cpg1251
УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
20.02.14р. Справа № 904/9159/13
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Примак С.А.
за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕЛЕКТРОТЕХНОГРУП", просп.Кірова, буд.28-А, м.Дніпропетровськ, 49000
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕЛЕКТРОТЕХНОГРУП", просп.Кірова, буд.28-А, м.Дніпропетровськ, 49000
про визнання банкрутом
Представники: від заявника: не з'явився;
від боржника: не з'явився;
ліквідатор: Сапожко В.Ф.
ВСТАНОВИВ:
Провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕЛЕКТРОТЕХНОГРУП", просп.Кірова, буд.28-А, м.Дніпропетровськ, 49000 порушено 10.12.13р. р. за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕЛЕКТРОТЕХНОГРУП", просп.Кірова, буд.28-А, м.Дніпропетровськ, 49000.
19.12.13 р. постановою господарського суду визнано Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕЛЕКТРОТЕХНОГРУП", просп.Кірова, буд.28-А, м.Дніпропетровськ, 49000 - банкрутом. Відкрито ліквідаційну процедуру у справі строком на 3 місяці до 19.03.14 р. Ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕЛЕКТРОТЕХНОГРУП", просп.Кірова, буд.28-А, м.Дніпропетровськ, 49000 призначено голову ліквідаційної комісії Сапожко Віталія Федоровича.
05.02.14 р. ліквідатор Сапожко В.Ф. надав до господарського суду на затвердження звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.
10.02.14р. ухвалою господарського суду Дніпропетровської області призначено розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу на 20.02.14 р. на 13:15.
В ході здійснення ліквідаційної процедури встановлена та підтверджена кредиторська заборгованість перед кредиторами:
1. Товариство з обмеженою відповідальністю "ЦЕНТР ПЕРЕСПЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ" (49000, м.Дніпропетровськ, вул.Артема, буд.80) - 350 792,00 - 4 черга задоволення; 1218,00 грн. - 1 черга задоволення.
Згідно довідок Управління Держземагенства у м.Дніпропетровськ Дніпропетровської області №23/15 від 21.01.14р., Деравтоінспекції Центру надання послуг пов'язаних з використанням автотранспортних засобів, з обслуговування м.Дніпропетровська та Солонянського району №1 №14/1 ЦНП-8799 від 31.12.13р., Державної інспекції сільського господарства в Дніпропетровській області №07.1/13-26/105 від 13.01.2014р., Територіального Управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області №259-14/05 від 28.01.14р., Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.Дніпропетровська ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області №579/10/11-37 від 16.01.2014р., Кіровського відділу Державної виконавчої служби Дніпропетровського міського Управління юстиції № б/н від 12.02.14р., Кіровського районного центру зайнятості м.Дніпрпоетровська №113 від 27.01.14р., за боржником нерухомого майна, сільськогосподарської техніки, транспортних засобів, земельних ділянок не зареєстровано, виконавчі провадження у відношенні відповідача відсутні.
Розглянувши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс від 05.02.2014р., суд знаходить достатньо підстав щодо його затвердження.
За результатами ліквідаційного балансу у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.
Згідно п. 5 ст. 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.
Відповідно до п.п.6 п.1 ст. 83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.46 цього Закону.
Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 37, 46, п.п.6 п.1 ст. 83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд, -
УХВАЛИВ:
Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕЛЕКТРОТЕХНОГРУП", просп.Кірова, буд.28-А, м.Дніпропетровськ, 49000.
Ліквідувати юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕЛЕКТРОТЕХНОГРУП", просп.Кірова, буд.28-А, м.Дніпропетровськ, 49000 (ЄДРПОУ 38200435).
Провадження у справі припинити.
Копія цієї ухвали надсилається органу, який здійснив державну реєстрацію юридичної особи - банкрута, та органам державної статистики для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, а також власнику майна та органам державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута.
Суддя С.А. Примак
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 20.02.2014 |
Оприлюднено | 24.02.2014 |
Номер документу | 37275125 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак Сергій Анатолійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак Сергій Анатолійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак Сергій Анатолійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак Сергій Анатолійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак Сергій Анатолійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак Сергій Анатолійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак Сергій Анатолійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак Сергій Анатолійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні