cpg1251
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
30 січня 2014 року Справа № 12/176 Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
Плюшка І.А. - головуючого, Кочерової Н.О., Самусенко С.С. - доповідача,
розглянувши матеріали касаційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельно-комерційна фірма "Граніт" на ухвалу та постанову господарського суду міста Києва від 28 жовтня 2013 року Київського апеляційного господарського суду від 17 грудня 2013 року у справі№ 12/176 господарського судуміста Києва за позовомВідкритого акціонерного товариства "Київенергобуд" до 1. Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельно-комерційна фірма "Граніт", 2. Дочірнього підприємства "Київенергопідряд" провизнання договору недійсним
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельно-комерційна фірма "Граніт" звернулося до Вищого господарського суду України із касаційною скаргою на ухвалу господарського суду міста Києва від 28.10.2013 та постанову Київського апеляційного господарського суду від 17.12.2013 у справі № 12/176.
Перевіривши матеріали касаційної скарги, колегія суддів Вищого господарського суду України дійшла висновку, що подана касаційна скарга не відповідає вимогам розділу ХІІ 1 Господарського процесуального кодексу України та підлягає поверненню з наступних підстав.
Згідно п.4 ч.1 ст.111 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга подається у письмовій формі і повинна містити вимоги особи, що подала скаргу, із зазначенням суті порушення або неправильного застосування норм матеріального чи процесуального права.
Зазначення суті порушення або неправильного застосування норм матеріального чи процесуального права полягає в тому, що скаржник повинен у касаційній скарзі вказати, які саме норми порушено чи застосовано неправильно, і в чому саме полягає це порушення або неправильне застосування.
Всупереч вимог, викладених у п.4 ч.1 ст.111 Господарського процесуального кодексу України, касаційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельно-комерційна фірма "Граніт" містить лише загальні посилання на норми процесуального права, без зазначення того, в чому саме полягає це порушення або неправильне застосування. Чіткого формулювання порушення господарськими судами попередніх інстанцій норм процесуального права при прийнятті оскаржуваних ухвали та постанови немає.
Згідно п.6 ч.1 ст.111 3 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо у скарзі не зазначено суті порушення або неправильного застосування норм матеріального чи процесуального права.
Керуючись ст. 86, п.6 ч.1 ст.111 3 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України
УХВАЛИВ:
Касаційну скаргу Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельно-комерційна фірма "Граніт" на ухвалу господарського суду міста Києва від 28.10.2013 та постанову Київського апеляційного господарського суду від 17.12.2013 у справі № 12/176 повернути скаржнику без розгляду.
Головуючий суддя І. Плюшко
Судді: Н. Кочерова
С. Самусенко
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 30.01.2014 |
Оприлюднено | 11.02.2014 |
Номер документу | 37066565 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Самусенко C.C.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні