Ухвала
від 28.01.2014 по справі 607/20101/13-ц
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

28.01.2014 Справа №607/20101/13

Суддя Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області Черніцька І.М. розглянувши заяву публічного акціонерного товариства ''Універсал Банк''про забезпечення позову у справі за позовом публічного акціонерного товариства ''Універсал Банк'' до приватного підприємства ''Лізен'', ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про стягнення заборгованості за договором кредиту та зустрічним позовом ОСОБА_5 до публічного акціонерного товариства «Універсал Банк» про припинення правовідносин за договором поруки,-

В С Т А Н О В И В:

30 жовтня 2013 року публічне акціонерне товариство ''Універсал Банк'' (далі банк) звернулось до суду із позовом до ПП ''Лізен'', ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про солідарне стягнення заборгованості за кредитним договором у розмірі 1 944 695,22 грн.

27 січня 2014 банк подав до суду заяву про забезпечення позову, шляхом накладення арешту на нерухоме майно, а саме: на будівлі та споруди об'єкту Нафтобаза, що знаходиться по АДРЕСА_1 (реєстраційний номер майна 24343672) та належить позичальнику ПП Лізен та на будинковолодіння по АДРЕСА_2 (реєстраційний номер майна 32919492), що належить на праві приватної власності поручителю ОСОБА_3

В обґрунтування вимог вказує, що заборгованості позичальника ПП Лізен перед банком складає 1 944 695,22 грн. З часу пред'явлення позову по даний час відповідачі не вчинили жодних дій спрямованих на погашення заборгованості. Враховуючи наведене та те, що існує ймовірність невиконання рішення суду із сторони відповідачів, просили заяву задовольнити.

Судом встановлено, що між банком та ПП «Лізен» було укладено договір кредиту. Відповідачі ОСОБА_2., ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 згідно укладених договорів поруки поручились перед банком за виконання позичальником всіх зобов'язань згідно договору кредиту. Станом на 28 січня 2014 року виникла прострочена заборгованість по договору кредиту. Відповідачі не вчиняю будь-яких дій щодо погашення заборгованості. А тому, банк звернувся до суду із позовом про дострокове стягнення всієї суми боргу.

Відповідно до свідоцтва про право власності на нерухоме майно серії САС №336825, виданого Петриківською сільською радою від 16.02.2011 року, ОСОБА_3 на праві приватної власності належить домоволодіння по АДРЕСА_2. ВІ

Згідно інформаційної довідки з реєстру прав власності на нерухоме майно від 09 грудня 2013 року, виданої реєстраційною службою Тернопільського районного управління юстиції встановлено, що ПП «Лізен» на праві приватної власності належать будівлі та споруди об'єкту Нафтобаза, що по АДРЕСА_1.

Суд, розглянувши заяву на матеріали заяви, вважає, що заява позивача про забезпечення позову підлягає до задоволення, виходячи із наступних підстав.

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 151 ЦПК України, забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

Згідно вимог п. 1 ч. 1 ст. 152 ЦПК України, позов забезпечується шляхом накладення арештом на майно, що належить відповідачеві і знаходиться у нього або інших осіб.

Враховуючи наведені вимоги закону та встановленні обставини, значну суму позову, суд вважає, що заяву публічного акціонерного товариства ''Універсал банк'' про забезпечення позову слід задовольнити шляхом накладення арешту на нерухоме майно, а саме: на будівлі та споруди об'єкту Нафтобаза, що знаходиться по АДРЕСА_1 (реєстраційний номер майна 24343672) та належить позичальнику ПП «Лізен» та на домоволодіння по АДРЕСА_2 (реєстраційний номер майна 32919492), що належить на праві приватної власності поручителю ОСОБА_3

Керуючись ст.ст. 151-153, 210, 293,294 ЦПК України,суддя, -

У Х В А Л И В :

Заяву Публічного акціонерного товариства ''Універсал Банк'' Банк''про забезпечення позову у справі за позовом публічного акціонерного товариства ''Універсал Банк'' до приватного підприємства ''Лізен'', ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про стягнення заборгованості за договором кредиту задовольнити.

Накласти арешт на будівлі та споруди об'єкту Нафтобаза, що знаходиться по АДРЕСА_1 (реєстраційний номер майна 24343672) та належить на праві приватної власності позичальнику ПП «Лізен»

Накласти арешт на домоволодіння по АДРЕСА_2 (реєстраційний номер майна 32919492), що належить на праві приватної власності поручителю ОСОБА_3

Ухвала підлягає негайному виконанню.

Копію ухвали направити у відповідні органи для її виконання.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя -підпис:

З оригіналом згідно

Суддя І.М. Черніцька

Головуючий суддяІ. М. Черніцька

СудТернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення28.01.2014
Оприлюднено11.02.2014
Номер документу37077669
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —607/20101/13-ц

Ухвала від 30.03.2017

Цивільне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Сливка Л. М.

Ухвала від 15.03.2017

Цивільне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Сливка Л. М.

Ухвала від 22.11.2016

Цивільне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Сливка Л. М.

Ухвала від 14.06.2016

Цивільне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Стельмащук П. Я.

Ухвала від 30.05.2016

Цивільне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Сливка Л. М.

Ухвала від 30.05.2016

Цивільне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Сливка Л. М.

Ухвала від 09.12.2014

Цивільне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Черніцька І. М.

Рішення від 07.10.2014

Цивільне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Черніцька І. М.

Ухвала від 28.01.2014

Цивільне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Черніцька І. М.

Ухвала від 01.11.2013

Цивільне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Черніцька І. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні