Ухвала
від 14.01.2014 по справі 105/115/14-ц
ДЖАНКОЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Категорія справи 29

Справа № 105/115/14

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

і призначення справи до судового розгляду

"14" січня 2014 р. Суддя Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Басова О.А., розглянувши матеріали позовної заяви Східно-Чорноморського басейнового управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в особі Джанкойського територіального відділу до ОСОБА_1 про стягнення суми шкоди, -

В С Т А Н О В И В:

02.01.2014 року (поштою) позивач звернувся до суду з вказаним позовом і просить ухвалити рішення, яким стягнути з відповідача 12087,00 грн. - шкоду, завдану рибним запасам України.

Вимоги ч. 3 ст. 122 ЦПК України судом виконані, відповідь отримана 08.01.2014 року.

Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення заяви або відмови у відкритті провадження у справі не встановлено, позовна заява подана з додержанням вимог статей 119-120 ЦПК України.

Керуючись ст. 11, 122 ЦПК України,

У Х В А Л И В:

1. Відкрити провадження у справі за позовом Східно-Чорноморського басейнового управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в особі Джанкойського територіального відділу до ОСОБА_1 про стягнення суми шкоди.

2. Призначити справу до судового розгляду на 17.02.2014 року о 09:30 годині в приміщенні Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим за адресою: АРК, м. Джанкой, вул. Р. Люксембург, б. 11.

Направити відповідачеві копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати відповідачу до або під час судового засідання подати письмові заперечення проти позову.

Відповідно до ч.8 ст. 130 ЦПК України за заявою однієї або обох сторін про неможливість явки до суду, проведення судового засідання може бути відкладено, якщо причини неявки буде визнано поважними.

Роз'яснити сторонам наступне.

Відповідно до ч. 1 ст. 11 ЦПК України, суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.

Відповідно до ст. 31, 123 ЦПК України протягом усього часу розгляду справи позивач має право збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитись від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково.

До початку розгляду судом справи по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову, а відповідач - пред'явити зустрічний позов. На будь-якій стадії цивільного процесу сторони можуть укласти мирову угоду.

Згідно зі ст. ст. 27 ч.2, 131 ч.1 ЦПК України особи, які беруть участь у справі позовного провадження, зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм судові рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм судові провадження, що стосуються предмету спору.

Відповідно до ч. 3 ст. 10 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цім Кодексом.

Для підтвердження своїх вимог або заперечень сторони зобов'язані подати усі наявні у них докази або повідомити про них суд до або під час судового засідання, а якщо воно не проводиться, до початку розгляду справи по суті.

Відповідно до ч.1 ст. 137 ЦПК України у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази. Клопотання про витребування доказів має бути подано до або під час попереднього судового засідання, а якщо воно не проводиться, - до початку розгляду справи по суті із дорученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі. У заяві про витребування доказів має бути зазначено, який доказ вимагається, підстави, за яких особа вважає, що доказ знаходиться в іншої особи, обставини, які може підтвердити цей доказ.

Відповідно до ст. 136 ЦПК України у заяві про виклик свідка зазначаються його ім'я, місце проживання (перебування) або місце роботи, обставини, які він може підтвердити. Заява про виклик свідка має бути подана до або до або під час попереднього судового засідання, а якщо воно не проводиться, - до початку розгляду справи по суті.

Одночасно роз'яснити, що згідно зі ст. 131 ч.2 ЦПК України докази, подані з порушенням вимог, встановлених ч.1 ст. 131 ЦПК України, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин.

Відповідно до ч.3 ст. 27 ЦПК особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов'язки.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О. А. Басова

СудДжанкойський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим
Дата ухвалення рішення14.01.2014
Оприлюднено17.01.2014
Номер документу36649733
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —105/115/14-ц

Рішення від 17.02.2014

Цивільне

Джанкойський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим

Басова О. А.

Ухвала від 14.01.2014

Цивільне

Джанкойський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим

Басова О. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні