Справа № 755/8160/14-ц
Провадження № 2н/755/510/14
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"29" квітня 2014 р. Дніпровський районний суд м. Києва
в складі: головуючого судді Галагана В.І.,
при секретарі Дмитрієвій В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Києві цивільну справу по заяві Житлово-будівельного кооператива « 50 років Жовтня» до ОСОБА_1 про видачу судового наказу, -
в с т а н о в и в:
Ухвалою Дніпровського районного суду м. Києва від 21.03.2014 року відкрите наказне провадження по справі за заявою Житлово-будівельного кооператива « 50 років Жовтня» до ОСОБА_1 про видачу судового наказу. 21.03.2014 року Дніпровським районним судом м. Києва видано судовий наказ про стягнення з ОСОБА_2 заборгованості за житлово-комунальні послуги у розмірі 15 120,85 грн., пені у розмірі 0,01 відсотка від несвоєчасної сплаченої суми за кожен день прострочення, згідно із договором реструктуризації у розмірі 1 040,75 грн. та судового збору у розмірі 121,80 грн. на користь Житлово-будівельного кооператива « 50 років Жовтня».
В судове засідання сторони не з'явилися, про день та час розгляду справи повідомлялися належним чином, про причини неявки суд не повідомили.
Відповідно до ч. 4 статті 219 Цивільного процесуального кодексу України, неявка осіб, які беруть участь у справі не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного.
Відповідно до ч. 1 статті 219 Цивільного процесуального кодексу України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Рішення суду першої інстанції має властивість незмінності, тобто суд, який постановив рішення, за загальним правилом не може сам скасовувати або змінювати своє рішення. Чіткість - це одна з вимог, якій має задовольняти рішення суду першої інстанції. На відміну від ясності, що є вимогою до форми викладу, чіткість є вимогою до змісту рішення. Відповідно до цієї вимоги рішення має бути викладене чітко, грамотно, не повинно містити помилок, описок, явних арифметичних помилок. Невиконання цієї вимоги може бути усунуто шляхом їх виправлення.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.
Вивчивши матеріали зазначеної вище цивільної справи, суд виявив описку в судовому наказі від 21.03.2014 року, в якому помилково зазначена адреса боржника ОСОБА_1 «АДРЕСА_1», в той час як адресою боржника є АДРЕСА_1, що підлягає до виправлення.
Враховуючи наведене та керуючись ст.ст. 209, 210, 219, 293 Цивільного процесуального кодексу України, -
у х в а л и в:
Виправити описку в судовому наказі, виданим Дніпровським районним судом м. Києва від 21.03.2014 року за заявою Житлово-будівельного кооператива « 50 років Жовтня» до ОСОБА_1 про видачу судового наказу, вказавши адресу проживання боржника - АДРЕСА_1.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'яти днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення ухвали суду, можуть подати апеляційну скаргу протягом п'яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.
С у д д я:
Суд | Дніпровський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 29.04.2014 |
Оприлюднено | 10.06.2014 |
Номер документу | 39095813 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дніпровський районний суд міста Києва
Галаган В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні