Ухвала
від 19.05.2014 по справі 920/841/14
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про порушення провадження у справі

19.05.2014 Справа № 920/841/14

Суддя господарського суду Сумської області Моїсеєнко В.М., розглянувши матеріали

за позовом : ОСОБА_1, м.Суми

до відповідача : Товариства з обмеженою відповідальністю «Полімер-Прінт», м.Суми

Треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: 1) ОСОБА_2, м. Суми; 2) ОСОБА_3, м.Суми; 3) ОСОБА_4, м. Суми

про стягнення вартості частини майна товариства, пропорційну частці у статутному капіталі та частки прибутку товариства внаслідок виключення зі складу учасників товариства

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст. ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

У Х В А Л И В:

1. Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 02.06.2014 року на 11 год.00 хв. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду (м. Суми, пр-т. Шевченка, 18/1, кабінет № 103) .

3. Зобов'язати відповідача подати відзив на позовну заяву, з правовим обґрунтуванням своєї позиції по справі. Крім того, подати наступні документи: баланси товариства за 2010-2012р.р.; довідку про перелік майна, яке перебувало на балансі ТОВ «Полімер-Прінт» із зазначенням індивідуальних ознак активів ( рік випуску, рік вводу в експлуатацію, технічні характеристики, вартість ( початкова і залишкова) станом на 16.05.2011 року; довідку про залишення коштів на всіх банківських рахунках та в касі ТОВ «Полімер-Прінт» станом на 16.05.2011р.; довідку про прибуток товариства за 2010-2011 роки; декларації з податку на прибуток за 2010-2011 роки; статут ТОВ «Полімер-Прінт» з відповідними змінами в редакції, що діяла на 16.05.2011 р. та після внесення до нього змін на підставі протоколу загальних зборів учасників від 16.05.2011р.; виписку по особовому рахунку ТОВ «Полімер-Прінт» про внесення ОСОБА_1 11500 грн. для формування статутного капіталу товариства.

4. Попередити сторони, що документи подаються за три дні до судового розгляду справи. Всі документи повинні бути подані виключно через канцелярію суду (кабінет № 117).

5. Представникам сторін для участі в судовому засіданні мати належні повноваження та документ, що посвідчує особу.

6. Попередити представників сторін, що в разі не з'явлення в судове засідання справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами на підставі ст. 75 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя В.М. Моїсеєнко

СудГосподарський суд Сумської області
Дата ухвалення рішення19.05.2014
Оприлюднено22.05.2014
Номер документу38730189
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —920/841/14

Ухвала від 01.09.2014

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Тихий П.В.

Рішення від 17.07.2014

Господарське

Господарський суд Сумської області

Моїсеєнко Віктор Миколайович

Ухвала від 16.06.2014

Господарське

Господарський суд Сумської області

Моїсеєнко Віктор Миколайович

Ухвала від 02.06.2014

Господарське

Господарський суд Сумської області

Моїсеєнко Віктор Миколайович

Ухвала від 19.05.2014

Господарське

Господарський суд Сумської області

Моїсеєнко Віктор Миколайович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні