Справа № 462/8861/13-ц
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
22 листопада 2013 року Суддя Залізничного районного суду м. Львова Боровков Д.О., розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Захар Беркут» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 /третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Октант»/ про стягнення збитків,
встановив:
Позивач звернувся до суду із позовом, у якому просить стягнути солідарно з відповідачів в користь позивача 356 961,93 гривень прямих (реальних) збитків та 2 375 005,06 гривень упущеної вигоди, а всього стягнути 2 731 966,99 гривень завданих збитків.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 119 - 120 ЦПК України.
Керуючись ст. ст. 11, 122 ЦПК України,
ухвалив:
Відкрити провадження у справі за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Захар Беркут» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 /третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Октант»/ про стягнення збитків.
Призначити судове засідання на 09 год. 30 хв. 23 грудня 2013 р.
Направити відповідачам та третій особі копію позовної заяви та запропонувати подати у строк до 23 грудня 2013 р. письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обгрунтовуються.
Згідно з ч.1 ст. 27 ЦПК України особи, які беруть участь у справі, мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень, ухвал, брати участь у судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, а також свідкам, експертам, спеціалістам, заявляти клопотання та відводи, давати усні та письмові пояснення судові, подавати свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб, користуватися правовою допомогою, знайомитися з журналом судового засідання, знімати з нього копії та подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, прослуховувати запис фіксування судового засідання технічними засобами, робити з нього копії, подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, оскаржувати рішення і ухвали суду, користуватися іншими процесуальними правами, встановленими законом.
Відповідно до ч. 2 ст. 27 ЦПК України особи, які беруть участь у справі позовного провадження, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться - до початку розгляду справи по суті.
Копію ухвали направити сторонам по справі.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій її частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Оригінал ухвали.
Суд | Залізничний районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 22.11.2013 |
Оприлюднено | 22.01.2014 |
Номер документу | 35402893 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Залізничний районний суд м.Львова
Боровков Д. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні