Рішення
від 21.10.2013 по справі 901/3128/13
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

cpg1251 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21.10.2013 Справа № 901/3128/13

За позовом Публічного акціонерного товариства "ДТЕК Крименерго"

до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Кримгідробуд"

про стягнення 1395,55 грн.

Суддя І. А. Іщенко

За участю представників:

від позивача - не з'явився

від відповідача - не з'явився

Суть спору : Публічне Акціонерне Товариство "ДТЕК Крименерго" звернулось до Господарського суду Автономної Республіки Крим з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Кримгідробуд" та просить суд стягнути з відповідача загальну суму боргу в розмірі 1395,55 грн., в тому числі заборгованість за активну електричну енергію в розмірі 712,92 грн., заборгованість за перевищення договірної величини споживання в розмірі 29,65 грн., заборгованість за актом про порушення ПКЕЕ в розмірі 596,95 грн., 3 % річних в розмірі 49,94 грн., інфляційні нарахування в розмірі 6,09 грн.

У судове засідання позивач явку свого представника не забезпечив, про час та місце розгляду справи був сповіщений належним чином. 17.10.2013 від позивача надійшло клопотання про відкладення розгляду справи на пізніший строк, у зв'язку з неможливістю забезпечити явку представника до судового засідання (а.с. 60). Також, від позивача до суду надійшло клопотання в порядку статті 22 Господарського процесуального кодексу України про долучення до матеріалів справи акту звірки взаєморозрахунків за електроенергію у період з 01.04.2011 по 30.09.2013 (а.с. 65), а також довідки про наявність заборгованості Товариства з обмеженою відповідальністю "Кримгідробуд" перед Публічним акціонерним товариством "ДТЕК Крименерго", згідно якої станом на 21.10.2013 за відповідачем склалася заборгованість в сумі 1395,55 грн., в тому числі: заборгованість за активну електричну енергію в розмірі 712,92 грн., заборгованість за перевищення договірної величини споживання в розмірі 29,65 грн., заборгованість за актом про порушення ПКЕЕ в розмірі 596,95 грн., 3 % річних в розмірі 49,94 грн., інфляційні нарахування в розмірі 6,09 грн.(а.с. 63).

Відповідач явку свого представника до судового засідання не забезпечив. Про час та місце розгляду справи був сповіщений належним чином-рекомендованою кореспонденцією.

Ухвала господарського суду Автономної Республіки Крим про порушення провадження по справі від 23.09.2013, що спрямована на його адресу рекомендованою кореспонденцією повернулась на адресу суду з позначкою: «За закінченням терміну зберігання» (а. с. 56-59).

Згідно спеціального витягу з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців станом на 02.10.2013, місцезнаходження відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Кримгідробуд" - значиться за адресою: вул. Токарева, 9-А, м. Євпаторія, АР Крим, 97400 (а. с. 48-49).

Відповідно до частини 3 пункту 3.9.1, пункту 3.9.2 постанови Пленуму Вищого господарського суду України «Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції» №18 від 26.12.2011, в разі якщо ухвалу про порушення провадження у справі було надіслано за належною адресою (тобто повідомленою суду стороною, а в разі ненадання суду відповідної інформації - адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), і не повернуто підприємством зв'язку або повернуто з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, відмову від одержання, закінчення строку зберігання поштового відправлення тощо, то вважається, що адресат повідомлений про час і місце розгляду справи судом. Доказом такого повідомлення в разі неповернення ухвали підприємством зв'язку може бути й долучений до матеріалів справи та засвідчений самим судом витяг з офіційного сайту Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» щодо відстеження пересилання поштових відправлень, який містить інформацію про отримання адресатом відповідного поштового відправлення, або засвідчена копія реєстру поштових відправлень суду.

У випадку нез'явлення в засідання господарського суду представників обох сторін або однієї з них справа може бути розглянута без їх участі, якщо неявка таких представників не перешкоджає вирішенню спору.

Суд вважає, що матеріали справи в достатній мірі характеризують правовідносини, що склалися між сторонами, та вважає за можливе розглянути справу за наявними в ній матеріалами.

Розгляд справи здійснювався в межах строку встановленого статтею 69 Господарського процесуального кодексу України.

Судовий процес фіксувався за допомогою звукозаписувального пристрою в порядку статті 81-1 Господарського процесуального кодексу України.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши наявні у матеріалах справи докази, суд

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до статуту Публічного акціонерного товариства "ДТЕК Крименерго", товариство є правонаступником майна, прав та обов'язків Відкритого акціонерного товариства "Крименерго" та Публічного акціонерного товариства "Крименерго" (а. с. 41-44).

12.02.2006 між Відкритим акціонерним товариством "Крименерго" (Постачальник) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Кримгідробуд" (Споживач) укладений Договір на поставку електричної енергії № 694 з додатками (а.с. 11-18).

Відповідно до пункту 1 Договору Постачальник поставляє електричну енергію Споживачу, а Споживач сплачує Постачальнику її вартість та здійснює інші платежі згідно умовам цього Договору та додаткам до Договору, які є його невід'ємними частинами.

Розділом 2 Договору сторони домовилися під час виконання його умов, а також вирішення всіх питань, які не обумовлені даним договором, керуватися діючим законодавством України, зокрема, Законом України "Про електроенергетику" та Правилами користування електричною енергією.

Пунктом 2.1 Договору Постачальник взяв на себе зобов'язання виконувати умови цього договору та поставляти Споживачу електроенергію, як різновид товару.

Пунктом 2.2 Договору споживач взяв на себе зобов'язання виконувати умови цього договору; сплачувати постачальнику вартість електричної енергії та інші нарахування згідно з умовами додатку № 4.1 або 4.2 "Порядок розрахунків"; здійснювати оплату перетоків реактивної електричної енергії між електромережами постачальника та електроустановками споживача у відповідності з додатком № 5 "Порядок розрахунків за перетоки реактивної електроенергії".

Відповідно до пункту 1 Додатку 4.2 до Договору повна поточна оплата вартості електричної енергії здійснюється двома платежами: 23 числа кожного місяця в розмірі 50% від заявленого обсягу споживання.

Остаточний розрахунок здійснюється відповідно до пункту 2 Додатку 4.2 в розрахункову дату, встановлену 8 числа кожного місяця. Відповідно розрахунковим вважається період з 8 числа місяця до того ж числа наступного місяця.

Згідно пункту 5 Додатку 4.2 до Договору дата оплати встановлюється до 13 числа кожного місяця.

Облік електричної енергії, спожитої Споживачем або субспоживачами, приєднаними до електричних мереж Споживача, здійснюється у відповідності з вимогами Правил обліку електроенергії та Правил користування електричною енергією (пункт 7.1 Договору).

У відповідності до пункту 7.6 договору на підставі показників засобів обліку електричної енергії оформляється акт про об'єми переданої споживачу електричної енергії, акт результатів вимірів електричної потужності.

Відповідно до пункту 9.1 Договору додатки до даного Договору, а саме № 1, 2, 3.1, 4.2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, у тому числі узгоджені сторонами графіки погашення заборгованості, Акт екологічної, аварійної та технологічної броні (при наявності), а також письмові повідомлення про встановлення договірних величин споживання електричної енергії та потужності, є невід'ємними частинами даного договору.

Строк дії Договору визначений у пункті 9.7 Договору та становить: з дня його підписання до 31.12.2006, а в частині рахунків - до повного їх завершення. Даний договір вважається продовженим на календарний рік, якщо за місяць до закінчення строку дії договору ні однією зі сторін не буде заявлено про припинення його дії або перегляд його умов.

Договір підписаний обома сторонами та завірений відповідними печатками підприємств.

Сторонами не представлено доказів розірвання договору, визнання його недійсним тощо.

Відповідач споживав електричну енергію, у відповідності до умов договору та додатків до нього, надавав акти про обсяги спожитої електричної енергії (а.с. 22, 24).

На підставі зазначених актів, Відповідачу виставлені рахунки за спожиту активну електричну енергію, а саме: рахунок №0694/058/0411А від 08.04.2011 на суму 624,96 грн. (а. с. 21); рахунок №0694/058/0511А від 08.05.2011 на суму 134,42 грн. (а. с. 23).

Зазначені рахунки отримані представником Відповідача, проте оплачувалися не своєчасно і не в повному обсязі, у зв'язку із чим, станом на 01.09.2013 за відповідачем утворилася заборгованість за активну електричну енергію в розмірі 712,92 грн.

Відповідно до пункту 1.2 Правил користування електричною енергією, електрична енергія (активна) - енергоносій, який виступає на ринку як товар, що відрізняється від інших товарів особливими споживчими якостями та фізико-технічними характеристиками (одночасність виробництва та споживання, неможливість складування, повернення, переадресування), які визначають необхідність регулювання та регламентації використання цього товару. Електрична енергія (реактивна) - технологічно шкідлива циркуляція електричної енергії між джерелами електропостачання та приймачами змінного електричного струму, викликана електромагнітною незбалансованістю електроустановок.

Відповідно до підпункту 2 пункту 10.2 Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ 31.07.1996 №28 Споживач електричної енергії зобов'язаний оплачувати обсяг спожитої електричної енергії, а також здійснювати інші платежі відповідно до умов договору та рахунків виставлених на підставі актів про порушення цих Правил та умов договору.

Згідно пункту 6.11 Правил користування електричною енергією остаточний розрахунок Споживача за електричну енергію, спожиту протягом розрахункового періоду, здійснюється на підставі виставленого постачальником електричної енергії рахунка відповідно до даних про фактичне споживання електричної енергії, визначеного за показами розрахункових засобів обліку, які фіксуються у терміни, передбачені договором, та/або розрахунковим шляхом у випадках, передбачених цими Правилами.

Відповідно до частини 1 статті 275 Господарського кодексу України за договором енергопостачання енергопостачальне підприємство (енергопостачальник) відпускає електричну енергію, пару, гарячу і перегріту воду (далі - енергію) споживачеві (абоненту), який зобов'язаний оплатити прийняту енергію та дотримуватися передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного обладнання, що ним використовується.

Статтею 174 Господарського кодексу України визначено, що зобов'язання виникає з угод, що не суперечать закону, а також внаслідок вчинення господарських дій на користь другої сторони.

Згідно з частиною 1 статті 509 Цивільного кодексу України, зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.

Згідно статті 526 Цивільного кодексу України, зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Аналогічне положення стосовно господарських зобов'язань міститься в частині 1 статті 193 Господарського кодексу України, якою визначено, що суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов'язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов'язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. До виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до статті 530 Цивільного кодексу України, якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Статтею 525 Цивільного кодексу України передбачено, що одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Згідно статті 626 Цивільного кодексу України, договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.

Відповідно до статті 629 Цивільного кодексу України, договір є обов'язковим для виконання сторонами Договору.

З огляду на викладене, суд дійшов висновку про наявність правових підстав для задоволення позовних вимог в частині стягнення 712,92 грн. заборгованості за активну електричну енергію.

Відповідно до статті 26 Закону України "Про електроенергетику", споживачі електричної енергії у випадку споживання електричної енергії понад договірної величини за розрахунковий період сплачують енергопостачальнику двократну вартість різниці фактично спожитої та договірної величини.

Пунктом 6 Додатку № 4.2 до Договору встановлений обов'язок споживача сплатити постачальнику двократну вартість величини перевищення відповідно до статті 26 закону України «Про електроенергетику».

Згідно Додатку № 1 до Договору на поставку електричної енергії № 694 від 12.02.2006, який є його невід'ємною частиною, встановлені договірні величини на 2011 рік. (а. с. 15).

Договірна величина споживання електроенергії на розрахунковий період - травень 2011 встановлена в обсязі 0,1 тис. кВт / год.

Згідно з пунктом. 6.13 Правил користування електричною енергією у передбачений договором термін за результатами розрахункового періоду споживачем, постачальником електричної енергії, електропередавальною організацією (основним споживачем) на підставі даних розрахункового обліку електричної енергії визначається фактичний обсяг переданої та поставленої споживачу (субспоживачу) електричної енергії.

Перевищення договірної величини споживання електричної енергії визначається під час підбиття підсумків розрахункового періоду на основі підтверджених сторонами даних розрахункового обліку електричної енергії або акта прийняття-передавання електричної енергії (пункт 6.41 Правил користування електричною енергією).

Фактична витрата за вказаний розрахунковий період склала 136 кВт/год.

Таким чином, за розрахунковий період травень 2011 відповідачем допущене перевищення договірної величини споживання електроенергії в обсязі 36 кВт/год. (136 кВт/год - 100 кВт/год = 36 кВт/год), на суму 29,65 грн., про що 08.05.2011 складений відповідний Акт (а. с. 26).

На підставі Акту про перевищення договірної величини споживання електричної енергії, Товариству з обмеженою відповідальністю "Кримгідробуд" виставлений рахунок №0694/058/0511П1 від 08.05.2011 на суму 29,65 грн. (а. с. 25).

Відповідно до пункту 6.16 Правил користування електричної енергії, обсяг перевищення договірних величин споживання електричної енергії та/або величини потужності протягом розрахункового періоду оплачується споживачами постачальнику електричної енергії за регульованим тарифом відповідно до законодавства України та договору.

Визначені відповідно до законодавства України вартість різниці між обсягом фактично спожитої величини і обсягом договірної величини електричної енергії, а також вартість різниці між найбільшою величиною споживаної електричної потужності, що зафіксована протягом розрахункового періоду в години контролю максимуму навантаження, та договірною граничною величиною електричної потужності зараховуються на поточний рахунок із спеціальним режимом використання постачальника електричної енергії за регульованим тарифом.

Пунктом 10 Додатка 4.2 до Договору передбачено, що рахунки на оплату перевищення граничної величини споживання повинні бути оплачені протягом 5 днів з дня отримання розрахункових документів.

Як свідчать матеріали справи, рахунок за перевищення договірної величини №0694/058/0511П1 від 08.05.2011 на суму 29,65 грн. отриманий представником відповідача 08.05.2011 (а.с. 25), проте до теперішнього часу Товариством з обмеженою відповідальністю "Кримгідробуд" не сплачений.

Таким чином, перевіривши розрахунок перевищення договірної величини спожитої електричної енергії позивача суд вважає його обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

Крім того, позивач також просить стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Кримгідробуд" 3% річних за активну та перевищену договірну електричну енергію в розмірі 49,94 грн., інфляцію за активну та перевищену договірну електричну енергію в розмірі 6,09 грн., які підлягають задоволенню з огляду на наступне.

Відповідно до частини 1 статті 612 Цивільного Кодексу України, боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов'язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

Частиною 2 статті 625 Цивільного кодексу України встановлено, що боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

Положення частини 2 статті 625 Цивільного кодексу України суд вважає таким, що кореспондуються зі статтею 536 Цивільного кодексу України, яка встановлює, що за користування чужими грошовими коштами боржник зобов'язаний сплачувати проценти.

Відповідно пункту 8 Додатку № 4.2 до Договору в разі невчасної оплати обумовлених справжнім Порядком платіжів - Постачальник проводить Споживачеві нарахування за час прострочення, враховуючи день фактичної оплати:

- пені у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України від суми боргу, яка діяла в період, за який здійснюються нарахування;

- 3% річних від простроченої суми.

При цьому сума боргу за спожиту електричну енергію має бути проплачена Споживачем з врахуванням встановленого індексу інфляції.

Пеня, 3% річних і інфляційні нарахування сплачуються на поточний рахунок Постачальник який вказується у платіжних документах.

Судом встановлено, що заявлена позивачем до відшкодування сума 3% річних у розмірі 49,94 грн., інфляції у розмірі 6,09 грн. підтверджуються матеріалами справи та підлягають стягненню з відповідача.

Згідно пункту 3.2 Правил користування електричною енергією відповідальність за технічний стан засобів обліку несе та організація, на балансі якої вони перебувають, або організація, яка здійснює їх експлуатацію на підставі відповідного договору.

Пунктом 3.3 Правил користування електричною енергією передбачено що відповідальність за збереження і цілісність розрахункових засобів обліку електричної енергії та пломб (відбитків їх тавр) відповідно до акта про пломбування покладається на власника (користувача) електроустановки або організацію, на території (у приміщенні) якої вони встановлені.

Згідно пунктом 8.1.5 Правил користування електричною енергією позивач (постачальник електричної енергії) має право на безперешкодний доступ до електричних установок споживача для проведення технічної перевірки засобів обліку, контролю за рівнем споживання електроенергії, контрольного огляду електричних мереж від межі балансової належності до точки обліку та технічної перевірки засобів обліку споживача відповідно до умов договору, а також для виконання відключення та обмеження споживача відповідно до порядку Правил користування електричною енергією та умов договору, та виконання інших робіт відповідно до умов договору.

Згідно з пунктом 4.2.3 Договору споживач несе відповідальність за самовільні зміни в схемі обліку електроенергії, пошкодження засобів обліку, втручання в їх роботу та зняття пломб, споживання електроенергії поза засобів обліку та за інших умовах, визначених методичними рекомендаціями НКРЕ. У разі вказаних дій споживач сплачує постачальнику вартість електроенергії, не облікованої електролічильником, розраховану відповідно до Методики, затвердженої НКРЕ України.

07.06.2011 представниками Євпаторійського РЕМ при проведенні перевірки дотримання відповідачем Правил користування електричною енергією, на об'єкті відповідача - будівельна площадка по вул. Курортній, 2 в смт. Новоозерне м. Євпаторія, були виявлені порушення пункту 6.40 Правил користування електричної енергією шляхом зриву пломб енергозбуту.

Згідно з пунктом 6.40 Правил користування електричною енергією, у разі виявлення представниками електропередавальної організації або представниками постачальниками електричної енергії пошкоджень чи зриву пломб, установлених у місцях, указаних в акті про пломбування, або пошкоджень відбитків тавр на цих пломбах, пошкодження розрахункових засобів обліку, явних ознак втручання в параметри розрахункових засобів(систем) обліку з метою зміни їх показів перерахунок обсягу електричної енергії, який підлягає оплаті, здійснюється відповідно до Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією, затвердженою постановою НКРЕ від 04.05.2006 №562, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04.07.2006 за №782/12656.

По факту виявленого порушення на підставі пункту 6.40 Правил користування електричною енергією, складено Акт про порушення Правил користування електричною енергією №110862 від 07.06.2011(а.с. 27).

В акті № 110863 від 07.06.2011 представниками Публічного акціонерного товариства «ДТЕК Крименерго» зазначено, що при складанні даного акту був присутній представник споживача - Кустов С.А., однак від підпису, надання заперечень або зауважень представник споживача відмовився.

Згідно пункту 8 Акта №110862 від 07.06.2012 представник відповідача був запрошений на засідання комісії по розгляду актів про порушення Правил користування електричною енергією на 22.06.2011, за адресою: м. Сімферополь, вул. Менделеева, 3-112.

Позивачем на адресу відповідача було направлено повідомення про призначення розгляду актів про порушення Правил користування електричною енергією на іншу дату - 21.06.2011, за адресою: м. Сімферополь, вул. Менделеева, 3-112 (а. с. 29-30).

Згідно з пунктом 6.42 Правил на підставі акта порушень уповноваженими представниками постачальника електричної енергії (електропередавальної організації) під час засідань комісії з розгляду актів про порушення визначаються обсяг недоврахованної електричної енергії та сума завданих споживачем збитків.

21.06.2011 відбулось засідання комісії по розгляду актів про порушення Правил користування електричною енергією.

В результаті огляду, та на підставі Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією, затвердженої постановою НКРЕ України від 04.05.2006 № 562, визначена сума вартості недоврахованої електричної енергії. Комісією Публічного акціонерного товариства "ДТЕК Крименерго" була розрахована вартість використаної недоврахованої електричної енергії, що склала 596,95 грн.

25.06.2011 на адресу відповідача було направлено Протокол засідання комісії № 5993 від 21.06.2011 з додатком та рахунок для сплати недоврахованої електричної енергії на суму 596,95 грн., про що свідчить поштове повідомлення засобів зв'язку (а.с. 34).

Відповідно пункту 6.43 Правил споживач має оплатити розрахункові документи за недовраховану електричну енергію протягом 30 календарних днів від дня отримання рахунка.

Під час розгляду справи по суті, до прийняття рішення у ній, відповідач не надав доказів погашення відповідної заборгованості, в той час, як відповідно до статей 33, 34 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, способом, передбаченим чинним законодавством України для доведення такого роду фактів.

З огляду на викладене, сума заборгованості в розмірі 596,95 грн. підтверджується матеріалами справи, та повинна бути стягнута з відповідача.

Враховуючи зазначене, суд вважає позовні вимоги доведеними, обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню в повному обсязі.

Відповідно до статті 32 Господарського процесуального кодексу України доказами у справі є будь-які фактичні дані, на підставі яких господарський суд у визначеному законом порядку встановлює наявність чи відсутність обставин, на яких ґрунтуються вимоги і заперечення сторін, а також інші обставини, які мають значення для правильного вирішення господарського спору.

Судовий збір покладається на відповідача відповідно до статті 49 Господарського процесуального кодексу України.

У судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини рішення, повне рішення складено 23.10.2013.

Керуючись статями 32, 33, 49, 75, 82-84, 85 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ВИРІШИВ:

1. Позов задовольнити.

2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Кримгідробуд" (вул. Токарева, 9-А, м. Євпаторія, АР Крим, 97400, ЄДРПОУ 32994725) на користь Публічного акціонерного товариства "ДТЕК Крименерго" (вул. Київська, буд. 74/6, Київський район, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95034 ЄДРПОУ 00131400) суму заборгованості в розмірі 1339,52 грн., в тому числі 712,92 грн. за активну електричну енергію, 29,65 грн. за перевищення договірної величини споживання, 596,95 грн. за актом про порушення ПКЕЕ.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Кримгідробуд" (вул. Токарева, 9-А, м. Євпаторія, АР Крим, 97400, ЄДРПОУ 32994725) на користь Публічного акціонерного товариства "ДТЕК Крименерго" (вул. Київська, буд. 74/6, Київський район, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95034 ЄДРПОУ 00131400) 49,94 грн. 3% річних, 6,09 грн. інфляційних нарахувань, 1720,50 грн. судового збору.

4. Видати накази після набрання рішенням законної сили.

Суддя І.А. Іщенко

СудГосподарський суд Автономної Республіки Крим
Дата ухвалення рішення21.10.2013
Оприлюднено25.10.2013
Номер документу34333308
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —901/3128/13

Рішення від 21.10.2013

Господарське

Господарський суд Автономної Республіки Крим

І.А. Іщенко

Ухвала від 23.09.2013

Господарське

Господарський суд Автономної Республіки Крим

І.А. Іщенко

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні