ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 362/1814/14-ц
Провадження № 2/362/1290/14
У Х В А Л А
24.04.2014 року суддя Васильківського міськрайонного суду Київської області К.В. Медведєв, розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Васильків Жилбуд», треті особи: товариство з обмеженою відповідальністю «Технолот», товариство з обмеженою відповідальністю «Київська фондова компанія», відкрите акціонерне товариство акціонерний банк «Укргазбанк», про розірвання договору бронювання об'єкту нерухомості, стягнення збитків,-
в с т а н о в и в :
Позивач звернувся до суду із позовною заявою, в якій просить розірвати договір бронювання об'єкта нерухомості від 07.11.2008 року № В-1-3-71/5-1, укладений між ТОВ «Васильків Жилбуд» та ОСОБА_1; стягнути з відповідача на її користь пеню в розмірі 10587 грн. 60 коп. та завдані збитки в розмірі 255000 грн., а всього 265587 грн. 60 коп.
Дослідивши матеріали позовної заяви, суддя вважає, що заява не відповідає вимогам ст.119 ЦПК України з наступних підстав.
Відповідно п.6 ч.2 ст.119 ЦПК України позовна заява повинна містити зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.
Як вбачається зі змісту позовної заяви, в обґрунтування своїх вимог позивач вказує на те, що відповідач не виконує вимоги договору від 07.11.2008, № В-1-3-71/5-1, а саме, не завершив будівництво, не проводить будівельні роботи. Однак в матеріалах позовної заяви відсутнє зазначення доказів, що підтверджують обставину щодо не завершення будівництва та не проведення будівельних робіт.
Згідно з ч. 3 ст. 6 Закону України «Про судовий збір», за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками для позовних заяв майнового та немайнового характеру.
Як вбачається з позовної заяви, позивач заявляє вимоги майнового та немайнового характеру. Натомість оплачує судовим збором лише позовні вимоги майнового характеру.
Відповідно до ч. 5 ст. 119 ЦПК України, до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору.
Однак, до позовної заяви додано лише квитанцію про сплату судового збору за позовні вимоги майнового характеру.
Відповідно до ч. 1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст.ст. 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Оскільки позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України провадження у справі не може бути відкрито, а тому її слід залишити без руху для виправлення вказаних вище недоліків.
Роз'яснити, що недоліки позовної заяви мають бути усунені протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали про залишення позовної заяви без руху. В разі невиконання вимог суду позовна заява буде вважатися неподаною і повернута позивачу.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.119-121, 210 ЦПК України, суддя, -
у х в а л и в:
Позовну заяву залишити без руху для виправлення вказаних судом недоліків.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя К.В. Медведєв
Суд | Васильківський міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 24.04.2014 |
Оприлюднено | 29.04.2014 |
Номер документу | 38403953 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Васильківський міськрайонний суд Київської області
Медведєв К. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні