Кегичівський районний суд Харківської області
Справа № 624/931/13-ц
№ провадження 2/624/321/13
У Х В А Л А
Іменем України
смт. Кегичівка 11 листопада 2013 року
Кегичівський районний суд Харківської області у складі головуючого судді Криворотова С.В., у відсутність осіб, які беруть участь у справі, розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні суду справу за позовом ОСОБА_1 до Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування, третя особа Лозівська сільська рада Кегичівського району Харківської області, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулась із позовом про визнання права власності у порядку спадкування за законом на земельні ділянки кадастровий № 6323182000:03:003:0208 площею 0,4007 га, кадастровий № 6323182000:03:003:0304 площею 5,8374 га, що належали спадкодавцю ОСОБА_5.
Особи, які беруть участь у справі, належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, у судове засідання не з’явились, причини неявки не повідомили. Натомість, надали заяви: позивач - про відмову від позову, усі просять розглянути справу без їх участі.
У зв’язку з цим, згідно з ч.2 ст. 197 ЦПК України, засідання проводиться без технічного фіксування.
Розглянувши заяву позивача про відмову від позову, суд вважає, що вона підлягає задоволенню, оскільки її зміст не суперечить вимогам чинного законодавства, підстав для відмови у її прийнятті та задоволенні не вбачає, і при цьому керується наступним:
Згідно з ч.1-3 ст.174 ЦПК, позивач може відмовитися від позову протягом усього часу судового розгляду, у разі такої відмови суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі. Відповідно до п.3 ч.1 ст.205 ЦПК України, суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
Судом роз’яснюється, що відповідно до ч.3 ст. 206 ЦПК України, у разі закриття провадження, повторне звернення до суду з приводу спору між цими сторонами, про той же предмет і з тих самих підстав не допускається.
На підставі викладеного, керуючись ст.174,п.3 ч.1 ст.205,ч.3 ст.206, ст.ст.293,294 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Прийняти відмову ОСОБА_1 від позову до Кегичівської районної державної адміністрації Кегичівського району Харківської області, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування, третя особа Лозівська сільська рада Кегичівського району Харківської області.
Провадження у справі закрити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області, через Кегичівський районний суд, протягом 5 днів з дня отримання її копії.
Суддя С.В. Криворотов
Суд | Кегичівський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 11.11.2013 |
Оприлюднено | 20.01.2014 |
Номер документу | 34721949 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кегичівський районний суд Харківської області
Криворотов С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні