Ухвала
від 21.10.2013 по справі 812/8773/13-а
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

8.3.2

УХВАЛА

Про залишення позовної заяви без руху

21 жовтня 2013 рокуСправа № 812/8773/13

Суддя Луганського окружного адміністративного суду Ушаков Т.С., перевіривши матеріали позовної заяви Рубіжанської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області до Приватного підприємства «Бастіон-ОКФ» про припинення юридичної особи, -

ВСТАНОВИВ:

18 жовтня 2013 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшла вищезазначена позовна заява.

Відповідно до ч. 4 ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.

Згідно ч. 5 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.

Як вбачається із позовної заяви, її підписано виконуючим обов'язки Рубіжанської об'єднаної державної податкової інспекції І.В. Скороход без надання документа, що підтверджує повноваження на підписання позовної заяви.

Згідно з ч. 1 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

На підставі вищезазначеного, суддя дійшов висновку, що дану позовну заяву необхідно залишити без руху.

Керуючись ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Рубіжанської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області до Приватного підприємства «Бастіон-ОКФ» про припинення юридичної особи залишити без руху.

Надати строк до 04 листопада 2013 року для усунення недоліків шляхом надання суду документа, що підтверджує повноваження виконуючого обов'язки Рубіжанської об'єднаної державної податкової інспекції І.В. Скороход на підписання позовної заяви.

У разі невиконання зазначених вимог позовну заяву буде повернуто позивачу.

Копію ухвали про залишення позовної заяви без руху надіслати позивачу.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги на ухвалу суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

Ухвалу, яку було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

СуддяТ.С. Ушаков

СудЛуганський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення21.10.2013
Оприлюднено22.10.2013
Номер документу34235540
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —812/8773/13-а

Постанова від 23.12.2013

Адміністративне

Луганський окружний адміністративний суд

Т.С. Ушаков

Ухвала від 05.11.2013

Адміністративне

Луганський окружний адміністративний суд

Т.С. Ушаков

Ухвала від 21.10.2013

Адміністративне

Луганський окружний адміністративний суд

Т.С. Ушаков

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні