Ухвала
від 11.11.2013 по справі 4082-2010
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

cpg1251 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

УХВАЛА

11.11.2013Справа №5002-19/ 4082-2010

За заявою боржника - Відкритого акціонерного товариства «Сімферопольський завод будівельних матеріалів», м.Сімферополь АР Крим (ідентифікаційний код 05515306)

За участю банку, який обслуговує боржника - Кримського регіонального управління КБ Публічного акціонерного товариства «Приватбанк», м.Сімферополь АР Крим

про визнання банкрутом

Суддя Мокрушин В.І.

Представники:

Ліквідатор - Петров М.Л. - арбітражний керуючий;

Від боржника - не з'явився;

Від ФСС від НВВ та ПЗУ - Лемтюжнікова Н.В. - гол. спец.- ю/к, дов. № 01-15 від 04.01.2013;

Суть спору: Ліквідаційна комісія Відкритого акціонерного товариства «Сімферопольський завод будівельних матеріалів» (ідентифікаційний код 05515306) звернулась до Господарського суду Автономної Республіки Крим з заявою про порушення справи про банкрутство в порядку, передбаченому ст.51 Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (у редакції Закону від 30 червня 1999 року N 784-XIV з наступними змінами).

Ухвалою Господарського суду Автономної республіки Крим від 25.10.2013 призначено судове засідання щодо розгляду клопотання ліквідатора арбітражного керуючого Петрова М.Л. про затвердження витрат ліквідатора.

У судовому засіданні ліквідатор підтримав вимоги клопотання та просив його задовольнити.

Представник кредитора Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України вирішення питання щодо задоволення клопотання ліквідатора залишила на розсуд суду.

Боржник та інші учасники явку своїх представників у судове засідання не забезпечили, про причини неприбуття суд не повідомили. Про час та дату судового засідання сповіщені належним чином.

Відповідно до п.12 ст.3-1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (у редакції Закону від 30 червня 1999 року N 784-XIV з наступними змінами) оплата послуг, відшкодування витрат арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у зв'язку з виконанням ним своїх обов'язків здійснюються в порядку, встановленому цим Законом, за рахунок коштів, одержаних від продажу майна боржника, або за рахунок коштів кредиторів чи коштів, одержаних у результаті виробничої діяльності боржника.

Згідно п.16 ст.3-1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом» (у редакції Закону від 30 червня 1999 року N 784-XIV з наступними змінами) звіт про оплату послуг, відшкодування витрат арбітражного керуючого затверджується рішенням комітету кредиторів та ухвалою господарського суду. Ухвала може бути оскаржена у встановленому порядку.

Так, з документів, доданих до клопотання, судом вбачається, що сума витрат ліквідатора за період з 20.05.2013 по 23.10.2013 складає 1439,15 грн., з яких 23,92 грн. - поштові витрати, 1415,23 грн. - транспортні витрати.

Враховуючи вищенаведене, беручи до уваги те, що норми статті, відповідно до якої здійснюється провадження у справі, не передбачають створення комітету кредиторів, та заперечень щодо задоволення даного клопотання до суду не надходило, суд вважає за можливе задовольнити клопотання ліквідатора про затвердження витрат ліквідатора з 20.05.2013 по 23.10.2013 у сумі 1439,15 грн.

Керуючись ст.3-1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом» (у редакції Закону від 30 червня 1999 року N 784-XIV з наступними змінами) та ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

· Задовольнити клопотання ліквідатора банкрута - Відкритого акціонерного товариства «Сімферопольський завод будівельних матеріалів» арбітражного керуючого Петрова М.Л. про затвердження витрат за період з 20.05.2013 по 23.10.2013.

· Затвердити витрати ліквідатора банкрута - Відкритого акціонерного товариства «Сімферопольський завод будівельних матеріалів» арбітражного керуючого Петрова М.Л. за період з 20.05.2013 по 23.10.2013 у сумі 1439,15 грн. з яких 23,92 грн. - поштові витрати, 1415,23 грн. - транспортні витрати.

Суддя В.І. Мокрушин

СудГосподарський суд Автономної Республіки Крим
Дата ухвалення рішення11.11.2013
Оприлюднено12.11.2013
Номер документу34748783
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —4082-2010

Ухвала від 24.02.2014

Господарське

Господарський суд Автономної Республіки Крим

В.І. Мокрушин

Ухвала від 13.01.2014

Господарське

Господарський суд Автономної Республіки Крим

В.І. Мокрушин

Ухвала від 11.11.2013

Господарське

Господарський суд Автономної Республіки Крим

В.І. Мокрушин

Ухвала від 07.10.2013

Господарське

Господарський суд Автономної Республіки Крим

В.І. Мокрушин

Ухвала від 08.07.2013

Господарське

Господарський суд Автономної Республіки Крим

В.І. Мокрушин

Ухвала від 04.06.2013

Господарське

Господарський суд Автономної Республіки Крим

В.І. Мокрушин

Ухвала від 19.02.2013

Господарське

Господарський суд Автономної Республіки Крим

В.І. Мокрушин

Ухвала від 01.10.2012

Господарське

Господарський суд Автономної Республіки Крим

В.І. Мокрушин

Ухвала від 11.09.2012

Господарське

Господарський суд Автономної Республіки Крим

В.І. Мокрушин

Ухвала від 22.05.2012

Господарське

Господарський суд Автономної Республіки Крим

Мокрушин В.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні