Ухвала
від 11.03.2013 по справі 761/6087/13-ц
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 761/6087/13

Провадження №2-о/761/197/2013

У Х В А Л А

іменем України

11 березня 2013 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Голік Н.О., розглянувши матеріали цивільної справи за заявою Державної податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси Одеської області Державної податкової служби, заінтересовані особи: ПП «Грандпром-К», АТ «Банк Фінанси та Кредит» про розкриття банком інформації, що містить банківську таємницю,

в с т а н о в и в :

Заявник звернувся до Шевченківського районного суду м. Києва в порядку цивільного судочинства з вказаною заявою.

Визнавши підготовку справи до розгляду у закритому судовому засідання завершеною, суд вважає за можливе відкрити провадження у справі.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 122,127 ЦПК України, суддя -

у х в а л и в :

Відкрити провадження у справі за заявою Державної податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси Одеської області Державної податкової служби, заінтересовані особи: ПП «Грандпром-К», АТ «Банк Фінанси та Кредит» про розкриття банком інформації, що містить банківську таємницю.

Призначити справу до розгляду у закритому судовому засідання в приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Смірнова-Ласточкіна, 10-б, каб. 57

на 02 квітня 2013 року о 17:20 год.

Копії ухвали, заяви та документів, долучених до неї направити сторонам і запропонувати подати до судового засідання письмові заперечення проти заяви та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

В судове засідання викликати сторони.

Суддя:

СудШевченківський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення11.03.2013
Оприлюднено25.03.2014
Номер документу37813251
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —761/6087/13-ц

Рішення від 30.04.2013

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Голік Н. О.

Ухвала від 11.03.2013

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Голік Н. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні