ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
про продовження строку ліквідаційної процедури
та відкладення розгляду справи
"30" травня 2014 р. Справа № 5017/982/2012
За заявою боржника Дочірнього підприємства „Болградський м'ясокомбінат" Закритого акціонерного товариства „Одеський м'ясокомбінат" (68702, Одеська область, Болградський район, м.Болград, вул.Лісна, 1; код ЄДРПОУ 05384637), який звернувся до суду із заявою про визнання банкрутом у порядку абз.3 ч.5 ст. 7 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", а саме: у зв'язку з виникненням обов'язку боржника у місячний строк звернутись до господарського суду з заявою про порушення справи про банкрутство, якщо орган боржника, уповноважений відповідно до установчих документів або законодавства прийняти рішення про ліквідацію боржника, прийняв рішення про звернення в господарський суд з заявою боржника про порушення справи про банкрутство,
Господарський суд Одеської області у складі:
судді Антощук С.І.
при секретарі судового засідання Андрущенку С.В.
Представники сторін:
ліквідатор: арбітражний керуючий Дворніченко О.О.;
від ДПІ у Болградському районі Головного управління Міндоходів в Одеській області: Іванов Е.І. за довіреністю №13 від 09.09.2013р.;
від ВВД ФСС НВВ ПЗУ в Болградському районі Одеської області: Музика А.І. за довіреністю №176 від 14.03.2012р.
СУТЬ СПОРУ: про визнання банкрутом
26.09.2012р. господарським судом Одеської області прийнято постанову про визнання Дочірнього підприємства „Болградський м'ясокомбінат" Закритого акціонерного товариства „Одеський м'ясокомбінат" банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Бєлова Олександра Дмитровича.
Ухвалою господарського суду Одеської області від 29.05.2013р. припинено повноваження ліквідатора Дочірнього підприємства „Болградський м'ясокомбінат" Закритого акціонерного товариства „Одеський м'ясокомбінат" арбітражного керуючого Бєлова Олександра Дмитровича; призначено ліквідатором Дочірнього підприємства „Болградський м'ясокомбінат" Закритого акціонерного товариства „Одеський м'ясокомбінат" арбітражного керуючого Дворніченка Олександра Олександровича.
Ухвалами господарського суду Одеської області від 25.09.2013р., від 27.11.2013р., від 29.01.2014р. та від 02.04.2014р. продовжено строк ліквідаційної процедури Дочірнього підприємства „Болградський м'ясокомбінат" Закритого акціонерного товариства „Одеський м'ясокомбінат" та строк повноважень ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Дворніченка Олександра Олександровича до 31.05.2014р.
30.05.2014р. до канцелярії господарського суду Одеської області кредитором ДПІ у Болградському районі ГУ Міндоходів в Одеській області надано клопотання вих.№5041/10-0018 від 29.05.2014р. (вх.№3-796/14) про продовження ліквідаційної процедури ДП „Болградський м'ясокомбінат" ЗАТ „Одеський м'ясокомбінат" на термін, необхідний ліквідатору банкрута для здійснення усіх заходів по погашенню кредиторської заборгованості банкрута.
30.05.2014р. у судовому засідання ліквідатором банкрута, кредитором ДПІ у Болградському районі ГУ Міндоходів в Одеській області та кредитором Відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Болградському районі Одеської області було подано клопотання про продовження строку ліквідаційної процедури ДП „Болградський м'ясокомбінат" ЗАТ „Одеський м'ясокомбінат" до 30.06.2014р. у зв'язку з необхідністю часу для закінчення розгляду справи №916/1771/14 за позовом ДП „Болградський м'ясокомбінат" до ПрАТ „Одеський м'ясокомбінат" про стягнення заборгованості у розмірі 190 000грн.
Розглянувши у судовому засіданні клопотання про продовження строку ліквідаційної процедури банкрута, заслухавши пояснення ліквідатора банкрута та представників кредиторів, суд встановив наступне.
Відповідно до ч.3 ст. 24 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатор (ліквідаційна комісія) виконують свої повноваження до завершення ліквідаційної процедури в порядку, встановленому цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.
Відповідно до ч. 2 ст. 22 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" строк ліквідаційної процедури не може перевищувати дванадцяти місяців. Господарський суд може продовжити цей строк на шість місяців, якщо інше не передбачено цим Законом.
Таким чином, у випадку розгляду судом питання щодо продовження строку ліквідаційної процедури банкрута, господарський суд одночасно розглядає питання щодо продовження строку повноважень ліквідатора (ліквідаційної комісії) за відсутності, передбачених Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" або іншими нормативно-правовими актами, підстав для їх припинення.
Враховуючи обґрунтовані клопотання ліквідатора банкрута та кредиторів про продовження ліквідаційної процедури для завершення проведення заходів, передбачених у ліквідаційній процедурі, відсутність підстав для припинення повноважень ліквідатора банкрута, суд продовжує строк ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора Дочірнього підприємства „Болградський м'ясокомбінат" Закритого акціонерного товариства „Одеський м'ясокомбінат" арбітражного керуючого Дворніченка Олександра Олександровича до 30.06.2014р.
Приймаючи до уваги необхідність витребування додаткових доказів, суд відкладає розгляд справи.
Керуючись ч.2 ст.22 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", п.3 ч. 1 ст. 77 ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
У Х В А Л И В:
1.Продовжити строк ліквідаційної процедури Дочірнього підприємства „Болградський м'ясокомбінат" Закритого акціонерного товариства „Одеський м'ясокомбінат" (68702, Одеська область, Болградський район, м.Болград, вул.Лісна, 1; код ЄДРПОУ 05384637) та строк повноважень ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Дворніченка Олександра Олександровича (Свідоцтво НОМЕР_2 від 18.07.2013р.; ідентифікаційний код НОМЕР_1; АДРЕСА_1) до 30.06.2014р.
2.Відкласти розгляд справи на 25.06.2014р. о 11:40 год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м.Одеса, пр-т. Шевченка, 29, в залі судового засідання № 5 (3-й поверх), тел. (0482)307-997.
3.Зобов'язати надати:
ліквідатора: звіт про проведення ліквідаційної процедури банкрута та ліквідаційний баланс з підтверджуючими документами; докази направлення (ознайомлення) ліквідаційного звіту та ліквідаційного балансу кредиторам;
кредиторів: відзив на звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.
Явку ліквідатора та представників кредиторів визнати обов'язковою.
Ухвала набирає законної сили з моменту її винесення. Ухвалу може бути оскаржено у встановленому законом порядку.
Суддя Антощук С.І.
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 30.05.2014 |
Оприлюднено | 04.06.2014 |
Номер документу | 38984232 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Антощук С.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні