Ухвала
від 27.04.2009 по справі 32/139-08-4829
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

32/139-08-4829

                                                                         

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

про затвердження звіту ліквідатора

та припинення провадження у справі

"27" квітня 2009 р.                                                                     Справа  № 32/139-08-4829

За заявою: Державної податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси;

до банкрута: Товариства з обмеженою відповідальністю „АКАР імпекс” (м. Одеса, вул. Соборна, 6, кв. 7; код ЄДРПОУ 32751513)  

про визнання банкрутом

          Суддя                                                                  Грабован Л.І.

          

Представники сторін:

від кредитора: Ковачов О.М. за довіреністю №4004/к/10-117 від 27.01.2009р.;

ліквідатор: арбітражний керуючий Сафронова С.В.

СУТЬ СПОРУ: про визнання банкрутом

Державна податкова інспекція у Приморському районі м. Одеси звернулось до господарського суду Одеської області із заявою про визнання банкрутом відсутнього боржника Товариства з обмеженою відповідальністю „АКАР імпекс”, оскільки останній неспроможний виконати зобов'язання по сплаті податкового боргу у сумі 510,00 грн.

Ухвалою суду від 19.12.2008р. порушено провадження у справі № 32/139-08-4829 про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю „АКАР імпекс” у порядку ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

21.01.2009р. господарським судом прийнято постанову про визнання Товариства з обмеженою відповідальністю „АКАР імпекс” банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Сафронову Світлану Володимирівну.

З метою виявлення усіх можливих кредиторів ліквідатором направлено повідомлення про визнання Товариства з обмеженою відповідальністю „АКАР імпекс” банкрутом до Виконавчої дирекції ФСС від НВВ та ПЗ у Приморському районі м. Одеси, Відділення ФСС з ТВП у Приморському районі м. Одеси, УПФ України у Приморському районі м. Одеси, Одеського міського центру зайнятості.

Ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю „АКАР імпекс” звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, у яких зазначено, що банкрутом у повному обсязі сплачено заборгованість перед ДПІ у Приморському районі м. Одеси у сумі 510,00 грн.

Інших кредиторів ліквідатором не виявлено.

Однак, згідно ліквідаційного звіту та балансу банкрута, ліквідатором виявлено відсутність у банкрута будь-якого іншого рухомого та нерухомого майна, що підтверджується доданими документами.

Відповідно до довідки КП „Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об'єктів нерухомості” №13206-06/3656 від 12.01.2009р. за Товариством з обмеженою відповідальністю „АКАР імпекс” нерухоме майно не зареєстроване.

Згідно довідок РЕВ-1 ВДАІ ГУМВС України в Одеській області №42/1-4235 від 24.09.2008р. та №42/1-78 від 12.01.2009р. за боржником транспортні засоби не зареєстровано.

Головне управління статистики в Одеській області довідкою №08-40/606 від 29.12.2008р. повідомило, що фінансову звітність за 2007р. до органів державної статистики боржник не надавав.

Згідно наданої ЗАТ „ПриватБанк” довідки №30.1.0.0/2-20090116/274 від 20.01.2009р. на рахунку боржника залишок грошових коштів відсутній, рух коштів не відбувався.

Одеська регіональна філія ДП „Центр державного земельного кадастру при державному комітеті України о земельних ресурсах” надала суду довідку №06-2/830 від 18.02.2009р., згідно якої інформація щодо реєстрації земельних ділянок за Товариством з обмеженою відповідальністю „АКАР імпекс” відсутня.

Згідно ч.2 ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута.

Державна податкова інспекція у Приморському районі м. Одеси у відзиві на звіті ліквідатора, підтвердила факт погашення Товариством з обмеженою відповідальністю „АКАР імпекс” заборгованості перед кредитором, повідомила, що зі звітом ліквідатора ознайомлена та заперечень не має.

Зі звіту ліквідатора вбачається, що в ході ліквідаційної процедури підприємства працівники не звільнялись, оскільки осіб, які б знаходились у трудових відносинах з банкрутом, виявлено не було.

Скарг на дії ліквідатора за час його роботи до господарського суду не надходило.

За таких обставин, суд вважає за можливе затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, припинити юридичну особу Товариства з обмеженою відповідальністю „АКАР імпекс” відповідно до ст.ст.33, 39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців” №755-1У від 15.05.03р., припинити провадження у справі, припинити повноваження ліквідатора банкрута –арбітражного керуючого Сафронової Світлани Володимирівни.

Керуючись  ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом”, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

                                                                У Х В А Л И В:

1.Затвердити звіт ліквідатора.

2.Затвердити ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю „АКАР імпекс”.

3.Вимоги, не задоволені за відсутності майна банкрута, вважати погашеними.

4.Припинити юридичну особу –Товариства з обмеженою відповідальністю „АКАР імпекс” (м. Одеса, вул. Соборна, 6, кв. 7; код ЄДРПОУ 32751513).

5.Провадження у справі №32/139-08-4829 припинити.

6.Припинити повноваження ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю „АКАР імпекс”  –арбітражного керуючого Сафронової Світлани Володимирівни.

Копію постанови надіслати: ліквідатору, кредитору, банкруту, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору Виконавчого комітету Одеської міської ради, Другому ВДВС у Приморському районі м. Одеси.

Відповідно до ч.2 статті 4-5 Господарського кодексу України невиконання вимог рішень, ухвал, постанов господарських судів тягне відповідальність, встановлену цим Кодексом та іншими законами України.  

У відповідності до ч.2 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ухвалу може бути оскаржено у встановленому порядку.

Суддя                                                                                 Грабован Л.І.

           

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення27.04.2009
Оприлюднено19.05.2009
Номер документу3590849
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —32/139-08-4829

Ухвала від 09.02.2009

Господарське

Господарський суд Одеської області

Грабован Л.І.

Постанова від 21.01.2009

Господарське

Господарський суд Одеської області

Грабован Л.І.

Ухвала від 27.04.2009

Господарське

Господарський суд Одеської області

Грабован Л.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні