П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
Справа № 116/6888/13-п
Провадження № 3/116/1801/13
15.11.2013 року м. Сімферополь
Суддя Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим Кулішов А.С., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у відношенні громадянина України ОСОБА_1, яка мешкає за адресою: м. Сімферополь, пр.-т. Перемоги, 54, кв. 102, працює на посаді голови правління СТ «Роза» (ідентифікаційний код юридичної особи 26177718), -
ВСТАНОВИВ:
За даними протоколу про адміністративне правопорушення від 08.11.2013 року №48/22.2, який складено уповноваженою посадовою особою органу державної податкової служби України, ОСОБА_1 вчинила правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною першою статті 163-1 КУпАП за наступних обставин.
При проведенні позапланової виїзної позапланової перевірки СТ «Роза» щодо дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.07.2010 р. по 31.12.2012 р. в термін з 28 жовтня 2013 року тривалістю 5 робочих днів встановлено порушення платником податку вимог пункту 49.18.2 статті 49; ст. 135;, ст. 138; п. 157.11 ст. 157 Податкового кодексу України в результаті чого занижено податкове зобов’язання податку на прибуток на суму 1009,00 грн.
ОСОБА_1 в судове засідання з’явилась, вину визнала.
Частиною першою статті 163-1 КУпАП передбачено відповідальність за відсутність податкового обліку, порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку.
Враховуючи, що матеріалами проведеної податкової органом перевірки, підтверджуються обставини порушення правил ведення податкового обліку СТ «Роза», доказів на спростування вказаних висновків не встановлено, доходжу висновку, що в діях ОСОБА_1 містяться ознаки складу вищевказаного правопорушення.
Дотримуючись вимог статті 33 КУпАП, при визначенні ОСОБА_1 виду адміністративного стягнення враховую характер вчиненого нею адміністративного правопорушення, ступень вини правопорушника, особу правопорушника, і, оцінивши всі зібрані у справі докази в їх сукупності, вважаю необхідним призначити ОСОБА_1 адміністративне стягнення, яке буде достатнім та необхідним для запобігання вчинення у подальшому порушень в межах санкції статті 163-1 КУпАП у вигляді штрафу в мінімальному розмірі.
Відповідно до частини другої статті 4 Закону України «Про судовий збір» ставки судового збору у разі встановлення судом постанови про накладення адміністративного стягнення встановлено у розмірах: 0,03 розміру мінімальної заробітної плати (34,41 грн.).
На підставі викладеного, керуючись ч. 1 ст. 163-2, статтями 283, 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1 (м. Сімферополь, пр.-т. Перемоги, 54, кв. 102) винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення і притягнути її до адміністративної відповідальності з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу у розмірі 85 (вісімдесят п’ять) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави судовий збір в сумі 34,41 грн.
Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення. У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується: подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті КУпАП та зазначеного у постанові про стягнення штрафу; витрати на облік зазначених правопорушень.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора. Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора, подані після закінчення цього строку, повертаються апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим.
Суддя
Суд | Сімферопольский районний суд Автономної Республіки Крим |
Дата ухвалення рішення | 15.11.2013 |
Оприлюднено | 21.01.2014 |
Номер документу | 35925164 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Сімферопольский районний суд Автономної Республіки Крим
Кулішов А. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні