Справа № 538/1025/14-ц
Провадження по справі №2/538/348/14
У Х В А Л А
11 червня 2014 року Суддя Лохвицького районного суду Полтавської області Г.Б. Савинський розглянувши матеріали справи за позовною заявою ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Реєстраційної служби Лохвицького районного управління юстиції про визнання права власності на земельну ділянку (пай), -
в с т а н о в и в :
В провадженні суду перебуває вищезазначена справа.
У відповідності до ст.119 ЦПК України :
1. Позовна заява подається в письмовій формі.
2. Позовна заява повинна містити:
1) найменування суду, до якого подається заява;
2) ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв'язку, якщо такий відомий;
3) зміст позовних вимог;
4) ціну позову щодо вимог майнового характеру;
5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги;
6) зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування;
7) перелік документів, що додаються до заяви.
3. Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання.
4. Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.
5. До позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору.
6. До позовної заяви, що подається у випадках, визначених частиною третьою статті 118 цього Кодексу, мають бути додані копії ухвали про відмову у прийнятті заяви про видачу судового наказу або ухвали про скасування судового наказу.
7. У разі пред'явлення позову особами, які діють на захист прав, свобод та інтересів іншої особи, в заяві повинні бути зазначені підстави такого звернення.
8. Якщо позовна заява подається представником позивача, до позовної заяви додається довіреність чи інший документ, що підтверджує його повноваження.
9. Позовна заява, подана після забезпечення доказів або позову, повинна містити, крім зазначеного у частині другій цієї статті, відомості про забезпечення доказів або позову.
Суддя рахує про неможливість прийняття даної позовної заяви, оскільки від сплати судового збору згідно Закону України "Про судовий збір" звільняються громадяни віднесені до 1 та другої категорії постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Крім того позов подано не до того відповідача.
Отже вказана заява не відповідає вимогам ст.119 ЦПК України. Згідно ч.1 ст.121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст.ст.119, 120 ЦПК України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. Тому слід залишити дану позовну заяву без руху і надати позивачу строк для виправлення недоліків заяви.
Керуючись ст.ст.119, 121 ЦПК України, суд -
у х в а л и в :
Залишити без руху позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Реєстраційної служби Лохвицького районного управління юстиції про визнання права власності на земельну ділянку (пай).
Для виправлення зазначених цією ухвалою недоліків надати позивачу в строк не пізніше п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
В разі, коли заявник відповідно до вказівок ухвали і в установлений строк не виконає всі перелічені в ст.119 ЦПК України вимоги, заява буде вважатись неподаною і буде повернена заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Савинський Г.Б.
Згідно: голова суду Г.Б. Савинський
ст.секретар Л.Г. Несмирна
Суд | Лохвицький районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 11.06.2014 |
Оприлюднено | 13.06.2014 |
Номер документу | 39146521 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Лохвицький районний суд Полтавської області
Савинський Г. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні