Ухвала
від 26.02.2014 по справі 905/217/14
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

26.02.2014р. Справа № 905/217/14

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю виробниче підприємство «Комбінат харчових продуктів» м. Донецьк

до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Донецька інноваційна компанія» м. Донецьк

про стягнення грошових коштів в сумі 46050,52грн.

Суддя О. В. Гассій

При секретарі судового засідання Т.Є. Зіборова

За участю представників сторін:

від позивача: Мельник Т.М. - представник

від відповідача : не з'явився

Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю виробниче підприємство «Комбінат харчових продуктів» м. Донецьк звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Донецька інноваційна компанія» м. Донецьк про стягнення заборгованості в сумі 46050,52 грн.

Відповідач звернувся до суду з клопотання про відкладення розгляду справи.

Позивач надав до суду заяву б/н від 26.02.14 р. про залишення позовної заяви без розгляду на підставі п. 5 ст. 81 Господарського процесуального кодексу України, у зв'язку із неможливістю на даний час надати необхідні документи по справі.

Розглянувши заяву позивача, та приймаючи до уваги, що доданих до позовної заяви матеріалів недостатньо для всебічного і повного з'ясування обставин справи та прийняття рішення, суд вважає можливим задовольнити заяву позивача, та залишити позовну заяву без розгляду на підставі п. 5 ст. 81 Господарського процесуального кодексу України.

Після усунення обставин, що зумовили залишення позовної заяви без розгляду, позивач має право знову звернутися з нею до господарського суду у загальному порядку.

Керуючись п. 5 ст. 81 Господарського процесуального кодексу України, суд

У Х В А Л И В :

Позовну заяву, Товариства з обмеженою відповідальністю виробничого підприємства «Комбінат харчових продуктів» м. Донецьк до Товариства з обмеженою відповідальністю «Донецька інноваційна компанія» м. Донецьк про стягнення заборгованості в сумі 46050,52 грн. - залишити без розгляду на підставі п. 5 статті 81 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя О.В. Гассій Вик. Зіборова Т.Є..

Надруковано 3 примірники:

1 - господарському суду Донецької обл.

1 - позивачу

1 - відповідачу

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення26.02.2014
Оприлюднено04.03.2014
Номер документу37420120
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —905/217/14

Ухвала від 26.02.2014

Господарське

Господарський суд Донецької області

О.В. Гассій

Ухвала від 26.02.2014

Господарське

Господарський суд Донецької області

О.В. Гассій

Ухвала від 05.02.2014

Господарське

Господарський суд Донецької області

О.В. Гассій

Ухвала від 11.01.2014

Господарське

Господарський суд Донецької області

О.В. Гассій

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні