Справа № 2-н-3931/11
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16.04.2014 року м. Харків
Московський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого судді - Харченко А.М.,
при секретарі - Горборуковій М.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові клопотання ПАТ «Укртелеком», в особі Центру телекомунікаційних послуг Харківської філії ПАТ «Укртелеком», про приведення виконавчого документа у відповідність до ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження»,
встановив:
21.07.2011 року Московським районним судом м. Харкова винесено судовий наказ, яким стягнуто з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає за адресою: АДРЕСА_1, на користь відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» в особі Центру телекомунікаційних послуг Харківської філії ВАТ «Укртелеком», що знаходиться за адресою: 61001, м. Харків, вул. Державинська, 4, р/р 26003592, банк одержувача ХОД ВАТ «Райффазен банк Аваль», МФО 350589, код ЄДРПРОУ 25614660, суму заборгованості в розмірі 215 грн. 01 коп., держмито та витрати на інформаційно - технічного забезпечення розгляду справи в сумі 55 грн. 50 коп.
12.12.2011 року представнику ПАТ «Укртелеком», в особі Центру телекомунікаційних послуг Харківської філії ПАТ «Укртелеком», видано судовий наказ.
15.04.2014 року ПАТ «Укртелеком», в особі Центру телекомунікаційних послуг Харківської філії ПАТ «Укртелеком», звернувся до суду з клопотанням про приведення виконавчого документа у відповідність до ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» та просить постановити ухвалу про внесення до виконавчого документу № 2-н-3931/11 від 21.07.2011 року даних щодо індивідуального ідентифікаційного номеру боржника ОСОБА_1, у відповідності до вимог ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження».
Суд, перевіривши доводи заявника, дослідивши матеріали справи, дійшов висновку, що заява ПАТ «Укртелеком» в особі Центру телекомунікаційних послуг Харківської філії ПАТ «Укртелеком» не підлягає задоволенню виходячи з наступних підстав.
Так, згідно матеріалів справи, ПАТ «Укртелеком» в особі Центру телекомунікаційних послуг Харківської філії ПАТ «Укртелеком» на момент винесення судом судового наказу щодо ідентифікаційного індивідуального номеру боржника суду не надано. Отже судовий наказ не містить жодних помилок, які суд може виправити своєю ухвалою.
Згідно з ст. 17 Закону України «Про виконавче провадження», примусове виконання рішень здійснюється державною виконавчою службою на підставі виконавчих документів, визначених цим Законом. Відповідно до цього Закону підлягають виконанню державною виконавчою службою такі виконавчі документи: 1) виконавчі листи, що видаються судами, і накази господарських судів, у тому числі на підставі рішень третейського суду та рішень Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті і Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті; 2) ухвали, постанови судів у цивільних, господарських, адміністративних, кримінальних справах та справах про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом; 3) судові накази; 4) виконавчі написи нотаріусів; 5) посвідчення комісій по трудових спорах, що видаються на підставі відповідних рішень таких комісій; 6) постанови органів (посадових осіб), уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом; 7) постанови державного виконавця про стягнення виконавчого збору, витрат, пов'язаних з організацією та проведенням виконавчих дій і накладенням штрафу; 8) рішення інших органів державної влади, якщо їх виконання за законом покладено на державну виконавчу службу; 9) рішення Європейського суду з прав людини з урахуванням особливостей, передбачених Законом України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини".
Стаття 18 Закону України «Про виконавче провадження» визначає перелік вимог до виконавчого документа. Так, у виконавчому документі зазначаються: 1) назва і дата видачі документа, найменування органу, прізвище та ініціали посадової особи, що його видали; 2) дата прийняття і номер рішення, згідно з яким видано документ; 3) повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, власне ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) стягувача і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код суб'єкта господарської діяльності стягувача та боржника (для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника (для фізичних осіб - платників податків) або номер і серія паспорта стягувача та боржника для фізичних осіб - громадян України, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади та мають відмітку в паспорті громадянина України, а також інші дані, якщо вони відомі суду чи іншому органу, що видав виконавчий документ, які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню, зокрема, дата народження боржника та його місце роботи (для фізичних осіб), місцезнаходження майна боржника, рахунки стягувача та боржника тощо; 4) резолютивна частина рішення; 5) дата набрання законної (юридичної) сили рішенням; 6) строк пред'явлення виконавчого документа до виконання. 2. У разі якщо рішення ухвалено на користь кількох позивачів або проти кількох відповідачів, а також якщо належить передати майно, що перебуває в кількох місцях, у виконавчому документі зазначаються один боржник та один стягувач, а також визначається, в якій частині необхідно виконати таке рішення, або зазначається, що обов'язок чи право стягнення є солідарним. 3. Виконавчий документ повинен бути підписаний уповноваженою посадовою особою із зазначенням її прізвища та ініціалів і скріплений печаткою. Скріплення виконавчого документа гербовою печаткою є обов'язковим у разі, якщо орган (посадова особа), який видав виконавчий документ, за законом зобов'язаний мати печатку із зображенням Державного Герба України.
Статтею 369 ЦПК України встановлено, що виконавчий лист має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим Законом України "Про виконавче провадження".
Суд розглядає заяву в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви.
Суд, який видав судовий наказ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі,оскільки при вивченні матеріалів справи підстав для виправлення описки у виконавчому лист не встановлено, керуючись ст. ст. 208,219, 369 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
В задоволенні клопотання ПАТ «Укртелеком», в особі Центру телекомунікаційних послуг Харківської філії ПАТ «Укртелеком», про приведення виконавчого документа у відповідність до ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» - відмовити.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя Московського районного
суду м. Харкова Харченко А.М.
Суд | Московський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 16.04.2014 |
Оприлюднено | 22.04.2014 |
Номер документу | 38275004 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Тиха І. М.
Цивільне
Московський районний суд м.Харкова
Харченко А. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні