ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"06" травня 2014 р. Справа № 925/1791/13
Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді: Гури І.І., при секретарі судового засідання - Мирошниченко Б.В., за участю: ліквідатора банкрута - Звєздічев М.О., представника УПФУ в Чигиринському районі Черкаської області - Постригань С.Г. за довіреністю, розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області клопотання ліквідатора банкрута Звєздічева М.О. про затвердження реєстру вимог кредиторів у справі за заявою комунального підприємства "Орбіта" про визнання його банкрутом, -
ВСТАНОВИВ:
17 квітня 2014 року від ліквідатора банкрута надійшло клопотання, у якому він, посилаючись на рішення зборів комітету кредиторів від 26.03.2014, просить суд:
- встановити грошову винагороду в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць здійснення повноважень ліквідатора КП "Орбіта";
- джерелом фінансування встановити кошти, отримані від продажу майна банкрута та стягнутої дебіторської заборгованості.
Ухвалою від 22.04.2014 дане клопотання ліквідатора призначене до розгляду на 06.05.2014, викликано ліквідатора та комітет кредиторів.
Згідно протоколу зборів кредиторів від 26.03.2014 до складу комітет кредиторів банкрута обрано: УПФУ в Чигиринському районі та Чигиринське відділення Кам'янської ОДПІ.
Чигиринське відділення Кам'янської ОДПІ представника у судове засідання не направило з невідомих суду причин, хоча належним чином повідомлялося судом про судове засідання шляхом направлення ухвали простим листом, що підтверджується печаткою канцелярії суду на зворотньому боці ухвали.
Відповідно до статей 75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.
У судовому засіданні:
- ліквідатор банкрута підтримав своє клопотання;
- представник УПФУ в Чигиринському районі Черкаської області не заперечив щодо задоволення клопотання ліквідатора.
При вирішенні поданого на розгляд клопотання судом засовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами, далі - Закон)
Дослідивши матеріали справи, заслухавши думку представника АТ "Укрексімбанк", суд вважає клопотання ліквідатора банкрута підлягаючим задоволенню, з огляду на наступне.
Згідно ч. 1 ст. 115 Закону арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) виконує повноваження за грошову винагороду.
Частиною 3 статті 115 Закону визначено, що грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора складається з основної та додаткової грошових винагород.
Основна грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора визначається в розмірі двох середньомісячних заробітних плат керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до введення господарським судом процедури санації боржника або відкриття процедури ліквідації банкрута за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень керуючого санацією або ліквідатора. Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора не може перевищувати десяти мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень.
Відповідно до протоколу зборів комітету кредиторів від 26.03.2014 вирішено встановити грошову винагороду арбітражному керуючому Звєздічеву М.О. в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць здійснення повноважень ліквідатора комунального підприємства "Орбіта", джерелом фінансування встановити кошти, отримані від продажу майна банкрута та стягнутої дебіторської заборгованості.
Ліквідатором банкрута не подані суду відомості про розмір заробітної плати керівника банкрута за останній рік до відкриття ліквідаційної процедури тому суд, враховуючи рішення комітету кредиторів, вважає клопотання ліквідатора підлягаючим задоволенню щодо встановлення грошової винагороди ліквідатору у мінімальному розмірі в розмірі 2 мінімальних заробітних плат, визначеному Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Згідно ч. 5 ст. 115 Закону сплата грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого у зв'язку з виконанням ним повноважень у справі про банкрутство здійснюється за рахунок наявних у боржника коштів, одержаних у результаті господарської діяльності боржника, або коштів, одержаних від продажу майно (майнових прав) боржника. Згідно ч. 6 ст. 115 кредитори можуть створювати фонд для авансування грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого.
Згідно протоколу зборів комітету кредиторів від 26.03.2014 вирішено, що джерелом фінансування встановити кошти, отримані від продажу майна банкрута та стягнутої дебіторської заборгованості.
Тому клопотання ліквідатора і в частині встановлення джерелом фінансування коштів, отриманих від продажу майна банкрута та стягнутої дебіторської заборгованості, підлягає задоволенню.
Керуючись ст.86 Господарського процесуального кодексу України, ст. 95, ст. 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції від 19.01.2013, суд, -
УХВАЛИВ:
Клопотання ліквідатора банкрута задовольнити повністю.
Встановити ліквідатору комунального підприємства "Орбіта" - арбітражному керуючому Звєздічеву М.О. основну грошову винагороду в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць здійснення повноважень ліквідатора комунального підприємства "Орбіта".
Встановити джерелом фінансування - кошти, отримані від продажу майна банкрута та стягнутої дебіторської заборгованості.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.
Суддя І.І. Гура
Суд | Господарський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 06.05.2014 |
Оприлюднено | 12.05.2014 |
Номер документу | 38561897 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Черкаської області
Гура І.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні