Справа № 522/2342/14-ц
Провадження № 6-а/522/76/14
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 лютого 2014 року Приморський районний суд м. Одеси у складі:
Головуючої судді Кравчук Т.С.,
при секретарі Антонецькому С.Л.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Першого Приморського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України ОСОБА_1,
ВСТАНОВИВ:
Перший Приморський відділ державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції звернувся до суду з поданням про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України ОСОБА_1, який є керівником ТОВ «Міленіум 2000» (ЄДРПОУ 31428175), в якому пояснив суду, що на виконанні Першого Приморського відділу Державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції знаходиться виконавче провадження по примусовому виконанню виконавчого листа № 2-а/13359/09/1570 виданого 29.07.2013 року Одеським окружним адміністративним судом про стягнення з ТОВ «Міленіум 2000» на користь ДПІ в Приморському районі м. Одеси грошової суми у розмірі 36 009,13 грн.
Боржник ТОВ «Міленіум 2000» на протязі тривалого часу ухиляється від виконання рішення.
Суд, вивчивши матеріали справи, вважає можливим заяву Першого Приморського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України ОСОБА_1, який є керівником ТОВ «Міленіум 2000» - задовольнити, у зв'язку з неможливістю виконати виконавчого листа № 2-а/13359/09/1570 виданого 29.07.2013 року Одеським окружним адміністративним судом про стягнення з ТОВ «Міленіум 2000» на користь ДПІ в Приморському районі м. Одеси грошової суми у розмірі 36 009,13 грн.
Відповідно до статті 6 Закону України «Про порядок виїзду з України та в'їзд в Україну громадян України» громадянинові України може бути тимчасово відмовлено у видачі паспорта або громадянинові України, який має паспорт, може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон, зокрема, у випадках, якщо діють неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов'язання - до виконання зобов'язань або розв'язання спору за погодженням сторін у передбачених законом випадках, або забезпечення зобов'язання заставою, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, або він ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням, - до виконання зобов'язань.
Пунктом 8 ст. 19 Закону України „Про Державну прикордонну службу України" передбачено, що на Державну прикордонну службу України покладається також запобігання та недопущення виїзду з України осіб, яким згідно із законодавством тимчасово обмежено у праві виїзду з України.
Керуючись ст.ст. 209, 210, 217, 377-1 ЦПК України, ст.ст. 11, 33 Закону України «Про виконавче провадження», суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву Першого Приморського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України ОСОБА_1 - задовольнити.
Тимчасово обмежити громадянина України ОСОБА_1 (ОСОБА_1), ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, зареєстрований за адресою : АДРЕСА_1, у праві виїзду за межі України виконання зобов'язань за виконавчим листом № 2-а/13359/09/1570 виданого 29.07.2013 року Одеським окружним адміністративним судом.
Виконання ухвали доручити Державній прикордонній службі України.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Суддя: 28.02.2014
Суд | Приморський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 28.02.2014 |
Оприлюднено | 24.03.2014 |
Номер документу | 37734870 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Приморський районний суд м.Одеси
Кравчук Т. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні