cpg1251
Господарський суд Чернігівської області
14000 м. Чернігів, проспект Миру 20 Тел. 7-99-18, факс 7-44-62
Іменем України
ПОСТАНОВА
"07" жовтня 2013 р. Справа № 927/1200/13
За заявою голови ліквідаційної комісії боржника БОРЖНИК: Товариство з обмеженою відповідальністю «Іннова Групп» 14000, м. Чернігів, вул. Пушкіна, 16 - а про порушення справи про банкрутство Суддя А.С.Сидоренко
Представники:
від боржника: Рідзель А.П. - предст., дов. від 14.06.2013р.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Головою ліквідаційної комісії товариства з обмеженою відповідальністю «Іннова Групп» (надалі - боржник) подана заява про порушення справи про банкрутство на підставі ст. ст. 11, 95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (надалі - Закон про банкрутство), яка ухвалою господарського суду Чернігівської області від 18.09.2013р. була прийнята до розгляду.
Ухвалою господарського суду Чернігівської області від 26.09.2013р. порушено провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «Іннова Групп» та введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Розглянувши подані документи і матеріали, вислухавши пояснення повноважного представника боржника, з'ясувавши фактичні обставини справи, дослідивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи, господарський суд ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Іннова Групп» зареєстроване в якості суб'єкта господарювання державним реєстратором Печерської районної у місті Києві державної адміністрації 21.10.2009р., про що у Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців внесені відомості за № 1 070 102 0000 037840.
19 червня 2013 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців внесено запис про рішення загальних зборів учасників ТОВ «Іннова Групп» щодо припинення діяльності товариства шляхом ліквідації.
Як вбачається з матеріалів справи, протягом ліквідаційної процедури ліквідаційною комісією розглянуто та визнано грошові вимоги фізичної особи - підприємця Пономар Людмили Сергіївни в сумі 45 285,00 грн.
Таким чином, загальна сума кредиторської заборгованості становить 45 285,00 грн. В той час як вартість всіх активів товариства складає 398,00 грн. Відповідні дані були включені боржником до проміжного ліквідаційного балансу.
Враховуючи наведені вище обставини, господарський суд вважає, що надані боржником докази свідчать про недостатність вартості майна останнього для задоволення вимог кредиторів, що є підставою для визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.
У відповідності з ч. 2 ст. 95 Закону про банкрутство, за результатами розгляду заяви про порушення справи про банкрутство юридичної особи, майна якої недостатньо для задоволення вимог кредиторів, господарський суд визнає боржника, який ліквідується, банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру, призначає ліквідатора в порядку, встановленому цим Законом для призначення розпорядника майна. Обов'язки ліквідатора можуть бути покладені на голову ліквідаційної комісії (ліквідатора) незалежно від наявності у нього статусу арбітражного керуючого.
До заяви про порушення справи про банкрутство боржником додано клопотання про покладення обов'язків ліквідатора на голову ліквідаційної комісії боржника Стук Ірину Михайлівну. В обґрунтування поданого клопотання боржник посилається на відповідне рішення прийняте загальними зборами учасників ТОВ «Іннова Групп» (протокол від 06.09.2013р.). Крім того, Стук І.М. має статус арбітражного керуючого та значний досвід виконання повноважень розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора.
Оскільки за даними проміжного ліквідаційного балансу боржника вартість його активів досить незначна, господарський суд вважає даний випадок винятковим і покладає обов'язки ліквідатора на голову ліквідаційної комісії боржника Стук Ірину Михайлівну.
Керуючись ст. ст. 37, 38, 95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», господарський суд
ПОСТАНОВИВ:
Визнати банкрутом товариство з обмеженою відповідальністю «Іннова Групп» (14000, м. Чернігів, вул. Пушкіна, 16 - а, код 36757960) з наслідками, передбаченими ст. ст. 38, 95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Відкрити ліквідаційну процедуру строком на шість місяців.
Покласти обов'язки ліквідатора на голову ліквідаційної комісії товариства з обмеженою відповідальністю «Іннова Групп» Стук Ірину Михайлівну (14000, м. Чернігів, провул. Нахімова, 50, і.н. 2432714642).
Зобов'язати ліквідатора подати до офіційного друкованого органу («Голос України» або «Урядовий кур'єр») оголошення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, в якому має міститися інформація, передбачена ч. 4 ст. 38 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», надати суду примірник газети з відповідним оголошенням, реєстр вимог кредиторів, виконати дії, передбачені розділом ІІІ «Ліквідаційна процедура» вказаного Закону, а також надати господарському суду ліквідаційний баланс та звіт про проведену роботу.
Копії цієї постанови надіслати боржнику, ліквідатору, державному реєстратору реєстраційної служби Чернігівського міського управління юстиції (14030, м. Чернігів, вул. Рокосовського, 20 - а) та відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у Чернігівській області (14005, м. Чернігів, проспект Миру, 49 - а, к. 703).
Суддя А.С.Сидоренко
Суд | Господарський суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 07.10.2013 |
Оприлюднено | 07.10.2013 |
Номер документу | 33934665 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Чернігівської області
Сидоренко А.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні