Справа № 119/564/14-а
2-а/119/50/14
УХВАЛА
про відкладення розгляду справи та витребування документів
05 березня 2014 року
Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим у складі:
Головуючого-судді: - Блейз І.Г.,
за участю секретаря: - Копосової Н.І.,
представника позивача: - ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Феодосії у справі адміністративної юрисдикції за позовом ОСОБА_4 до Ялтинської міської ради про скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернулася з адміністративним позовом до Ялтинської міської ради про скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії.
До судового розгляду спір між сторонами не врегульовано.
Відповідач в судове засідання не з'явився, надав клопотання про відкладення розгляду справи на більш пізніший строк у зв'язку з неможливістю надати витребувані судом документи та неможливістю забезпечення явки представника.
В силу ч.1 ст.128 КАС України суд відкладає розгляд справи в межах строків, встановлених статтею 122 КАС України у разі:
1) неявки в судове засідання однієї із сторін або будь-кого з інших осіб, які беруть участь у справі, про яких нема відомостей, що їм вручені судові повістки;
2) неприбуття в судове засідання позивача, належним чином повідомленного про дату, час і місце судового розгляду, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності;
3) неприбуття в судове засідання відповідача, який не є суб'єктом владних повноважень, належним чином повідомленного про дату, час і місце судового розгляду, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності;
4) якщо суд визнав обов'язкову особисту участь особи, яка бере участь у справі, у судовому розгляді, а вона не прибула.
Одночасно з заявленими позовними вимогами позивач надала заяву про забезпечення доказів по справі.
Відповідно до п.5 ч.3 ст.49 КАС України, сторони повинні подавати докази, брати участь у дослідженні доказів.
Згідно з ч.3 ст. 71, ч.1 ст. 73, ч.5 ст.75 КАС України якщо особа, яка бере участь у справі, не може самостійно надати докази, то вона повинна зазначити причини, через які ці докази не можуть бути надані, та повідомити, де вони знаходяться чи можуть знаходитися. Суд сприяє в реалізації цього обов'язку і витребовує необхідні докази. Про витребування доказів або про відмову у витребуванні доказів суд постановляє ухвалу. Питання про забезпечення доказів вирішується ухвалою, яку може бути оскаржено. Оскарження ухвали про забезпечення доказів не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає розгляду справи.
Судом направлено запит до відповідача із вимогою про надання необхідних документів, однак відповідачем запит суду не виконано.
Вказані вище обставини свідчать про наявність підстав для відкладення судового засідання та повторного витребування доказів по справі.
Керуючись ст.ст.49, 71,73,75, 122, 128 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Відкласти судове засідання до „03" квітня 2014 року о „14" год. „30" хв .
2. Зобов'язати відповідача надати в наступне судове засідання документи на підтвердження того, що причини неявки у судове засідання призначене на 05 березня 2014 року є поважними.
Сторони сповістити про дату наступного судового засідання.
3 . Витребувати з Ялтинської міської ради АР Крим:
- належним чином завірену копію рішення від 10.01.2014 року № 313 з документами, які стали підставою для його прийняття?
- генеральний план міста Ялти, який був затверджений у 1991 році (діючий у 2004 році), а також Генеральний план Ялти діючий на 10 січня 2014 року
- належним чином завірену копію рішення за № 171 від 28.05.2004 року про надання земельної ділянці (0,1401 га) у оренду на 49 років ТОВ «Юг-Нафта», код ЄДРПОУ № 30685985;
- копію державного акту від 23.07.1999 року под. рег.№95 на право постійного користування земельної ділянці ТОВ «Айлан Плюс» (кад. № 011900000:01:008:0060).
Роз'яснити відповідачу ст. 122- 1КАС України про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції:
1. Суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, іншого учасника адміністративного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
2. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь.
3. Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання. Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.
4. Ухвала про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції має містити:
1) найменування суду, якому доручається забезпечити проведення відеоконференції;
2) ім'я (найменування) особи, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, та її процесуальний статус;
3) дату і час проведення судового засідання.
5. Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції негайно надсилається до суду, який зобов'язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. З метою своєчасного забезпечення проведення відеоконференції копія ухвали також може бути надіслана за допомогою кур'єра, факсу або електронної пошти.
6. Використовувані в судовому засіданні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов'язки, передбачені цим Кодексом.
7. Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксуються судом, який розглядає адміністративну справу, за допомогою технічних засобів відеозапису. Носій відеозапису відеоконференції є додатком до журналу судового засідання і після закінчення судового засідання приєднується до матеріалів справи.
8. У разі виникнення технічних проблем, що унеможливлюють участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції, за наявності ухвали суду про таку участь, суд відкладає розгляд справи, крім випадків, коли відповідно до цього Кодексу судове засідання може відбутися без участі такої особи.
9. У разі якщо особа, яка подала клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, з'явилася до зали судового засідання, така особа бере участь у судовому засіданні в загальному порядку.
10. Участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції згідно з правилами цієї статті може відбуватися під час розгляду справ у судах першої, апеляційної, касаційної інстанцій та перегляду справ Верховним Судом України.
Ухвала в частині витребування доказів по справі підлягає оскарженню в апеляційному порядку до Севастопольського апеляційного адміністративного суду Автономної Республіки Крим через Феодосійський міський суд шляхом подання на протязі 5 днів з дня її проголошення апеляційної скарги. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
У частині відкладення розгляду справи ухвала оскарженню не підлягає
Суддя: (підпис) І.Г. Блейз
З оригіналом згідно: суддя секретар
Суд | Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим |
Дата ухвалення рішення | 05.03.2014 |
Оприлюднено | 17.03.2014 |
Номер документу | 37625801 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим
Блейз І. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні