Ухвала
від 24.09.2013 по справі 922/3879/13
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"24" вересня 2013 р.Справа № 922/3879/13

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Бринцева О.В.

при секретарі судового засідання Невзгляд Н.О.

розглянувши матеріали справи

за позовом Публічного акціонерного товариства "Земельний банк", м.Харків 3-я особа , яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Відкрите акціонерне товариство "Національні інвестиції", м. Київ. до Відкритого акціонерного товариства "Модель Всесвіту", м. Харків про стягнення коштів за участю представників сторін :

позивача - Старченко Е.М. за довіреністю № 02-15/1-87 від 29.08.2013 р.

3-ої особи - не з"явився;

відповідача - не з"явився.

ВСТАНОВИВ:

12.09.2013р. позивач - ПАТ "Земельний банк" звернувся до господарського суду Харківської області із позовною заявою до ВАТ "Модель Всесвіту". У позовній заяві позивач просить суд стягнути з відповідача на користь позивача в часткове погашення заборгованості 100 000,00 грн. за договором зворотної вимоги від 14 січня 2010 р., а також судові витрати покласти на відповідача. В обґрунтування позовних вимог посилається на ст.ст. 526, 530,610 ЦК України.

В судовому засіданні 24.09.2013р. представник позивача підтримує позовні вимоги, наполягає на їх задоволенні, через канцелярію суду в порядку ст.22 ГПК України надав клопотання про відкладення розгляду справи (вх.№35127) та документи, які досліджені судом та долучені до матеріалів справи.

Відповідач в призначене судове засідання свого повноважного представника не направив, відзив на позовну заяву та витребуваних судом документів не надав. Про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, проте через канцелярію суду в порядку ст. 22 ГПК України надав клопотання (вх.№ 34950) про відкладення розгляду справи у зв"язку із перебуванням представника відповідача у відрядженні.

Третя особа правом на участь представника у судовому засіданні не скористалася, причину неявки не повідомила, витребуваних судом документів не надала. Про дату, час та місце розгляду справи була повідомлена належним чином, про що свідчить відмітка про направлення ухвали про призначення справи до розгляду за адресою, вказаною у позовній заяві та повідомлення про вручення відповідного поштового відправлення.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 ГПК України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів; необхідність витребування нових доказів та інше.

За таких підстав, враховуючи вищевикладене, неявку відповідача та третьої особи, а також необхідність витребування додаткових документів по справі, які мають суттєве значення для повного, всебічного та об"єктивного дослідження усіх матеріалів справи та фактичних обставин спору, вважає доцільним відкласти розгляд справи.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 22, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Клопотання позивача та відповідача про відкладення розгляду справи задовольнити.

2. Розгляд справи відкласти на "03" жовтня 2013 р. о 10:15

3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: 61022, місто Харків, площа Свободи 5, 8-й під'їзд, 3-й поверх, кабінет № 315.

4. Зобов"язати сторони виконати вимоги ухвали суду від 13.09.2013 р. в повному обсязі.

5. Усім учасникам судового процесу забезпечити явку своїх представників у судове засідання з належним чином оформленими повноваженнями.

Попередити сторони, що у разі неявки їх представників у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів, суд має право розглянути справу за наявними в ній матеріалами або залишити позов без розгляду.

Суддя Бринцев О.В. справа № 922/3879/13

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення24.09.2013
Оприлюднено30.09.2013
Номер документу33757822
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —922/3879/13

Ухвала від 11.01.2018

Господарське

Господарський суд Харківської області

Бринцев О.В.

Ухвала від 08.12.2017

Господарське

Господарський суд Харківської області

Бринцев О.В.

Ухвала від 11.11.2013

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Кравець Т.В.

Постанова від 11.02.2014

Господарське

Вищий господарський суд України

Куровський C.B.

Ухвала від 28.01.2014

Господарське

Вищий господарський суд України

Куровський C.B.

Постанова від 09.12.2013

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Кравець Т.В.

Рішення від 21.10.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Бринцев О.В.

Ухвала від 03.10.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Бринцев О.В.

Ухвала від 24.09.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Бринцев О.В.

Ухвала від 13.09.2013

Господарське

Господарський суд Харківської області

Бринцев О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні