Справа№ 112/86/14-ц
Провадження №2/112/61/14
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"17" січня 2014 року смт. Нижньогірський
Суддя Нижньогірського районного суду Автономної Республіки Крим Авакян А.М., розглянувши позовну заяву Східно-чорноморського державного басейнового управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства до ОСОБА_1 про стягнення збитку, спричиненого рибним запасам України, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з заявою до ОСОБА_1 про стягнення збитку, спричиненого рибним запасам України.
Розглянувши дану заяву, приходжу до висновку що вона подана без додержання вимог, викладених у ст.ст.119-120 ЦПК України, у зв'язку з чим підлягає залишенню без руху по наступних підставах:
Позовна заява не містить місця проживання (перебування) або місцезнаходження, поштових індексів, номерів засобів зв'язку позивача та поштових індексів, номерів засобів зв'язку відповідача, якщо такі відомо.
Більш того, до позовної заяви не додано документа, що підтверджує сплату судового збору за подання даного позову.
Згідно з Законом України «Про судовий збір» ставка судового збору при поданні позовної заяви майнового характеру встановлює 0,1 відсоток ціни позову, але не менше 0,2 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 3 розмірів мінімальної заробітної плати. Таким чином, оскільки позовна заява була здана на пошту 25 грудня 2013 року, розмір судового збору який необхідно сплатити за подання даного позову складає 229 гривень 40 копійок.
Посилання та клопотання позивача про звільнення його від сплати судового збору відповідно до п. 1 ч. 7 ст. 5 Закону України «Про судовий збір» не підлягають задоволенню, оскільки статтею 7 Закону України «Про судовий збір» передбачені пільги щодо сплати судового збору, які не розповсюджуються на позивача, який не є державним органом, якому законодавством надано право на звернення до суду із заявами щодо захисту прав та інтересів саме інших осіб.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що подання подано без додержання вимог, викладених у ст. ст. 119, 120 ЦПК України, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення позовної заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
На підставі викладеного, керуючись ст. 121 ЦПК України, суддя -
Ухвалив:
Позовну заяву Східно-чорноморського державного басейнового управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства до ОСОБА_1 про стягнення збитку, спричиненого рибним запасам України - залишити без руху.
Встановити позивачу строк для усунення недоліків п'ять днів з дня отримання ухвали.
Після усунення недоліків позовної заяви документи до суду направляти із обов'язковою вказівкою на номер справи 112/86/14-ц, провадження № 2/112/61/14 та зазначенням прізвища судді, який прийняв ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Ухвалу може бути оскаржено в Апеляційний суд Автономної Республіки Крим у м. Феодосія через Нижньогірський районний суд Автономної Республіки Крим протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя
Суд | Нижньогірський районний суд Автономної Республіки Крим |
Дата ухвалення рішення | 17.01.2014 |
Оприлюднено | 24.02.2014 |
Номер документу | 37257408 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Нижньогірський районний суд Автономної Республіки Крим
Авакян А. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні