34/127-09
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
21.05.09р.
Справа № 34/127-09
За позовом Відкритого акціонерного товариства "Державний експрортно-імпортний банк України, м. Київ в особі філії Відкритого акціонерного товариства "Укрексімбанк" в м. Дніпропетровську, м. Дніпропетровськ
до відповідача-1: Товариства з обмеженою відповідальністю "Югоптторг", м. Дніпропетровськ
відповідача-2: Приватного підприємства "Укрпродукт", м. Дніпропетровськ
про стягнення 499 849,98 грн.
Суддя Примак С.А.
Представники:
від позивача - Пархоменко О.Л., предст., дов. № 010-01/6228 від 09.10.2007р.
- Трепалюка О.В., дов. №010-01/6222 від 31.10.2008р.
від відповідача 1 - не з'явився
від відповідача 2 - не з'явився
СУТЬ СПОРУ:
Позов заявлено про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Югоптторг" та Приватного підприємства "Укрпродукт", як із солідарних боржників, на користь Відкритого акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" заборгованість в сумі 499 849,98 грн.
Позивач також просить суд стягнути з відповідача-1 та відповідача-2 , як із солідарних боржників судові витрати, а саме 4998, 50 грн. держмита, 118, 00 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
Ухвалою господарського суду від 17.03.2009р. порушено провадження у справі та призначено розгляд справи у судовому засідання на 07.04.2009р.
Позивач подав заяву про уточнення позовних вимог та просить стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Югоптторг" та Приватного підприємства "Укрпродукт", як із солідарних боржників, на користь Відкритого акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" заборгованість в сумі 499 849,98 грн.
Відповідач-1 та Відповідач-2 в судове засідання не з'явилися, клопотання та документи не надали, повідомлені належним чином, у зв'язку з чим, розглянути справу в даному судовому засіданні неможливо, тому розгляд справи підлягає відкладенню.
Керуючись ст. ст. 38,77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
Розгляд справи відкласти на 04.06.09р. о 11:10год., каб. 39.
Зобов'язати до судового засідання подати:
Позивачу - довідку ЄДРПОУ відповідача-1 та відповідача-2 станом на 21.05.2009р.
Відповідачу 1 – відзив на позов; документи, що посвідчують правовий статус виробничої або структурної одиниці: статут (положення).
Відповідачу 2 – відзив на позов; документи, що посвідчують правовий статус виробничої або структурної одиниці: статут (положення).
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що згідно з п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.
Суддя
С.А. Примак
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 21.05.2009 |
Оприлюднено | 05.06.2009 |
Номер документу | 3753533 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Примак С.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні