Справа № 212/3534/13-ц
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
01 листопада 2013 року м. Кривий Ріг
Жовтневий районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі:
Головуючого судді : Пустовіт О.Г.
при секретарі : Волошиненко С.І.
за участю представника позивача - Ламанової А.В.
розглянувши у судовому засіданні в залі суду, в м. Кривому Розі, цивільну справу за позовом публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі філії - Дніпропетровське обласне управління АТ «Ощадбанк» до Товариство з обмеженою відповідальністю «Трікс-Компані» про стягнення заборгованості, -
В С Т А Н О В И В :
23.04.2013 року до Жовтневого районного суду м. Кривого Рогу звернувся позивач з вказаним позовом, в якому просив стягнути солідарно з ОСОБА_2 та ТОВ «Трікс-Компані» заборгованість за кредитним договором від 12.04.2006 року в сумі 379 402,69 грн., а також судовий збір в сумі 3 441,00 грн.
Ухвалою суду від 01 листопада 2013 року провадження по справі у відношенні ОСОБА_2 закрито у зв'язку зі смертю боржника.
З матеріалів заяви вбачається, що сторонами по справі є публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» » в особі філії - Дніпропетровське обласне управління АТ «Ощадбанк» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Трікс-Компані», які є юридичними особами.
Відповідно до статей 1,12 ГПК спори між підприємствами, установами, організаціями, особами, які займаються підприємницькою діяльністю та іншими юридичними особами розглядаються господарськими судами.
Таким чином, перевіривши матеріали справи, суддя вважає необхідним закрити провадження по цивільній справі за позовом публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі філії - Дніпропетровське обласне управління АТ «Ощадбанк» до Товариство з обмеженою відповідальністю «Трікс-Компані» про стягнення заборгованості, оскільки такі спірні правовідносини повинні вирішуватися в порядку господарського судочинства.
Згідно п.1 ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд закриває провадження у справі , якщо справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
Керуючись п.1 ч. 1 ст. 205 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Закрити провадження у цивільній справі за позовом публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі філії - Дніпропетровське обласне управління АТ «Ощадбанк» до Товариство з обмеженою відповідальністю «Трікс-Компані» про стягнення заборгованості.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Кривого Рогу шляхом подачі в п'ятиденний строк апеляційної скарги з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: О. Г. Пустовіт
Суд | Жовтневий районний суд м.Кривого Рогу |
Дата ухвалення рішення | 01.11.2013 |
Оприлюднено | 18.11.2013 |
Номер документу | 35268075 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Жовтневий районний суд м.Кривого Рогу
Пустовіт О. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні