне лікування згідно з заключеннями ЛКК (а.с. 62, 72). Постановою ВФСС у місті Луцьку від 27 вересня 2012 року № 0311/71/71/26 ОСОБА_3 призначено щомісячну страхову виплату безстроково, а постановою ВФСС у місті Луцьку від 29 березня 2013 року № 0311/71/71/28 перераховано потерпілій щомісячну страхову виплату з 01 березня 2013 року, яка становить 589 грн. 67 коп., розмір пенсії по інвалідності станом на 01 березня 2013 року становить 150 грн. (а.с. 49). Згідно з довідкою Управління пенсійного фонду України в Луцькому районі Волинської області № 787/02.22 від 08 квітня 2009 року ОСОБА_3 перебуває на обліку і одержує пенсію по інвалідності третьої групи (а.с. 79).

Відповідно до листа позивача № 2103/01-14 від 07 серпня 2013 року КСП "Боратин" єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування сплачений по червень 2013 року, тому розрахунок капіталізованих платежів було здійснено станом на 01 липня 2013 року (а.с.32).

Позивачем 18 липня 2013 року надіслано КСП "Боратин" заяву № 1977/0113 про включення до складу кредиторів (а.с. 14-15), проте, з листа відповідача № 41 від 26 липня 2013 року (а.с. 16) вбачається, що ліквідаційна комісія КСП "Боратин", розглянувши дану заяву, вважає, що зобов'язання перед ВФСС у місті Луцьку відсутні з тих підстав, що постановою Кабінету Міністрів України № 767 від 06 травня 2000 року затверджено порядок капіталізації платежів для задоволення вимог, що виникли із зобов'язань суб'єкта підприємницької діяльності - банкрута, проте КСП "Боратин" ліквідовується за рішенням загальних зборів членів підприємства, на його балансі відсутнє майно, кошти, інші активи.

Згідно із пунктом 1 частини першої статті 112 ЦК України у разі ліквідації платоспроможної юридичної особи вимоги її кредиторів задовольняються у першу чергу щодо відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю, та вимоги кредиторів, забезпечені заставою чи іншим способом.

За змістом частини третьої статті 110 цього Кодексу (у редакції, чинній на час виникнення спірних відносин) якщо вартість майна юридичної особи є недостатньою для задоволення вимог кредиторів, юридична особа ліквідується в порядку, встановленому Законом "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Частиною другою статті 1205 ЦК України встановлено, що у разі ліквідації юридичної особи платежі, належні потерпілому або особам, визначеним статтею 1200 цього Кодексу, мають бути капіталізовані для виплати їх потерпілому або цим особам у порядку, встановленому законом або іншим нормативно-правовим актом.

Правову основу, економічний механізм та організаційну структуру загальнообов'язкового державного соціального страхування громадян від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які призвели до втрати працездатності або загибелі застрахованих на виробництві, врегульовано чинним законодавством України та визначено основні принципи страхування від нещасного випадку, зокрема: своєчасне та повне відшкодування шкоди страховиком; обов'язковість страхування від нещасного випадку осіб, які працюють на умовах трудового договору (контракту) та інших підставах, передбачених законодавством про працю, а також добровільність такого страхування для осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, та громадян-суб'єктів підприємницької діяльності.

За змістом статей 15, 46 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" № 1105-XIV від 23 вересня 1999 року з наступними змінами та доповненнями Фонд соціального страхування від нещасних випадків - це некомерційна самоврядна організація, яка провадить збір та акумулювання страхових внесків.

Фінансування Фонду соціального страхування від нещасних випадків здійснюється за рахунок внесків роботодавців, капіталізованих платежів, що надійшли у випадках ліквідації страхувальників у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів.

Аналіз наведених норм дає підстави вважати, що капіталізація платежів для задоволення вимог, що виникли із зобов'язання підприємства відшкодувати шкоду, заподіяну життю і здоров'ю громадян здійснюється відповідно до Порядку капіталізації платежів для задоволення вимог, що виникли із зобов'язань суб'єкта підприємницької діяльності - банкрута перед громадянами внаслідок заподіяння шкоди їх життю і здоров'ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 травня 2000 року № 765.

Відповідно до абзацу другого пункту 1 вказаного Порядку капіталізація платежів здійснюється щодо кожної особи з урахуванням заборгованості за попередні роки та необхідності виплати майбутніх платежів. Під час розрахунку сум цих платежів повинні враховуватися заробітна плата потерпілого, відсоток втрати професійної працездатності, витрати по догляду за потерпілим, на реабілітацію, протезування, придбання транспортних засобів та види соціальної допомоги відповідно до медичного висновку, необхідність сплати одноразової допомоги у зв'язку з травмою або професійним захворюванням, які можуть призвести до смерті потерпілого, а також інших виплат, передбачених законодавством.

Пунктом 2 цього ж Порядку визначено, що розрахунок щодо кожного платежу, що підлягає капіталізації, для задоволення вимог, що виникли із зобов'язань суб'єкта підприємницької діяльності - банкрута перед громадянами внаслідок заподіяння шкоди їх життю і здоров'ю або перед членами їх сімей, здійснюється таким чином: 1) щомісячні виплати втраченого заробітку - з урахуванням середньомісячного заробітку та ступеня втрати професійної працездатності; 2) витрати по догляду за потерпілим відповідно до медичного висновку - згідно з нормами, встановленими нормативно-правовими актами; 3) витрати на придбання інвалідами або Фондом спеціальних засобів пересування, запасних частин до них, а також витрати на придбання палива, ремонт і технічне обслуговування транспортних засобів - згідно з нормами, встановленими нормативно-правовими актами; 4) витрати на оздоровлення - з розрахунку середньої вартості санаторно-курортної путівки - для інвалідів I групи щороку, іншим інвалідам - один раз на три роки; 5) витрати на пенсійне забезпечення - виходячи з основного розміру пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання на підставі даних Фонду; 6) витрати на професійну переорієнтацію, професійне навчання або перекваліфікацію потерпілого за індивідуальною програмою реабілітації інваліда (якщо з часу встановлення інвалідності минуло не більше одного року) - з розрахунку середньомісячного заробітку протягом терміну, визначеного програмою реабілітації; 7) одноразова допомога у разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого - у розмірах, що встановлюються відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" ( № 1105-XIV). Нарахування такої виплати здійснюється на підставі висновку лікувального закладу щодо можливості настання стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого.

Відповідно до пункту 3 вказаного Порядку капіталізація платежів розраховується на період, що визначається як різниця між середньою тривалістю життя для чоловіків і жінок у країні та їх віком на момент здійснення капіталізації.

Згідно з таблицею смертності та середньої очікуваності тривалості життя за 2012 рік по Україні у розрізі вікових груп, наданою позивачем (а.с. 35-40), середня очікувана тривалість життя для чоловіків віком 62 роки, що проживають у сільській місцевості, становить 13,68 (потерпілий ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, тобто йому виповнилося 62 роки), для жінок віком 61 рік, що проживають у міських поселеннях, - 19,87 (потерпіла ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, отже, їй виповнився 61 рік), для жінок віком 56 років, що проживають сільській місцевості, - 23,38 (потерпіла ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, тобто їй виповнилось 56 років).

Отже, з врахуванням необхідності виплати майбутніх платежів потерпілим ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 у зв'язку із ліквідацією юридичної особи - КСП "Боратин", починаючи з 01 липня 2013 року, суд приходить до висновку про часткове задоволення позовних вимог в сумі 763 304 грн. 54 коп., з них:

371 819 грн. 16 коп. щомісячних виплат втраченого заробітку - з урахуванням середньомісячного заробітку та ступеня втрати професійної працездатності по потерпілому ОСОБА_1 (2 264 грн. 98 коп. щомісячної страхової виплати х 12 місяців х 13,68 років середньої очікуваності тривалості життя);

44 969 грн. 78 коп. щомісячних виплат втраченого заробітку - з урахуванням середньомісячного заробітку та ступеня втрати професійної працездатності по потерпілій ОСОБА_2 (188 грн. 60 коп. щомісячної страхової виплати х 12 місяців х 19,87 років середньої очікуваності тривалості життя);

165 437 грн. 82 коп. щомісячних виплат втраченого заробітку - з урахуванням середньомісячного заробітку та ступеня втрати професійної працездатності по потерпілій ОСОБА_3 (589 грн. 67 коп. щомісячної страхової виплати х 12 місяців х 23,38 років середньої очікуваності тривалості життя);

51 306 грн. 93 коп. витрати на оздоровлення - з розрахунку середньої вартості санаторно-курортної путівки для потерпілого ОСОБА_1, інваліда другої групи - один раз на три роки (11 251 грн. 50 коп. середня вартість путівки на санаторно-курортне лікування у 2012 році х 13,68 років середньої очікуваності тривалості життя : 3);

87 686 грн. 85 коп. витрати на оздоровлення - з розрахунку середньої вартості санаторно-курортної путівки для потерпілої ОСОБА_3, інваліда третьої групи - один раз на три роки (11 251 грн. 50 коп. середня вартість путівки на санаторно-курортне лікування у 2012 році х 23,38 років середньої очікуваності тривалості життя : 3);

42 084 грн. витрат на пенсійне забезпечення потерпілої ОСОБА_3 - виходячи з основного розміру пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві (150 грн. розміру пенсії по інвалідності х 12 місяців х 23,38 середньої очікуваності тривалості життя).

Середню вартість санаторно-курортного лікування відповідного профілю у 2012 році розраховано на підставі даних щодо структури та сум виплат по особових справах, які знаходяться в ВФСС у місті Луцьку (а.с. 184), відповідно до яких у 2012 році понесено 348 797 грн. витрат на санаторно-курортне лікування 31 особи (348 797 грн. : 31 = 11 251 грн. 50 коп.).

Позов в частині стягнення 318 502 грн. 35 коп. капіталізованих платежів до задоволення не підлягає, оскільки Порядком капіталізації платежів для задоволення вимог, що виникли із зобов'язань суб'єкта підприємницької діяльності - банкрута перед громадянами внаслідок заподіяння шкоди їх життю і здоров'ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 травня 2000 року № 765, не передбачено порядку та форми розрахунку для стягнення витрат на медикаментозне та стаціонарне лікування потерпілих, крім того, розрахунок витрат на оздоровлення інвалідів другої та третьої груп здійснюється, виходячи із середньої вартості санаторно-курортної путівки один раз на три роки, а не один раз на два роки, як було розраховано позивачем у позові.

Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що позовні вимоги Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у місті Луцьку Волинської області до Колективного сільськогосподарського підприємства "Боратин" про стягнення капіталізованих платежів у розмірі 1 081 806 грн. 89 коп. підлягають задоволення частково - в сумі 763 304 грн. 54 коп. В позові на суму 318 502 грн. 35 коп. слід відмовити.

Керуючись часиною шостою статті 128, статтями 162, 163 Кодексу адміністративного судочинства України, на підставі Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності", Порядку капіталізації платежів для задоволення вимог, що виникли із зобов'язань суб'єкта підприємницької діяльності - банкрута перед громадянами внаслідок заподіяння шкоди їх життю і здоров'ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 року № 765, суд

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов задовольнити частково.

Стягнути із Колективного сільськогосподарського підприємства "Боратин" (45605, Волинська обл., Луцький р-н, с. Боратин, код ЄДРПОУ 00704407) на користь Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у місті Луцьку Волинської області (43016, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Ковельська, 1, код ЄДРПОУ 25910217, розрахунковий рахунок 37171400900002 в УДК у Волинській області, МФО 803014) 763 304 грн. 54 коп. (сімсот шістдесят три тисячі триста чотири гривні п'ятдесят чотири копійки) капіталізованих платежів.

В задоволенні решти позовних вимог відмовити.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на постанову суду подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Львівського апеляційного адміністративного суду.

Суддя М.А. Александрова

СудВолинський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення11.09.2013
Оприлюднено18.09.2013
Номер документу33513223
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —803/1662/13-а

Ухвала від 14.03.2024

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Плахтій Наталія Борисівна

Ухвала від 08.02.2018

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Дмитрук Валентин Васильович

Ухвала від 13.02.2018

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Дмитрук Валентин Васильович

Ухвала від 12.08.2013

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Александрова Марія Ананіївна

Постанова від 11.09.2013

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Александрова Марія Ананіївна

Ухвала від 12.08.2013

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Александрова Марія Ананіївна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні