Ухвала
від 22.11.2013 по справі 116/7113/13-ц
СІМФЕРОПОЛЬСКИЙ РАЙОННИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

У Х В А Л А

Справа № 116/7113/13

Провадження № 2/116/3239/13

22.11.2013 року м. Сімферополь

Суддя Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим Кулішов А.С., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Обслуговуючого кооперативу «СТ «Іскра» про визнання частково недійсним рішення загальних зборів, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим із позовом до Обслуговуючого кооперативу «СТ «Іскра» про визнання частково недійсним рішення загальних зборів.

Позовна заява по формі і змісту відповідає вимогам статей 119, 120 ЦПК України.

Підстави для залишення заяви без руху, повернення заяви або для відмови у відкритті провадження у цивільній справі відсутні.

Відповідно до вимог частини першої ст. 122 ЦПК України суддя відкриває провадження у цивільній справі не інакше як на підставі заяви, поданої і оформленої в порядку, встановленому ЦПК України.

Керуючись статтями 119-122, 130, 210 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Обслуговуючого кооперативу «СТ «Іскра» про визнання частково недійсним рішення загальних зборів.

Призначити зазначену цивільну справу до слухання у попередньому судовому засіданні на 03 .12.2013 року о 16 годині 30 хвилин в приміщенні Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим (м. Сімферополь, вул. К. Маркса 17, каб. 4).

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття провадження у справі, відповідачу також копію заяви з копіями доданих до неї документів.

У судове засідання викликати сторін.

Позивачу надати в судове засідання оригінали документів, доданих до заяви (для огляду в судовому засіданні) та інші докази, на підтвердження заявлених вимог (за наявності).

Відповідачу запропонувати надати до дня судового розгляду справи письмові заперечення (заяву про визнання позову) та всі докази, якими він обґрунтовує свої заперечення проти позову (за їх наявності).

Роз'яснити сторонам, що вони зобов'язані подати свої докази суду до або під час попереднього судового засідання у справі. Докази, подані з порушенням цих вимог не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності в Апеляційний суд Автономної Республіки Крим, через Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим шляхом подачі апеляційної скарги на ухвалу суду протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

В інший частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

СудСімферопольский районний суд Автономної Республіки Крим
Дата ухвалення рішення22.11.2013
Оприлюднено22.01.2014
Номер документу36018058
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —116/7113/13-ц

Ухвала від 21.02.2014

Цивільне

Апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Філатова Є. В.

Рішення від 21.01.2014

Цивільне

Сімферопольский районний суд Автономної Республіки Крим

Кулішов А. С.

Ухвала від 11.12.2013

Цивільне

Сімферопольский районний суд Автономної Республіки Крим

Кулішов А. С.

Ухвала від 22.11.2013

Цивільне

Сімферопольский районний суд Автономної Республіки Крим

Кулішов А. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні