УХВАЛА
Справа № 638/18413/13-к
1-кс/638/1265/13
місто Харків 18 листопада 2013 року
Слідчий суддя Дзержинського районного суду міста Харкова Омельченко К.О.
при секретарі Забіякі Ю.В.
за участю прокурора Коновалюк Д.С.
розглянув винесене в кримінальному провадженні № 12013220010000103 прокурором прокуратури Дзержинського району м. Харкова ОСОБА_1 клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів та додані до клопотання матеріали.
Перевіривши надані матеріали, заслухавши думку прокурора Коновалюк Д.С. -
встановив:
Невстановлені особи в 2011-2013 роках здійснювали підробку документів про вартість, походження, розмір транспортних витрат імпортних товарів народного вжитку, реалізація яких здійснюється в торгівельній мережі м. Харкова, а саме: «Lifestyle», «RIALTO», «KARE», «БЕГЕМОТ -інтер'єр салон», «МИР 3000 - салон меблів», «СЛОН - галерея меблів», TOB «Ідея - уно», «МЕБЕЛЬНЫЙ МИР» (ТЦ "Sun-City Premium"), «МЕЛИОР -студія інтер'єра», мережа салонів інтер'єру «Фрідріх», «ALTA MODA», «Часомерье» - салон годинників, магазин «ШАТЕЛЬ», магазин «ВСЕ по 3» та «ВСЕ по 5», магазин «CONTE» та інші. Вказані підроблені документи використані для зниження вартості імпортованих товарів.
За даним фактом 13 березня 2013 року СВ Харківського міського управління ГУМВС України в Харківській області розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 358 КК України.
В подальшому досудове розслідування по вказаному кримінальному провадженню доручено СВ Дзержинського PB ХМУ ГУМВС України в Харківській області.
Для повного, всебічного та об'єктивного дослідження обставин події, встановлення фактичної митної вартості імпортованих товарів, фактичних постачальників, каналів постачання товарів, проведення необхідних експертних досліджень, потрібно проаналізувати документи ПП "ЧАС ПІК" (ЄДРПОУ №35244773), яке здійснює торгову діяльність в магазині «Часомерье», щодо придбання та реалізації годинників. Вказана документація має значення речових доказів по справі, тому що може виступати предметом злочину, тому виникла необхідність у їх вилученні, також ця документація необхідна для призначення та проведення судово-почеркознавчих та товарознавчих експертиз.
У зв’язку з наведеним прокурор просить клопотання задовольнити.
Суд, заслухавши думку прокурора, перевіривши матеріали справи прийшов до висновку, що клопотання задоволенню не підлягає, оскільки відсутні докази того, що у магазині реалізуються годинники, ввезені на територію України по підробленим документам. Директор магазину не допитаний. Не встановлено, шляхом допитів осіб, що годинники, які реалізуються у магазині, надійшли безпосередньо від закордонних постачальників, а не від резидентів України.
Керуючись ст.ст. 40, 131, 132, 159-166 КПК України, -
ухвалив:
У задоволенні клопотання прокурора прокуратури Дзержинського району м. Харкова ОСОБА_1 про тимчасовий доступ до речей і документів - відмовити.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Харківської області через Дзержинський районний суд м. Харкова протягом п’яти днів з дня її проголошення.
Слідчий суддя
Суд | Дзержинський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 27.11.2013 |
Оприлюднено | 22.01.2014 |
Номер документу | 35518877 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Дзержинський районний суд м.Харкова
Омельченко К. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні