ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

7/256-АП-08

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м. Херсон, вул. Горького, 18

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

"03" липня 2008 р.                                                           Справа № 7/256-АП-08

Господарський суд Херсонської області у складі судді  Задорожної Н.О. при секретарі Степановій О. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу  

за позовом прокурора Голопристанського району Херсонської області в особі Голопристанської районної виконавчої дирекції Херсонського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

до товариства з обмеженою відповідальністю "ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОРПОРАЦІЯ"  

про  стягнення 1007 грн. 28 коп.

за участю представників сторін:

прокурор: М'ясніков К. К.

від  позивача - керівник Корнієнко О. С. дов. від 08.01.08р. № 6.

від  відповідача - не прибув.

          Прокурор Голопристанського району Херсонської області в особі Голопристанської районної виконавчої дирекції Херсонського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (позивач) звернувся до господарського суду з позовом про стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю "ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОРПОРАЦІЯ" (відповідач) 1007 грн. 28 коп. заборгованості по внесках на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності.

          Відповідач проти позову письмових заперечень не надав. Представник відповідача у судове засідання не прибув, хоча відповідач був належним чином проінформований про час та місце судового розгляду справи.

          За таких обставин, суд здійснює розгляд справи за відсутності представника відповідача, за наявними в матеріалах справи доказами, відповідно до ч.6 ст.71 Кодексу адміністративного судочинства України.    

          Розглянувши матеріали справи, заслухавши прокурора, представника позивача, суд -

                                              в с т а н о в и в:

          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОРПОРАЦІЯ" зареєстроване Голопристанською райдержадміністрацією, є юридичною особою і роботодавцем. З 28 січня 2003 року відповідач знаходиться на обліку Голопристанської районної виконавчої дирекції Херсонського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності і, відповідно до ст.22 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням", є платником страхових внесків до фонду.

          Стаття 23 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" зобов'язує роботодавців сплачувати щомісячно суму страхових внесків у день, встановлений для одержання в банківських установах коштів на оплату праці працівників за відповідний період.

          Поданим до контролюючого органу звітом про нараховані внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності за І квартал 2008 року, відповідачем самостійно задекларовано та узгоджено суму внесків у розмірі 1007 грн. 28 коп., однак зобов'язання перед фондом у встановлений Законом строк не виконано, внески не сплачені, що підтверджується розрахунком заборгованості, копією звіту за І квартал 2008 року.

          Ст.23 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" зобов'язує страхувальників сплачувати належні суми страхових внесків у встановлений Законом строк.

          Сума заборгованості відповідача, станом  на 12.05.08р., узгоджена, не погашена, та складає 1007 грн. 28 коп.

          Доказів сплати заборгованості суду не надано.

          Позовні вимоги, обґрунтовані належними доказами, задовольняються у повному обсязі. Судові витрати, відповідно до ст. 94 КАС України, не стягуються.

          У судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частини постанови та повідомлено про дату, час та місце складення її повного тексту - 04.07.2008р. о 09 год. 10 хв., каб. № 324, м. Херсон, вул. Горького, 18.

На підставіп.2 ч.2 ст.27, ст.30 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням", керуючись ст. 94, 159-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

                                           П О С Т А Н О В И В :

          1. Позов задовольнити. Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю "ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОРПОРАЦІЯ" (Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. 1 Травня 296, код ЄДРПОУ 30903845) 1007 грн. 28 коп. заборгованості по страхових внесках на користь Голопристанської районної виконавчої дирекції Херсонського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Херсонська область, м. Гола Пристань, вул.1 Травня 17, код ЄДРПОУ 26083124, р/рах. 25603179 в ХОД ВАТ "Райффайзен Банк Аваль", МФО 352093).

          Виконавчий лист видати позивачу після набрання постановою законної сили.

          

          Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.  

          Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

           Суддя                                                                  Н.О. Задорожна

Постанову складено у повному обсязі

  та підписано 04.07.2008р.

Дата ухвалення рішення 03.07.2008
Зареєстровано 28.05.2009
Оприлюднено 28.05.2009

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону