Дата документу 19.05.2014 Справа № 554/6740/14-ц Єдиний унікальний номер: 554/6740/14-ц
Провадження № 6/554/367/2014
УХВАЛА
Іменем України
19 травня 2014 року суддя Октябрського районного суду м. Полтави Тімошенко Н.В., розглянувши подання старшого державного виконавця Октябрського ВДВС Полтавського МУЮ Кумечко М.С. про тимчасове обмеження боржнику у праві виїзду за межі території України,
встановила:
15.05.2014 року до суду звернулася державний виконавець Октябрського ВДВС Полтавського МУЮ Кумечко М.С. із поданням про тимчасове обмеження боржнику у праві виїзду за межі території України.
У судове засідання сторони не з'явилися.
Суддею встановлено, що в Октябрському ВДВС Полтавського МУЮ перебуває зведене виконавче провадження № 41149582 по боржнику ТОВ «Форум Фінанси Кредит» (код ЄДРПОУ 38378189), до якого входять 7 проваджень на загальну суму 34 309,55 грн.
При ознайомленні зі зведеним виконавчим провадженням 25.03.2014 боржником отримано всі копії постанов про відкриття виконавчих проваджень, про що свідчить напис та підпис директора ТОВ «Форум фінанси кредит» ОСОБА_2 на кожному супровідному листі до постанов про відкриття виконавчого провадження.
Станом на 08.05.2014 рішення суду керівником боржника ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, не виконано.
Згідно ст. 11 Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець зобов'язаний вживати заходів примусового виконання рішень, встановлених цим Законом, неупереджено, своєчасно, повно вчиняти виконавчі дії, здійснювати необхідні заходи щодо своєчасного і повного виконання рішення.
Зокрема, п. 18 ч. 3 ст. 11 Закону України «Про виконавче провадження» передбачено право державного виконавця звертатися до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника-фізичної особи або керівника боржника-юридичної особи за межі України до виконання зобов'язань, покладених на нього рішенням.
Відповідно до ст. 6 Закону України «Про порядок виїзду з України та в'їзду в Україну громадян України» передбачено, що громадянинові України може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон, якщо він ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням, - до виконання зобов'язань,
Згідно листа Міністерства юстиції України № 25-32/507 від 06.06.2008 року «Щодо виїзду за кордон осіб, які мають невиконані зобов'язання, в тому числі зі сплати аліментів, покладені на них рішеннями судів» визначається порядок звернення державним виконавцем до суду із заявою про тимчасову заборону виїзду за кордон в ході виконавчого провадження.
Відповідно до ст. 377-1 Цивільного процесуального кодексу України питання про тимчасове обмеження боржника - фізичної особи або керівника боржника - юридичної особи у праві виїзду за межі України при виконанні судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) вирішується судом за місцезнаходженням органу державної виконавчої служби за поданням державного виконавця, погодженим з начальником відділу державної виконавчої служби.
Суд негайно розглядає подання, зазначене в частині першій цієї статті, без виклику чи повідомлення сторін та інших заінтересованих осіб за участю державного виконавця.
Виходячи із викладеного та беручи до уваги, що ОСОБА_3 ухиляється від аліментних зобов'язань, покладених на нього рішенням суду, необхідно застосувати до боржника заходи забезпечення виконання рішення суду, а саме: тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі країни.
Ураховуючи викладене та керуючись ст. 377-1 Цивільного процесуального кодексу України, ст. 11, п. 18 ч. 3 ст. 11 Закону України «Про виконавче провадження» , ст. 6 Закону України «Про порядок виїзду з України та в'їзду в Україну громадян України», суддя
ухвалила:
З метою виконання рішення суду заборонити ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянину України (РНОКПП: НОМЕР_1) місце проживання: АДРЕСА_1, - виїжджати за межі України до виконання ним своїх зобов'язань.
Ухвалу направити на виконання в Прикордонну службу України.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Полтавської області через районний суд шляхом подання протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали апеляційної скарги.
У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
СуддяН.В. Тімошенко
Суд | Октябрський районний суд м.Полтави |
Дата ухвалення рішення | 19.05.2014 |
Оприлюднено | 21.05.2014 |
Номер документу | 38731314 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Октябрський районний суд м.Полтави
Тімошенко Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні