36/6-2432/1
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
УХВАЛА
"08" серпня 2008 р.
Суддя Ткаченко О.В., розглянувши матеріали позовної заяви
ЗАТ «Продсільмаш», м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 104-г.
До відповідача: Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївські області, м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 61.
Про:Визнання протиправними дій начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївські області Возчикова В.Д.
в с т а н о в и в :
ЗАТ «Продсільмаш» звернулось до господарського суду Миколаївської області з позовом до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївські області та просить:
1. визнати протиправними дії начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївські області Возчикова В.Д.
2. зобов'язати Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївські області надати дозвіл на виконання підготовчих робіт по будівництву готельного комплексу по пр. Героїв Сталінграду, 1 в м. Миколаєві.
Згідно п. 6 розділу VII Кодексу Адміністративного судочинства України до початку діяльності окружних та апеляційних адміністративних судів адміністративні справи, підвідомчі господарським судам відповідно до Господарського процесуального кодексу України 1991 року, вирішуються відповідним господарським судом за правилами Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до ст. ст. 1, 21 ГПК України сторонами в судовому процесі можуть бути підприємства, установи, організації, інші юридичні особи, громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і в установленому порядку набули статусу суб'єкта підприємницької діяльності.
Враховуючи, що позовні вимоги в частині визнання протиправними дій начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївські області Возчикова В.Д. стосуються громадянина –службової особи, а не юридичної особи (підприємства, установи, організації), зазначені позовні вимоги не підсудні господарському суду, як суду, на який покладений обов'язок вирішення адміністративних справ, підвідомчих відповідно до Господарського процесуального кодексу України.
Крім того, звертаємо вашу увагу, що до позовної заяви, у відповідності до ч. 3 ст. 106 КАС України, додається документ про сплату судового збору.
Додана вами квитанція № 1 від 06.08.2008 року не є таким документом, оскільки свідчить про сплату коштів в сумі 3,50 грн. на р/р 31211259700006. Тоді, як для зарахування державного мита відкрито рахунок № 31118095700006, отримувач: УДК у м. Миколаєві.
Враховуючи викладене, керуючись п. 6 розділу VII Кодексу Адміністративного судочинства України п.6 ч.3 ст.108, ст. 158, п.2 ч. 4 ст. 160, ст. 165 КАС України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Повернути позовну заяву і додані до неї документи.
Ухвала суду про повернення позовної заяви може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву.
Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява.
Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п`яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після по-дання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, вста-новлених статтею 186 КАС України, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляеться ухвала.
Суддя О.В.Ткаченко
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 08.08.2008 |
Оприлюднено | 01.06.2009 |
Номер документу | 3711168 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Ткаченко О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні